Trendy v letním líčení podle profesionálů– Přirozeně pečujte o své tělo Co doporučuje Andrea?

Víkendy plné svatebních hostin a drinků na střeše, last minute pobyty na břehu a odpolední pikniky v šampaňském – není divu, že léto je oblíbeným ročním obdobím. Když uložíte ty džíny a svléknete si plavky, najděte si chvilku na renovaci zásuvky na make-up. Když si před odchodem ven přibalíte trochu více opalovacího krému a necháte si v horkých dnech uschnout vlasy – i vaše sada tvářenky, očních stínů a rtěnky by se měla v létě změnit.

Co tedy tuto sezónu získá všechny ty dvojité doteky na Instagramu? Podle odborníků na líčení můžeme letos očekávat zvýraznění zářivých odstínů a korálových per. Abyste udrželi krok s trendem, tady je to, co předpovídají odborníci a jak to můžete udělat, ať už jdete do kanceláře nebo na drink s přáteli.

 1. 1. Letní záře

  Díky některým videím na YouTube (a osobnímu návodu od vaší přítelkyně) jste konečně přišli na to, jak zvládnout zvýrazněné lícní kosti. Nyní je čas vyzkoušet své schopnosti, abyste dosáhli toho, co vizážistka Jules Annen nazývá „letní záře“. A i když k tomu určitě patří trochu záře, Annen říká, že záře políbená západem slunce začíná zdravou pokožkou. „Je to neuvěřitelné. Jasná tvář je znakem mládí a energie. Chcete-li získat tu vytouženou záři, začněte s konzistentním režimem péče o pleť. Vyberte si produkty, které vyhovují vašemu typu pleti. Uvědomte si, že vaše pokožka se může změnit, zejména od jara do léta, takže je nejlepší mít různé čistící a zvlhčující přípravky, které můžete střídat s neustále se měnícími potřebami vaší pokožky…“ Říká.
  A co ta jasná záře? Annen navrhuje Becca Cosmetics Limited Edition Gradient Sunlit Bronzer pro vícerozměrný vzhled a povrch. Společným otáčením vytvořte jedinečné opálení tváře a těla!

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 2. 2. Pops of Coral

  I když ty skvělé symboly, které jste si kreslili na svůj zápisník kolem 90. let, opět nejsou úplně stylová, dramatická změna mezi vzhledem vašich nočních a denních per ano! Namísto zvýraznění množství barev rtů v odstínech růžové, červené a fialové bude letní sezóna o jednoduchosti a redukci vaší sbírky. Nebojte se namočit rty v zářivé barvě s tekutou rtěnkou TheBalm’s Meet Matt (s) Hughes Long Lasting. Tato lichotivá korálová rtěnka obohacená o vanilkový a mátový olej dodává lahodnou vůni.

 3. Kupte nyní v

  3. Pigmentovaná líčka

  Už jste si někdy prolistovali staré fotografie své mámy ze střední školy a podívali jste se na její těžkopádný ruměnec? Nyní se možná bude smát naposledy, jelikož vám Annen toto léto oficiálně dává povolení vyrůstat s vašimi očními stíny. „Ať už použijete prášek, krém nebo gel, dejte do toho všechno!“
  Buďte však strategicky umístěni. „Červené příliš blízko nosu způsobí, že budete vypadat špatně, dokonce i se skvrnami,“ říká. Annen navrhuje, abyste začali s vysoce pigmentovaným červenáním, jako například The Neo-Blush od Kevyna Aucoina, které zůstane na svém místě od chvíle, kdy odešlete svůj první e-mail, dokud tuto zprávu nedostanete z kanceláře az cesty.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 4. 4. Paleta políbená sluncem

  Mysleli jste si, že ty jemné, světlé odstíny jsou dobré jen na jednu sezónu? Naštěstí pro vás (a vaši peněženku) mají v sobě více života. Vizážistka Hillary Kline doporučuje míchat různé odstíny saténových odstínů pro barvu vašich víček. Její oblíbenou paletkou je Southhampton Classic Face Palette značky Laury Geller New York, protože má šest zářivých a matných odstínů, které zvýrazní vaše oči a tváře. „Léto je zábavné období! Myslím, že to všechno souvisí s experimentováním s různými barvami a pigmenty,“ říká.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

 5. Kupte nyní v

  5. Orosená kůže

  Mezi solí, potem a sluncem se vaše pokožka bude cítit méně čistá než obvykle během léta. Proč tedy používat hustý základ, díky kterému bude váš obličej těžší? Shreeda Tailor, majitelka a umělecká ředitelka Salon J. Tailor, říká, že byste se měli rozhodnout pro hydratační základ namísto běžného s plným krytím. Zdůrazňuje také, že nepodceňuje sílu skvělého toneru. Před aplikací letní báze, jako je GlamNatural, vám Tailor řekne, abyste si na tvář nastříkali světlý toner. To pomůže podkladové bázi pevně zapadnout do pokožky, aniž by vypadala jemně nebo matně. Tento hydratační ženšenový toner od Elemis bude obzvlášť povzbuzující v časných ranních hodinách. Co takhle profesionální tip? Nebojte se svůj orosený vzhled zpečetit fixačním pudrem jako je tento od Dermablend a poté jej ještě jednou nastříkat tonerem, než vyjdete ven.

  Nakupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář