Top 6 značek parfémů pro muže| Zdravápleť

29. dubna 6 značek parfémů pro muže, aby jednaly dobro

Výběr parfému je složitý proces. Nejen kvůli široké škále kombinací vůní, které existují, ale také kvůli velkému množství značek pánských parfémů na trhu. A bez ohledu na to, jak moc nás pronásleduje myšlenka získat toho, kdo nás identifikuje, pravdou je, že málokdy se nám podaří zůstat u jednoho parfému.

Obecně mají muži tendenci mít různé parfémy pro různé příležitosti nebo se mění v závislosti na ročním období. Podzimní vůně nejsou totéž jako letní vůně. To je jasné. Víme, že máte vůni, kterou používáte každý den, jinou, kterou nosíte na večeři nebo drink, tu, která je exkluzivnější na důležitá setkání, svatby a společenství.

Některé jsou osvěžující, ale sofistikované Acqua di Giò od Giorgia Armaniho, zatímco jiní mají rádi milionů od Paco Rabanne mají nejen mnohem intenzivnější tóny, ale jsou rozpoznatelné na míle daleko.

Opět platí, že výběr ze všech těchto druhů parfémů není snadný úkol, zvláště pokud hledáte parfém, který by se jí mohl líbit. takze Doporučujeme vám vybrat si z těchto 7 společností.

Giorgio Armani

„Elegance by se neměla přehlížet, ale pamatovat.“ To jsou slova samotného Giorgia Armaniho. Tato fráze v několika slovech shrnuje životní filozofii designéra, kterou lze dokonale přenést do jeho parfémů.

Protože – budete souhlasit – pokud existuje něco, co parfémy Armani charakterizuje, je to právě jejich zjemnění Y elegance.

Pánské parfémy Armani jsou výsledkem vzhledu těch nejlepších parfumerů, až mají v katalogu jeden z nejprodávanějších parfémů v historii. vies co to je?

Odpověď zní: Armani Acqua di Gio. Vůně uvedená na trh v roce 1996 je nejprodávanější pánskou toaletní vodou všech dob. Acqua di Gio je svěží, čistá a povzbuzující. Ideální vůně na léto, která se ovšem skvěle hodí v každém ročním období, čistě mužská se sladkými tóny grapefruitu.

Dalším parfémem, který je od svého uvedení na trh každoročně na vrcholu žebříčku nejprodávanějších pánských parfémů, je Armaniho kód. Synonymem osobnosti a svůdnosti byla první orientální mužská vůně Giorgia Armaniho, úspěšně kombinující citrónový a bergamotový citrusový koktejl s jemnými tóny olivového květu, ochucený guajakovým dřevem a fazolemi tonka.

Armani Acqua di Gio, 1 659 Kč
Armaniho kód od Armaniho, 69,95 €

Paco Rabanne

Jednou ze značek ve světě haute parfumerie, která nejlépe ví, jak se znovu objevit a přizpůsobit se novým časům, je Paco Rabanne. Společnost udělala hluboký dojem mezi velkou skupinou spotřebitelů díky svým odvážným, éterickým návrhům s futuristickým nádechem.

To umožnilo některým jejich parfémům umístit se velmi zvláštním způsobem mezi generaci tisíciletí až do bodu, kdy řada z nich, jako například. 1 milion, kumuluje za sebou několikaleté úspěchy. Jeho zlatá ingotová láhev je od začátku prohlášením o záměru. Mluvíme o jedinečné vůni, která spojuje svěží tóny, voňavé a kořeněné vůně, ale také tóny květů, hřejivého dřeva a jemné kůže.

Dalším parfémem v domě, který má statisíce fanoušků, je Nepřekonaný. 100% mužská esence doporučená pro energické muže, milovníky sportu, která funguje obzvlášť dobře během dne nebo v horkém počasí.

Jeden milion od Paco Rabanne, 79,95 EUR
Invictus od Paca Rabanna, 79,95 EUR

Tom Ford

Tom Ford je mezníkem ve světě parfémů, vytváří parfémy pro muže uznávané po celém světě.

Nemohli jsme mluvit o vybrané řadě parfémů Toma Forda, aniž bychom to nezmínili Tom Ford pro muže. Má tóny bazalky, bergamotu, pomerančového květu, pepře a jantaru. Jeden z těch parfémů, který vydrží celý den a zanechá svoji stopu.

kožní stíny Je rovněž speciální, protože vychází z citrusového pozadí, které má mnoho pánských parfémů, a spojuje dřevitou notu cedru, který mnozí také mají, se sofistikovanou a exkluzivní vůní kůže a fialek. Bezprecedentní směs, která vás nenechá lhostejnými a díky které vidíme, že i špičková pánská parfumerie má způsoby, jak ji prozkoumat. Moderní a neobvyklé. Něco sladkého a elegantního.

Tom Ford pro muže od Toma Forda, 69,95 EUR
Kožené stínidlo Tom Ford, 129,90 EUR

Dior

Společnost Dior, jeden z veteránů v tomto odvětví, kombinuje v katalogu klasické návrhy s moderními, ale se společným jmenovatelem: svými podmanivými vůněmi.

divoký Považuje se za paradigma dobrého vkusu, za symbol rafinované mužnosti a za absolutního představitele ducha muže Dior. Bergamo San Carlo z exkluzivní úrody pro dům je hlavním protagonistou pulsující vůně, která zahrnuje také tóny bazalky, rozmarýnu, karafiátu nebo vetiveru. Středomořská pole koncentrovaná v lahvičce, která je vždy synonymem dobrého vkusu, pokud jde o parfém.

Fahrenheita je ikonou pánské parfumerie. Parfém Musk s květinovými manýry, který má téměř 30letou historii a může se pochlubit nejen tím, že se stále prodává, ale také tím, že je otcem série parfémů, které zvýrazňují tóny jeho sugestivního čichového návrhu. Fahrenheit je první mužský parfém, který využívá novou kombinaci lístků fialky a pokožky v květinovém, svěžím a dřevitém kontextu.

Sauvage de la Dior, 139,95 €
Fahrenheita od Diora, 99,95 EUR

Loewe

Loewe byla jednou z prvních módních značek, které vstoupily do luxusní parfumerie, se svou první čichovou kreací, která byla uvedena na trh v polovině 70. let: L by Loewe. Od té doby se jeho know-how odhaluje v každém jeho parfému.

Nikdy více Je to jeden z nejuznávanějších parfémů domu v prémiové parfumerii pro muže díky své všestrannosti, protože ho mají rádi jak nejmladší, tak největší veteráni. Rodina parfémů inspirovaná – slovy samotné značky – „v západu slunce“.

Léto jako koncept a ostrov Ibiza jako destinace, která inspiruje tuto novou verzi (již) klasiky Paulina Ibiza. Nový parfém Eclectic je veselá kompozice se všemi ingrediencemi, které nás neodmyslitelně přenesou do nejžhavějšího ročního období. Pomerančový květ, jasmín, mandarinka nebo pepř tvoří vůni bohatou na tóny kokosu, vanilky a pižma.

Paula’s Ibiza Eclectic od Loewe, 47,95 EUR
Jen od Loewe, 97,50 €

Hugo Boss

Svěží, lehká a velmi moderní. Těmito třemi přívlastky můžete popsat parfémy Hugo Boss. Vyrobeno tak, aby zaujalo a svedlo mužské publikum díky svým lehkým vůním a nezaměnitelnému aroma.

První z těchto návrhů je, jak by to mohlo být jinak, Lahvový šéf. Tato vůně, nazývaná také „Boss Nº 6“, patří do dřevitě-aromatické rodiny. Má kořeněný ovocný výstup s některými venkovskými tóny díky tónům bergamotu, jablka, švestky a skořice. Později se vůně rozvine do květinových a kořeněných aranžmá a skončí na čistě dřevitém pozadí.

Parfém, který v roce 1995 uvedl na trh celou řadu parfémů Hugo Man. Jeho svěží, ovocné, mladé, rebelské a městské aroma zůstává aktuální i dnes navzdory mírnému přeformulování, které značka představila před pár lety. V této vůni se objevují výrazné ovocné tóny zelených jablek a čisté tóny levandule. Výsledkem je dokonalá vůně pro každodenní použití.

Boss lahvové od Boss, 52,90 EUR
Hugo Man de la Boss, 46,94 €

Napsat komentář