Trendy, které naleznete v líčení jaro-léto 2022| Zdravápleť

24. březen Nejlepší trendy (a produkty) pro váš make-up jaro-léto 2022 jsou v Zdravaplet

Nevíte, jak posunout svůj make-up na maximum? Mluvili jsme s odborníky a právě to nám prozradili o vašich trendech v líčení pro jaro a léto 2022. Buďte opatrní a nezmeškejte žádný z nich, abyste byli nejnovější!

Make-up jaro-léto 2022: dvojitá tužka na oči

Vím, že právě teď přemýšlíš… Pokud nedostanu jeden, dostanu dva. Inu, ano, milý lovec krásy; a vysvětlíme proč. Přizpůsobí se všem druhům vzhledu, lze jej přizpůsobit a nezáleží na tom, jakou máte úroveň dovedností, protože vždy vypadá dobře. Navíc tuto jaro-léto architektonické stopy v očích av minimalistická grafika ve vzhledu budou jedním z nejpozoruhodnějších trendů, slovem Dior. Tak se raději učíme.

Jarno-letní líčení 2022: pestrobarevné odstíny

A s tužkou na oči vyniknou živé tóny našich očních stínů. Již víme, že jsi hnědší, růžovější a zlatejší; ale letos díky designérům jako Versace nebo Anna Sui vyhazujeme dům z okna. Je čas se odvážit! A vsaďte na živější tóny, které nám zvednou zrak. Oblíbené jsou pigmentované odstíny: žlutá, oranžová, fialová, zelená… A pokud nevíte, kde začít, myslím, že je čas začít Euphoria.

Make-up jaro-léto 2022: červené rty

Jsou zpátky a tentokrát plánují zůstat. Tato barva je vyjádřením záměru. Byl symbolem války a vždy byl poutavou barvou. Takže buďte opatrní, protože je to zbraň svádění! V letošním roce 2022 se však nesou červené rtěnky v saténových, sametových a velmi živých tónech. A zatímco velké značky budou nadále sázet na tekuté rtěnky a matné rtěnky, trendy se točí kolem více hydratačních a výživných rtěnek.

Make-up jaro-léto 2022: světlá pleť

Když jsem viděl tento trend, myslel jsem jen na: na konec. Těžké, řasenky základy zmizely. V roce 2022 vezměte to, co je přirozené, skleněná kůže. A nám se to líbí. Dostaňte se do tekutých základů, nejlepších BB krémů a nahých tónů, které zvýrazňují dermis a zvýrazní naše rysy. To vše jsou výhody, bez ohledu na to, jak se na ně díváte.

Abyste zazářili tímto trendem, označte si světelné body na slzném kanálku, víčkách, nose a lících.

Makeup jaro-léto 2022: husté obočí

Devadesátá léta nadělala spoustu škody. Především z hlediska obočí; neboť ne nadarmo, ale tenké obočí nám nedělá službu. Naštěstí, počínaje letošním rokem a už s některými v pozadí, vše nasvědčuje tomu, že obočí bude mít opět velikost kompatibilní s našimi tvářemi. Ještě tlustší, styl Cara Delevingne. Za tímto účelem je důležité vědět, jak udělat obrys obočí. Stejně jako nákup těch nejlepších produktů, abyste dobře přilákali své obočí a nezemřeli při pokusech.

Na druhé straně, a to se nám líbí nejvíc, najdete lidi, kteří si je nenalíčí, kteří je jednoduše zafixují fixačním gelem a trochu zmatní. Výsledkem je přehlídkové molo, ujišťujeme vás.

Jarně-letní makeup 2022: třpytky a aplikace na pleť

Pamatuješ si, když jsem ti řekl, že je čas začít euforii? No nedělal jsem si legraci, protože v roce 2022 jsem galaktický, androgynní a extravagantní. Malé kamínky kolem očí, jasné stíny, vysoké iluminátory… Zazařte s iluminátorem!

Nejlepší produkty k dosažení nejlepšího líčení jaro-léto 2022

Člověče, teď, když jsme odhalili všechny aktuální trendy, je čas jít nakupovat. Protože jsme si jisti, že váš arzenál krásy vám závidí všechny kamarádky, ale vždy je dobré občas nabít energii a dopřát si. Vždy za nejlepší cenu v Zdravaplet!

Paletka očních stínů NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Palette

Pokud hledáte paletku očních stínů s jednoduchou aplikací, která se snadno nanáší, neumíme si představit lepší než je tato od NYX. S paletou Warm Neutrals se 16 odstíny metalických, saténových a matných povrchů si můžete vychutnat exkluzivní škálu kouřových tónů. Pigmenty byly navrženy tak, abyste si mohli pohrát s jejich intenzitou a získat vzhled podle svých představ, s jemnými a průsvitnými tóny nebo intenzivnější a neprůhlednější v závislosti na počtu vrstev, které nanesete. Barvy v této paletě se snadno mísí a její sametová textura optimálně přilne.

Paletka očních stínů NYX Professional Makeup Ultimate Shadow Palette.

Lepicí doplněk Essence Catching Clouds Mix & Match Pearl

Neboj se. Je čas ji vyhodit a jít dál. Tyto lepící kuličky jsou vhodné na oči, obličej a nehty. Kombinujte perleťové nálepky a vytvořte si svůj vlastní stylový vzhled inspirovaný cloudem.

Lepicí doplněk Essence Catching Clouds Mix & Match Pearl.

Tužka na obočí Bourjois Brow Design

Doporučuji, protože je to nejjednodušší použití, jaké jsem kdy zkoušel. Tato trojnásobně působící gelová řasenka rozčeše, zafixuje a obarví obočí. Jeho složení je složeno z arganového oleje, který nabízí přirozený vzhled. Jeho lehkou texturu si zamilujete a je tak účinná, že vaše obočí bude během dne neprůstřelné, bez vyblednutí či zabarvení.

Tužka na obočí Bourjois Brow Design.

Clarins Everlasting Youth Fluid Foundation

Pokud přemýšlíte o fluidní bázi pod make-up, která se stane vaším nejlepším spojencem, vždy zmíníme tuto od Clarins. Pečuje o pokožku obličeje, rozjasňuje a zpevňuje ji ve velmi jemné a lehké textuře, která umožňuje pokožce dýchat a zároveň smazává nedokonalosti. Navíc je formulován s výtažkem z čekanky, který intenzivně hydratuje pokožku a zároveň dodává zářivost a zanechává ji pevnější, vyhlazuje vrásky a mimické linky a dosahuje viditelných výsledků již za 21 dní. Je to všechno v jednom, přátelé.

Clarins Everlasting Youth Fluid Foundation.

Krém na černé oči Dapop Longwear Wild n‘ free

V poměru ceny je jeden z nejlepších. Velice snadno se používá, umožňuje precizní a vysoce pigmentovanou linku, nepřenáší se a výsledkem je pohled jako na jinou planetu. Chceme být seriózní. Nepochopíš, dokud to nevyzkoušíš.

Krém na černé oči Dapop Longwear Wild n‘ free.

Ultra-pigmentovaná matná tekutá rtěnka Rouge Dior Forever Liquid

Patří mezi naše oblíbené. Pro sametový efekt, jeho schopnost krmení a to, že nic nepřenáší. Jeho vysoká pigmentace navíc umožní zvýraznit intenzivní červené rty. Budete v centru pozornosti.

Ultra-pigmentovaná matná tekutá rtěnka Rouge Dior Forever Liquid

Napsat komentář