Triky, jak umět nanášet (dobře) korektor na tmavé kruhy| Zdravápleť

28. dubna Jak správně nanášet korektor

Zveřejněno ve 12:00 v Makeup od Fabra Communication

Všichni se shodneme na tom, že dobrý odpočinek je ten nejlepší kosmetický doplněk, jaký můžeme mít. Bohužel ne vždy si dokážeme odpočinout tak, jak bychom chtěli, az toho sakra pocházejí. I když dnes existuje spojenec, který nám je pomáhá efektivně eliminovat: korektor na tmavé kruhy, nezbytná součást každodenní rutiny každé ženy. Povíme vám, jak správně aplikovat korektor na tmavé kruhy.

Perfektní korektor pro každý den

Prvním krokem je výběr korektoru správný tón. Najít korektor, který dokonale splyne s tónem vaší pleti, je nezbytné, aby jej nebylo příliš vidět. Často uslyšíte, že je lepší zvolit světlejší odstín než vaše pleť, ale správné je to jen tehdy, pokud máte váčky pod očima.

Nejlepší doba k nanášení korektoru je nepochybně po nanesení podkladové báze protože se snáze rozmazává a integruje s naším make-upem. Při nanášení si můžeme vybrat ze tří tvarů: půlkruh na světlé kruhy (světlý korektor nanášíme ve tvaru půlkruhu za oči), v trojúhelníku na výrazné kruhy (nakreslíme dva obrácené trojúhelníky pod oči a několik tvářenek pro delší dobrou integraci) nebo ve formě neprůhledných teček v případě sáčků.

Mimochodem, na shledanou

Korektor Revlon ColorStay

REVLON ColorStay korektor 5 v 1 (5,90 EUR)

Váš vzhled je vaším skvělým spojencem, který vás odlišuje od většiny. V Zdravaplet to dobře víme az tohoto důvodu jsme to zařadili také Revlon Ultra Light Formule 5-v-1 korektor v Primorské skříňce v dubnu. S ním můžete snadno redukovat tmavé kruhy díky jeho snadno upravitelnému krytí, hydrataci a osvěžení pokožky díky jedinečnému složení. Užijte si jeho snadné nanášení díky jemnému antibakteriálnímu aplikátoru.

Začněte osvětlovat svět na vlastní oči

Napsat komentář