True Botanicals Recenze: Přehled 10 nejlepších produktů True Botanicals– Tipy, jak pečovat o pleť

Při čtení tohoto příspěvku se dozvíte několik informací o True Botanicals Recenze: Přehled 10 nejlepších produktů True Botanicals

.

Možná jste už slyšeli statistiku „60 procent chemikálií v produktech péče o pleť se nakonec vstřebá do krevního oběhu“. Ale je to pravda? Ve skutečnosti neexistuje žádný způsob, jak kvantifikovat přesné množství absorbovaného produktu. Ale je pravda, že některé složky mohou proniknout přes vrstvy pokožky do krevního oběhu a jsou-li tyto složky toxické, mohou vést ke zdravotním problémům.

Zakladatelka společnosti True Botanicals Hillary Peterson se dozvěděla smutnou pravdu poté, co jí diagnostikovali rakovinu štítné žlázy. Popsala tento moment jako „budíček“ a vážně se podívala na to, jak by mohla lépe podporovat své zdraví všemi možnými způsoby.

„Pak jsem zjistila nečekanou pravdu – moje kosmetika byla plná toxinů! Nevěřila jsem, že neexistují přísnější zákony na ochranu našeho zdraví,“ říká Hillary. A pak se rozhodla s tím něco udělat. Proto vytvořila True Botanicals – luxusní značku čistých produktů péče o pleť a vlasy – aby ženám ukázala, že k dosažení výsledků nemusí riskovat zbytečné vystavování se toxinům.

Přinášejí však produkty péče o pleť True Botanicals opravdu výsledky? Abychom odpověděli na tuto otázku, budeme muset přezkoumat produkty True Botanicals z vědeckého hlediska. To znamená, že budeme diskutovat o výzkumu, který podporuje (nebo nepodporuje) složky, které naleznete v těchto produktech. Budeme také sdílet recenze True Botanicals, abyste mohli lépe pochopit, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť True Botanicals za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za tu cenu. Produkty True Botanicals jsou drahé, například Hydrating Anti-Aging Routine stojí 299 dolarů.

Dle našeho názoru produkty True Botanicals nestojí za cenu, jednoduše proto, že existují jiné značky péče o pleť, které nabízejí podobné produkty, které jsou levnější.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick představují skvělou hodnotu za peníze, jelikož můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti až do 240 USD za 88 USD.

Co je součástí péče o pleť True Botanicals?

Filozofie receptury True Botanicals je jednoduchá: k dosažení výsledků nepotřebujete toxiny. To je důvod, proč má každý produkt True Botanicals certifikaci MADE SAFE®, což znamená, že produkt je vyroben bez více než 5 000 známých toxických složek.

Produkty péče o pleť True Botanicals jsou nabité silnými vitamíny, minerály, rostlinnými výtažky a antioxidanty, které pomáhají produktům True Botanicals fungovat co nejlépe. Zde je přehled několika ingrediencí True Botanicals.

Vitamin C
Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Je to silný antioxidant, který chrání pokožku před volnými radikály, nestabilními molekulami, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce.

Vitamin C také pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje zářivost. Jakoby to nestačilo, výzkum naznačuje, že vitamín C aplikovaný na pokožku výrazně obrací strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Toto je v True Botanicals Vitamin C Booster.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti poškození volnými radikály. Doporučujeme používat každé ráno.

Peptidy
S přibývajícím věkem se produkce kolagenu a elastinu v těle zpomaluje. Tyto dva proteiny jsou zodpovědné za strukturální podporu pokožky. V důsledku toho pokožka ztrácí svoji přirozenou pevnost a hladkost.

Přestože je kolagen nezbytný pro udržení mladistvého vzhledu pokožky, kolagenový protein je příliš velký na to, aby se mohl absorbovat lokálně do pokožky. Proto používání produktů péče o pleť s obsahem kolagenu neposkytne očekávané výhody proti stárnutí.

Zde vstupují do činnosti peptidy. Peptidy jsou stavebními kameny bílkovin, které se díky své menší velikosti snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky.

True Botanicals Repair Nightly Treatment obsahuje kombinaci patentovaných bioaktivních peptidů z fermentovaných řas s tripeptidem 29.

Pokud hledáte peptidové sérum, doporučujeme vám Carrot & Stick The Repair Serum. Obsahuje 7 rostlinných peptidů pro pevnější a hladší kůži. Obsahuje také složky milující pokožku, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

Extrakt z listů zeleného čaje
Extrakt z listů zeleného čaje se používá téměř ve všech produktech péče o pleť True Botanicals. Výhody extraktu z listů zeleného čaje jsou způsobeny jeho bohatým obsahem epigalokatechin galátu (EGCG), typu polyfenolu, který je obecně považován za jeden z nejsilnějších dostupných antioxidantů. EGCG napadá volné radikály, zejména ty, které jsou způsobeny oxidačním poškozením způsobeným UV zářením.

Podle publikace v časopise Colloids and Surfaces B: Biointerfaces „molekuly katechinu, jako je epigalokatechin-3-galát (EGCG), jsou schopny zmírnit biomolekulové poškození způsobené UV zářením, pravděpodobně prostřednictvím molekulárních mechanismů zahrnujících buněčné membrány.

extrakt z řas
Extrakt z řas je další klíčovou složkou, která se nachází v celé kolekci True Botanicals. Pomáhá hydratovat a vyživovat pokožku a zároveň ji chránit před znečištěním životního prostředí a volnými radikály, které přispívají k předčasnému stárnutí pokožky.

beta-glukany
Ovesné a houbové beta-glukany se používají v přípravcích True Botanicals k hydrataci nejhlubších vrstev pokožky. Betaglukany také pomáhají uklidnit pokožku a uklidnit zarudnutí.

Olej z konopných semen
Další klíčovou složkou mnoha produktů True Botanicals je konopný olej, který je vynikající složkou pro zklidnění a zklidnění pokožky.

V přehledu z roku U rostlin používaných k léčbě kožních onemocnění autoři poznamenávají, že lokální aplikace konopného oleje posiluje pokožku a činí ji odolnější vůči infekci. Revize také dospěla k závěru, že konopný olej může být užitečný při léčbě ekzému, dermatitidy, psoriázy a mnoha dalších kožních onemocnění.

Konopný olej je také považován za prospěšný pro lidi s mastnou nebo aknózní pokožkou. Je to proto, že konopný olej pomáhá vyrovnávat produkci oleje a je nekomedogenní (neucpává póry).

Opunciový olej
Poslední klíčovou složkou, kterou True Botanicals rádi přidává do svých receptur, je opunciový olej. Opunciový olej má lehkou texturu, přesto poskytuje silnější hydratační účinek díky vysokému obsahu kyseliny linolové.

Kromě toho může opunciový olej pomoci při stárnutí pokožky, protože obsahuje více než 400krát vyšší obsah vitamínu E než olivový olej! Vitamin E je silný antioxidant, který chrání před volnými radikály a také pomáhá pokožce udržet vlhkost posílením bariérové ​​funkce pokožky.

Vůně
Přestože produkty péče o pleť True Botanicals neobsahují syntetické vonné látky, je třeba poznamenat, že formulace obsahují vonné složky pocházející z přírodních zdrojů, jako jsou esenciální oleje. Například, True Botanicals Resurfacing Body Mask obsahuje „True Botanicals Grove Scent“, který obsahuje sedm vonných esenciálních olejů.

I když tyto složky dodávají produktu příjemnou vůni, mějte na paměti, že tyto vonné složky pokožce nijak nepomáhají. Proč je tedy zápach problémem v péči o pleť? Podívejme se na vědu.

Všechny vonné složky (přírodní i syntetické) dodávají vůni prostřednictvím těkavé reakce a tato přirozená reakce téměř vždy způsobuje senzibilizaci pokožky. Ve skutečnosti podle publikace z roku ve vědeckém časopise Infekce kůžetéměř 80 esenciálních olejů způsobilo kontaktní alergii.

I když nemáte úplnou reakci na složku, může dojít k poškození vyskytují každý den. V konečném důsledku to může krátkodobě způsobit mírné kožní problémy az dlouhodobého hlediska horší problémy. Mějte to na paměti před zakoupením produktů True Botanicals, zvláště pokud máte citlivou pokožku.

Jakých je 10 nejprodávanějších produktů True Botanicals?

True Botanicals nabízí řadu produktů péče o pleť navržených pro každý krok vaší rutiny, od čistících prostředků přes pleťové oleje až po séra a další. Zde je rozpis 10 nejprodávanějších produktů True Botanicals.

True Botanicals Skutečný rozjasňující olej

Nejprodávanějším pleťovým olejem značky je True Botanicals Renew Pure Radiance Oil, který byl v recenzích nazýván „zářící v láhvi“ a „úžasný“. Receptura obsahuje směs 14 výživných olejů ze semen, hydratační extrakt z řas a silný antioxidant astaxanthin. Oleje v tomto složení jsou nekomedogenní (neucpávají póry) a snadno se vstřebávají do pokožky, takže pleť vypadá orosená a nemastná. Jedinou nevýhodou je, že vzorec obsahuje vonné esenciální oleje, které mohou způsobit přecitlivělost.

Omlazující tělová maska ​​True Botanicals

Tato tělová maska ​​s kyselinou mléčnou je navržena tak, aby jemně exfoliovala, aby se zbavila suchosti, matnosti a hrbolků na celé pokožce. Kyselina mléčná je typ alfa hydroxy kyseliny, která exfoliuje pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, rozjasněné pokožce a rovnoměrnější pleti. Kyselina mléčná také pomáhá zlepšit hydrataci pokožky. Použití této tělové masky jednou nebo dvakrát týdně může pomoci odhalit hladší a jasnější pokožku.

Pravé botanické látky obnovují mlhu

Tato hydratační mlha na obličej osvěžuje pokožku směsí zeleného čaje, bílého čaje, kombuchy, ostropestřce mariánského a extraktu z řas. A jako bonus navíc zafixuje také makeup. Vzorec je přirozeně voňavý po jasmínu, neroli a růži, které dodávají mlze velmi příjemnou vůni, ale tyto vonné složky nepůsobí dobře na pokožku.

Resurfacingová hydratační maska ​​True Botanicals

Nemáte čas navštívit kosmetičku pro ošetření obličeje? Přidání AHA pleťové masky je jedním ze způsobů, jak využít výhod pleťové masky doma. Tato maska ​​obsahuje AHA kyselinu mléčnou, která jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, takže máte na povrchu svěžejší a rozjasněnou pleť. Kromě toho tento vzorec obsahuje také změkčovadla, jako je máslo z mangových semen a avokádový olej, které pomáhají udržovat vlhkost. Bohužel, jako většina produktů True Botanicals, i tato maska ​​obsahuje vonné složky.

Skutečný Botanicals Vitamin C Booster

Neexistuje nic takového jako zázračný lék, pokud jde o boj s věkem, ačkoli vitamin C je velmi blízko. Je to silný antioxidant, který chrání před volnými radikály, pomáhá zesvětlovat tmavé skvrny, vyrovnává tón pleti a zvyšuje její zářivost. Jako by to nestačilo, výzkum naznačuje, že když se vitamín C aplikuje na pokožku, výrazně zvrátí strukturální změny spojené se stárnutím tím, že ovlivňuje syntézu kolagenu a elastinu.

Jedním ze způsobů, jak přidat vitamín C do své každodenní rutiny, je použít True Botanicals Vitamin C Booster, prášek, který lze přidat do jakéhokoli vodního séra nebo hydratačního přípravku, aby vaše pleť nabila vitamínem C. Tento prášek obsahuje pouze tři složky: tapioka škrob, kyselina L-askorbová (vitamin C) a kyselina ferulová. A na základě recenzí tento booster opravdu funguje! Jedna recenze True Botanicals říká: „Je to magie v láhvi! Já to prostě miluji! Mé tmavé fleky zmizí po týdnu používání!!! Téměř okamžitě uvidíte, jak hladce vypadají vaše póry!

True Botanicals Chebula Active Immune Serum

Toto hydratační sérum proti stárnutí obsahuje chebulu jako klíčovou složku. Terminalia chebula má historii používání v ajurvédě k posílení a výživu těla. Teprve nedávno byl získán k lokálnímu použití prostřednictvím inovativního a bezpečného procesu extrakce na vodní bázi. Při aplikaci na pokožku chebula údajně upravuje stárnutí pěti způsoby: minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, vyrovnává tón pleti, vyhlazuje drsnost, zpevňuje a rozjasňuje. Mezi další klíčové složky tohoto True Botanicals séra patří bez, zázvor a echinacea.

True Botanicals Clear výživný čistící prostředek

Tento krém na obličej je navržen tak, aby pomohl těm, kteří mají prokrvenou pokožku se sklonem k akné. Většina přípravků na čištění pleti se sklonem k akné odstraňuje příliš mnoho mazu, vysušuje pokožku natolik, že mazové žlázy produkují ještě více mazu, aby kompenzovaly suchost. Akné jen zhoršuje! To je důvod, proč True Botanicals vyvinul svůj čistící prostředek pro boj proti skvrnám a zároveň zvlhčuje vaši pokožku, aniž by ji zbavoval mastnoty. Receptura kombinuje přírodní povrchově aktivní látky s kůrou černé vrby (aka přírodní kyselina salicylová) a helichrysum, silné staleté sedativum.

True Botanicals Renew výživný čistící přípravek

Tento čistící prostředek True Botanicals je určen pro pokožku, která vykazuje známky stárnutí nebo je náchylná k suchosti. Vzorec obsahuje přírodní povrchově aktivní látky, jakož i uklidňující složky, jako je zelený čaj, bílý čaj, aloe vera a olej ze semen zeleného čaje. Společně tyto složky pomohou jemně odstranit špínu a nečistoty bez odlupování pokožky.

Noční ošetření s opravdovými bylinkami

Toto noční sérum proti stárnutí kombinuje patentované bioaktivní peptidy z fermentovaných řas s tripeptidem 29. Lokální aplikace peptidů signalizuje kožním buňkám zvaným fibroblasty, aby produkovaly více kolagenu. Více kolagenu znamená pevnější a napnutější pokožku. Vzorec také obsahuje ceramidy k posílení kožní bariéry a hyaluronát sodný ke zvýšení hydratace a redukci výskytu linek a vrásek.

Noční maska ​​True Botanicals Moisture Lock

Pokud bojujete se suchou pokožkou nebo mdlem a vaše pleť potřebuje extra dávku hydratace, maska ​​na spaní je tím nejlepším řešením. Masky na spaní jsou navrženy tak, aby se používaly jako poslední krok rutiny péče o pleť k uzamčení vlhkosti a zároveň vytvoření propustného těsnění na povrchu pokožky, aby produkty pod nimi lépe pronikly.

Noční maska ​​True Botanicals Moisture Lock vytváří tuto pečeť přísadami jako máslo z mangových semen, skvalán a olej ze semen zeleného čaje. Společně tyto složky tvoří měkkou, nelepivou vrstvu na pokožce, čímž snižují ztrátu vlhkosti během noci a dodávají pokožce množství živin.

Kde koupit produkty péče o pleť True Botanicals?

Pokud se ptáte, kde koupit produkty péče o pleť True Botanicals, doporučujeme vám začít na webové stránce značky. Nákup produktů z webové stránky značky vám pomůže vyhnout se padělkům, zejména proto, že produkty True Botanicals mají vyšší cenu, což je pro bezohledné lidi velkým pobídkou k vytváření falešných verzí produktu. S ohledem na to si můžete pořídit produkty True Botanicals i od prodejců třetích stran, jako jsou Amazon a Goop.

Jaké jsou zásady vrácení společnosti True Botanicals?

Pravidla vrácení True Botanicals říkají: „Nabízíme 30denní záruku na všechny naše produkty. Za vrácené produkty vám vrátíme peníze v plné výši do 30 dnů. I když vám rádi vrátíme peníze nebo vyměníme vaši položku, bohužel vám nemůžeme vrátit náklady na dopravu.“

Je True Botanicals bez krutosti?

True Botanicals je bez krutosti. Značka netestuje na zvířatech a nepoužívá žádné složky, které byly testovány na zvířatech. Produkty True Botanicals se neprodávají tam, kde zákon vyžaduje testování na zvířatech. Ve skutečnosti má True Botanicals certifikát Leaping Bunny Made Safe. Získání certifikace Leaping Bunny ukazuje spotřebitelům, že společnosti mají zavedené postupy a zásady, které umožňují a ověřují jejich tvrzení bez krutosti tím, že vyrábějí produkty, které nejsou testovány na zvířatech.

Jsou produkty True Botanicals veganské?

Všechny produkty True Botanicals jsou veganské kromě Everyday Sheer Krytí, které obsahuje perleťový a hedvábný prášek.

Skutečné botanické recenze

Recenze True Botanicals na webové stránce značky jsou obecně velmi pozitivní, přičemž většina produktů získala 4 nebo 5 hvězdiček. Nejprodávanější produkt značky True Botanicals Pure Radiance Oil získal průměrné hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček z více než 900 zákaznických hodnocení.

Pozitivní recenze True Botanicals Pure Radiance Oil uvádějí, že tento olej skutečně pomáhá udržovat pokožku hydratovanou, hladkou a zářící.

V jedné recenzi se například uvádí: „Většinu svého života (mám 52) jsem nenáviděl svou pokožku, ale tohle je změna hry. Sotva potřebuji použít základ nyní, dva měsíce po zahájení používání. Menší póry, hladší, méně zarudlá pleť. Nemůžu o tom říct dost.

I když na True Botanicals Pure Radiance Oil není mnoho negativních recenzí, ty, které jsme četli, pocházely od zákazníků, kteří po použití tohoto produktu zaznamenali reakce jako suchost nebo praskliny.

Jedna recenze například říká: „Moje pleť se strašně pokazila. Když jsem to přestal používat, vyčistilo se to. Produkt se mi chtěl líbit a voněl/cítil jsem se skvěle, ale nefungoval mi. Už dlouhá léta nemám problém s akné.

Náš verdikt

Celkově nemůžeme doporučit používání produktů True Botanicals pro zahrnutí vonných esenciálních olejů do téměř všech jejich produktů. Existuje mnoho dalších značek čisté krásy, které nabízejí podobné produkty, ale bez přidané vůně!

Výhody

  • Produkty vyrobené bez toxinů
  • Produkty obsahují přírodní složky, jejichž účinky jsou potvrzeny výzkumy o výhodách
  • Značka vyrábí, balí a zasílá produkty způsobem, který snižuje její dopad na životní prostředí
  • True Botanicals je bez krutosti

zápory

  • Vysoká cena (např. True Botanicals Pure Radiance Oil stojí 110 USD za 1oz)
  • Téměř všechny produkty obsahují vonné esenciální oleje, které mohou způsobit přecitlivělost

Jaké jsou alternativy ke skutečným rostlinám?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které bojují proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje využití účinných ingrediencí a minimalizuje používání povrchových, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť. Doporučujeme The Defense Serum a následně The Moisturizer.

Bibliografie:
Živiny. srpen ; 9(8):866.
Colloids Surf B Biointerfaces Jan 1;173:312-319.
Pharmacogn Rev. leden-červen; 8(15): 52-60.
de Groot AC, Schmidt E. Esenciální oleje, část IV: Kontaktní alergie. Infekce kůže. ;27(4):170-175. doi:10.1097/DER.0000000000000197

Napsat komentář