Trik Tik Tok vaše vlasy ocení (a produkty, které jej kopírují)| Zdravápleť

28. červenec Tik Tok trik, který vaše vlasy ocení (a produkty ke kopírování)

Zveřejněno v 10:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Před pár dny jsme mluvili o účesy která se stala módou díky sociálním sítím a že toto léto bude všude. Mezi nimi jsem vyzvedl semi-updo s dětským bodem, který navrhl haley bieber na svém instagramovém profilu a že byl ideální na pláž. proč? Protože nám to umožnilo mít čisté čelo a vlasy kontrolované proti případným poryvům větru. východ vzhled vlasů Sestává z vytváření velmi jemných pramínků v přední části vlasů (při linii vlasů), aby se dosáhlo pásového efektu. Tento účes se provádí pomocí mini elastických pásů, které jsou obecně problémem dívky s jemnými vlasy, protože je obtížné je odstranit. Vlasy se kolem těchto gumiček „zamotají“ a téměř vždy se při jejich odstraňování zlomí.

Tik Tok trik

Ale máme a super trik aby se zabránilo lámání vlasů a to pochází, samozřejmě, z klíště. Tento trik, který naše vlasy ocení, nám tentokrát ukazuje Audrey Victoria. V podstatě jde o namočení elastických pásků do hydratačního oleje nebo vlasového séra. Takto se nám daří proklouznout přes vlasy, aniž bychom je polámali, a to jak při vytváření ocasu, tak při jejich vytahování.

@audreyvictoria_

Poškození vlasů způsobené těmito věcmi je neskutečné 😓 #hairtok #hairhack #hairtip #rubberbandhairstyles

♬ tanec ve tmě – xxtristanxo

Co potřebuješ

Mini elastické pásy

© Ty jsi princezna z gumičky (1 EUR)

arganový olej

© Redken Argan Oil (18,99 dolarů)

K napodobení tohoto virového účesu doma je zapotřebí ještě trochu víc, jen trochu dovednosti a trpělivosti, abyste si jeden po druhém vyrobili různé mini-pigtaily. Zajistíme tak, aby jeho výkon neměl negativní vliv na vlasy, které jsou v letním období mnohem slabší a lámavé.

Napsat komentář