tři nápady na nošení tuto zimu| Zdravápleť

30. září Tři nápady na krátké, vlnité vlasy tuto zimu

Zveřejněno v 11:30 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Velkou výzvou pro kadeřnice a kosmetičky je udělat dívku s krátké kudrnaté vlasy odejděte ze svého pokoje spokojeni. Toho uspokojení je dosaženo s některými světlé kudrny as dokonale definovanou, ale kontrolovanou kudrnou, se střihem nebo účesem, který se nesnaží skrýt kudrnaté vlasy plochými nebo rovnými žehličkami a nekontroluje je nadměrně pěnou, vločkami, gely na vlasy.

Jak vidíme, potěšit ženu krátkými vlnitými vlasy není snadný úkol. Zejména v posledních sezónách jsme svědky toho, že krátké vlasy s výraznými kadeřemi jsou ve světě kadeřnictví nejen velmi jasným trendem, ale i vlajkou, na kterou je třeba hrdě mávat. Odtud budeme dávat tři nápady pro dobré kudrnaté a krátké vlasy které vám mohou posloužit jako inspirace při vaší příští návštěvě salonu.

Návrh jedna: s bláznivou ofinou a kudrnami

Jak můžeme vidět na fotce, která otevírá tento příspěvek, nosit bobovitý účes s objemem kolem obličeje (něco jako „klobouček“) je perfektní nápad. Zejména pokud se zkombinuje, jako modelka a španělská herečka Alba Galocha, s dlouhými a asymetrickými třásněmi.

Druhý návrh: s velmi vysokým ocasem

Přestože existuje mnoho účesů pro kudrnaté vlasy, které v podstatě sestávají ze skrytí kadeří, tento vysoký ocas ne. Ve skutečnosti, jak dokazuje mezinárodní modelka Fernanda Oliveira, přestože přední část je velmi kontrolovaná, volná část ocasu je čistě kudrnatá. Ideální pro chvíle, kdy se nechceme obávat o stav našich krátkých a kudrnatých vlasů a také pro ty z nás, které chtějí vzhledu dodat trochu víc formálnosti.

Návrh číslo 3: krátké, kudrnaté a opojné vlasy

Vždy posloucháme o parmici, ale co to přesně znamená? Nikdo nemá rád Little Argañaraz, aby si to uměl představit: kratší vlasy vpředu a déle vzadu. Na kudrnatých vlasech vypadá mimořádně ideální a dává obrazu spoustu válcování.

Napsat komentář