Triky, jak najít nejlepší krémy proti vráskám| Zdravápleť

5. listopadu Triky k nalezení nejlepších krémů proti vráskám

Zveřejněno ve 12:57 v Krémech proti stárnutí od Lauren Izquierdo

Ať se vám to líbí nebo ne, od třicátky vaše pleť potřebuje, abyste se o ni starali a hýčkali ji tak, jak si zaslouží. Věk nemine nadarmo a časem ztrácí pružnost, pevnost a zároveň část přirozené zásoby vody. Neselhejte! Jednoho dne se vzbudíte a ty téměř nepostřehnutelné linie výrazu se změnily na hluboké vrásky. Třeba si však uvědomit, že mladá pleť nebude mít stejné potřeby jako zralá, ale obě najdou svou spásu ve stejném typu kosmetiky: krémy proti vráskám.

Jaké jsou nejlepší krémy proti vráskám?

  • Aktivní ingredience. Někteří jako kyselina hyaluronová se stali nezbytností. Myslete však na to, že obsahuje i jiné, například retinol či koenzym Q10.
  • Koncentrace. To je vysoké. Skutečnost, že obsahuje aktivní složky, neznamená, že procento je vysoké. Zkontrolujte, jestli je to dostatečné pro vaše potřeby.
  • vitamín C. Je to složka, která redukuje skvrny, posiluje kožní bariéru a dodá vaší pleti jas a zářivost.
  • solární faktor (SPF). Dříve nešetřete. Váš krém by vás měl být schopen chránit před vnějšími faktory, které mohou být škodlivé pro vaši pokožku. Od slunce až po záření, které vyzařují obrazovky našich počítačů. Vyhnete se tak vzniku skvrn a předčasnému stárnutí.

Nejlepší krémy proti vráskám jsou v Zdravaplet

Existuje mnoho krémů, ale ne všechny jsou stejně speciální; a pokud hledáte takový, který vás nezklame a který přinese výsledky, které slibuje, podívejte se na náš seznam. Toto jsou nejlepší krémy proti vráskám:

Clarins Multiintenzivní světle růžový krém

Neříkáme to my, ale všichni, kdo to zkoušejí. Clarins Crème Rose Lumière Multi-Intensive kromě toho, že prokrvuje pokožku, dodává jí růžový tón, který ji omlazuje a okamžitě rozjasňuje.

Mezi jeho hlavní složky patří ibišek, kombinace perleti a vitamínu C, tři složky, které pomáhají chránit pokožku před škodlivými vlivy prostředí. Výsledkem je hladká a jemná pokožka díky lehkému exfoliačnímu účinku. Milujte první krém!

Clarins Multiintenzivní světle růžový krém.

Eucerin Hyaluron Filler Denní elastický krém proti stárnutí SPF +15

Nemusíte být odborník, abyste věděli, že právě kyselina hyaluronová je účinná látka, která by (nikdy) neměla chybět ve vašich krémech proti vráskám. Hyaluron Filler Elasticity Anti-Aging Denní krém Eucerin SPF+15 je navržen tak, aby zralá pleť znovu získala svoji elasticitu a svojí vysokou a nízkou molekulovou hmotností vyplňuje vrásky uvnitř. Vaše pokožka bude vypadat mnohem šťavnatěji.

Hyaluron Filler Elasticity Eucerin SPF+15 Denní krém proti stárnutí.

Denní krém Sensilis Skin Delight SPF15

Je vhodné pro všechny typy pleti, je to denní ošetření, které odstraňuje známky únavy revitalizací pokožky, poskytuje zesvětlení, ochranu a odolnost díky svému hydratačnímu a antioxidačnímu účinku, který obnovuje pokožku zevnitř. Je oblíbeným krémem 40letých žen, protože díky aktivním hydratačním, antioxidačním, restrukturalizačním, depigmentačním a revitalizačním složkám pleť vypadá mladší, zdravější a krásnější.

Denní krém Sensilis Skin Delight SPF15.

Intenzivní noční krém proti vráskám Shiseido Benefiance

Upřednostňuje se pro zralou pleť. Tento Shiseido krém proti vráskám minimalizuje až 6 různých typů vrásek (včetně stresových vrásek). Díky své exkluzivní technologii Reneura Technology+™ obnovuje hydrataci pokožky tím, že vyplňuje vrásky a mimické linky během spánku.

Shiseido Benefiance noční krém proti vráskám.

Krém Age Perfect Golden Age SPF +20 značky L’Oréal

Miřte a nezapomínejte, protože je to Age Perfect Golden Age Cream SPF+20 značky L’Oreal je pevný denní krém, který působí na pleť, obnovuje její konzistenci a vitalitu. Obsahuje také opalovací krém SPF+20, který chrání pokožku před škodlivými účinky UV záření: objevením se nových skvrn, vrásek a ochabnutí.

Vyrobený s extraktem z imperiálního pivoňky, posiluje přirozený růžový tón pleti a neo-kalcium, aktivní složka s posilujícími vlastnostmi, která dodává pokožce konzistenci a hustotu, jakož i zvyšuje její odolnost a obnovuje její pevnost.

Krém Age Perfect Golden Age SPF +20 značky L’Oréal.

Lancôme Absolue Soft Cream Rech

Víme: může se zdát poněkud drahý, ale jeho výsledky stojí za to (velmi mnoho). Absolue Soft Cream je vlajkovou lodí produktů Lancôme. Je to regenerační a rozjasňující krém na obličej s novou lehkou texturou, který regeneruje a přeměňuje pokožku. Každý den bude váš obličej vypadat jasněji a vyživeněji, čímž se zredukují vrásky a výrazové linky pro mladší a rovnoměrnější vzhled.

Absolue Soft Cream Rech od Lancôme.

.

Napsat komentář