Trendy v líčení, které je třeba vyzkoušet do konce roku , podle vizážistky celebrit

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Trendy v líčení, které je třeba vyzkoušet do konce roku , podle vizážistky celebrit

.

Toto je vaše poslední šance! Možná se nikdy nedostanete k těm otravným rozhodnutím – kdo se chce stejně zdravě stravovat? — ale do konce roku můžete vyzkoušet trendy líčení. Dovolte Patrickovi Ta, který pracuje s Emily Ratajkowski, Bellou Hadid a Camilo Cabello, aby vám dal hned teď pět krásných vzhledů, které můžete vyzkoušet.

fialový déšť

Getty Images

Ultrafialová byla barvou roku Pantone a Ta správně předpověděla, že bude ve velkém stylu v roce . „Všude uvidíte fialový boom,“ říká Ta. „Obzvlášť krásné na vnitřních koutcích očí.“ Pokud si nejste jisti, nechte se přesvědčit Rihanniným vlivem, abyste investovali do několika fialových produktů. Viceprezidentka Pantone Laurie Pressman částečně připisuje Rihanně za to, že si letos vybrala barvu, a věří, že zpěvačka a magnát krásy ztělesňuje fialovou. „Když si vzpomenete na tuto barvu, dokonale představuje originalitu, vynalézavost, myšlení dopředu a nekonformnost,“ vysvětluje Pressman. Nasměrujte svou vnitřní Rihannu a zásobte se fialovými výrobky Fenty do konce roku.

Fenty Beauty značky Rihanny Snow Daze & Snow Nights Frosted Metal Lipstick

Kredit: zdvořilost

Oční stíny Urban Decay Cosmetics v duhové fialové barvě

Kredit: zdvořilost

Paletka očních stínů Mothership III od Pat McGrath Labs v Subversive

Kredit: zdvořilost

Paletka očních stínů Huda Beauty Obsessions

Kredit: zdvořilost

Méně – více

Getty Images

Kůže je vždy dobrá. Je čas zahodit konturovací soupravy, štětce, tyčinky a tyčinky a přejít k přirozenějšímu vzhledu. „Jděte raději na méně make-upu a více pleti než na příliš konturovaný vzhled,“ vyzývá Ta. Tónované zvlhčovače jsou skvělým místem, kde začít. Prohlédněte si úplný seznam možností zde.

Tónovaný hydratační krém pro záchranu holých minerálů se širokým spektrem SPF 30
Díky tomu bude vaše pleť vypadat kosmeticky, ale lepší bude CC+ krém s SPF 50+
První pomoc Beauty Hello FAB Triple Protection Skin Tint s Goji Berry SPF 30

Kredit: zdvořilost

Laura Mercier širokospektrální tónovaný hydratační krém SPF 20

Kredit: zdvořilost

Leskněte se

Getty Images

„Zdravá záře na pokožce namísto matného, ​​zapečeného nebo práškového povrchu,“ říká Ta. Skvělý způsob, jak ukončit rok , je investovat do své pleti. Dopřejte si více masek iv roce . „Postarejte se o tu kůži!“ Ona na tom trvá.

Ošetření s aktivním uhlím Glam Glow SuperMud Mini

Kredit: zdvořilost

Plechové masky Jart+

Kredit: zdvořilost

Maska letního pátku jet lag

Kredit: zdvořilost

Noční maska ​​s roztopeným avokádem podle receptu Glow

Kredit: zdvořilost

barevný splash

Getty Images

Řekli jsme to už dříve a řekneme to znovu: Brights je velký a odvážný kosmetický tah. „Vyberte si barvu před neutrální monochromatickou, ale používejte ji čistě a ne ve stylu 80. let,“ říká Ta. Experimentujte se zářivými paletami očních stínů a bláznivými barvami na rty, o kterých byste na Silvestra ani nepomysleli.

Palette Morphe 35M Boss Mood Artistry
Paletka očních stínů NARS Ignited

Nyní sleva 50%.

Kredit: zdvořilost

Paletka očních stínů Too Faced Chocolate Gold

Kredit: zdvořilost

Sada očních stínů Tom Ford

Kredit: zdvořilost

Získejte svůj lesk

Getty Images

Vezměte to zpět do OC a řekněte Marisse Cooper a Summer Roberts, že váš lesk na rty je úžasný. Říká, že lesk na rty rozzáří vaše rty a „dodá vaší tváři mladistvý lesk“. Bonus: Třpytivý efekt se dobře pojí s přirozeně oroseným vzhledem, o který už usilujete. Kromě toho využijeme jakoukoli výmluvu, abychom si hit Lil Mama zahráli znovu.

Dior Addict Ultra Gloss

Kredit: zdvořilost

Lesklý lesk na rty

Kredit: zdvořilost

Fenty Beauty značky Rihanny Gloss Bomb

Kredit: zdvořilost

Clarins Instant Light Lip Oil

Kredit: zdvořilost

Chloe Hall je kurátorkou veškerého kosmetického pokrytí na Zdravaplet.com. Věděla, že chce být hezká v momentě, kdy se Donna Summer dostane na její obrazovku, a od té doby se žene za dokonalými diskotékovými stíny. Jejím oblíbeným místem je průsečík krásy s moderní kulturou, ať už jde o hudbu, filmy nebo sociální sítě. Najdete ji v Brooklynu s jejím mopslíkem nebo v sekci komentářů Rihanny.

.

Napsat komentář