Top 10 šamponů proti vypadávání pro silné a zdravé vlasy| Zdravápleť

Mar 06 Rozlučte se s vypadáváním vlasů: toto jsou šampony, které byste měli mít na očích

Zveřejněno v 10:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Hledání toho nejlepšího šamponu proti vypadávání vlasů se stalo tématem, které znepokojuje (a zahlcuje) muže i ženy na celém světě. Kosmetika k prevenci alopecie ak zabránění vypadávání vlasů (jako jsou šampony, ampule, séra a jiné produkty) je dokonalým způsobem, jak udržovat správnou hygienu a uspokojit potřeby vlasové pokožky, aby si věci s vypadáváním vlasů ztížily.

Podle údajů, které poskytla známá klinika pro transplantaci a péči o vlasy, je Španělsko druhou zemí na světě s nejvyšším procentem plešatosti, která postihuje 42,6 % mužské populace. O 42,79 % ji převyšuje Česká republika. Díky tomu je nalezení nejlepšího šamponu proti vypadávání vlasů ještě přesvědčivější.

Použití této kosmetiky je obzvlášť účinné, pokud je doplněno o další ošetření, ať už medicínské (některými léky) nebo minimálně invazivní kosmetické přípravky (například plazma bohatá na kapilární krevní destičky).

Proč si vybrat šampon proti vypadávání vlasů?

Tyto šampony pomáhají zpomalit a zabránit vypadávání vlasů. V jeho složení najdeme aktivní složky jako zinek, vitamíny, cibulový extrakt či jiné složky podporující cirkulaci v cévách, které se dostávají až k vlasovým folikulům.

Na druhé straně, při kontrole vypadávání vlasů je zajímavá také korekce tvorby mazu, proto mnohé z těchto šamponů pokrývají i toto spektrum.

Co byste měli mít na paměti:

Dojde-li ke ztrátě hustoty vlasů, řídnutí, viditelným oblastem pokožky hlavy nebo delšímu nadměrnému vypadávání po dobu delší než tři měsíce, jít do jednoho lékařské dermatolog abyste uměli posoudit situaci a uměli odborně poradit při hledání řešení.

PILEXIL šampon proti vypadávání vlasů

Jedna z nejpopulárnějších a nejznámějších možností. Pomáhá zastavit vypadávání vašich mužských a ženských vlasů díky své prokázané účinnosti a receptuře složené ze saw palmetta, vitamínů a zinku.

PILEXIL šampon proti vypadávání vlasů 500 ml (13,90 €)

Lambdapil šampon proti vypadávání vlasů od ISDIN

Je to šampon pro každodenní použití, který zabraňuje a zastavuje vypadávání vlasů, aktivuje mikrocirkulaci vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů díky Saw Palmetto a multiaktivní složce Tricogen®. Navíc obsahuje vyživující vitamíny, biotin, zinek a vitamín B, které posilují strukturu a tloušťku vlasu.

Lambdapil ISDIN šampon proti vypadávání vlasů 200 ml (11,70 eur)

Šampon proti vypadávání vlasů Specifique Bain Prévention od KERASTASE

Tento šampon se stimulačními vlastnostmi podporuje tvorbu vlasového vlákna a dodává vlasům větší objem, aktivuje mikrocirkulaci, reguluje nerovnováhu ve vlasové pokožce a pomáhá předcházet vypadávání vlasů. Navíc neobsahuje silikon a je antibakteriální a uklidňující.

Specific Bain Prevention KERASTASE šampon proti vypadávání vlasů 250 ml (14,28 EUR)

Profesionální šampon proti vypadávání vlasů od HERBAL

Kontroluje vypadávání vlasů, posiluje a revitalizuje slabé vlasy a zároveň dodává lesk a sílu díky ženšenu a extraktu z bambusu. Neobsahuje barviva, parabeny ani silikony.

HERBAL Professional šampon proti vypadávání vlasů (3,99 EUR)

Šampon s cibulovým extraktem NUGGELA & SULÉ

Tento známý šampon je ideální pro slabé vlasy, neboť výtažek z cibule stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání a kontroluje tvorbu lupů a mazu. Navíc díky octovému extraktu čistí vlasy do hloubky a nabízí lesk a hebkost. Dobrá možnost k posílení vlasů, pokud hledáte ten nejlepší šampon proti vypadávání vlasů

NUGGELA & SULÉ šampon s cibulovým extraktem 250 ml (14,42 €)

APIVITA Tónovací šampon proti vypadávání vlasů pro muže

Pomáhá kontrolovat sezónní a dědičné vypadávání vlasů, podporuje růst díky patentovanému tonizačnímu komplexu, který prodlužuje životnost vlasů. Navíc je obohacen o povzbuzující složky jako vitamíny, pšeničný protein a výtažky ze ženšenu, číny, tymiánu, levandule a esenciálních olejů z čajovníku, máty a citrónu.

APIVITA Tónovací šampon proti vypadávání vlasů pro muže 250 ml (11,95 EUR)

Šampon proti vypadávání vlasů REVLON Pro You The Winner

Čistí slabé a jemné vlasy, posiluje jejich strukturu, revitalizuje lámavé vlasy, udržuje hustotu a hydratuje vlasovou pokožku. Navíc dodává lesk a je vhodný pro každodenní použití.

Šampon proti vypadávání vlasů REVLON Pro You The Winner (4,62 EUR)

Třífázový šampon proti vypadávání vlasů od RENE FURTERER

Kombinuje esenciální oleje proti vypadávání vlasů, jako je extrakt z pfaffie, pomerančový esenciální olej, levandulový esenciální olej a rozmarýnový esenciální olej. Výsledkem jsou revitalizované vlasy, které jsou pevnější, snadněji se s nimi manipuluje, jsou hladší a lesklejší.

Třífázový šampon proti vypadávání vlasů od RENE FURTERER (14,39 EUR)

KLORANE chininový šampon

Působí jako posilovač, který podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Je obohacený o vitamin B, chininový extrakt a organickou plesnivou, k čištění a zároveň stimulaci růstu a výživy vlasů.

KLORANE chininový šampon 400 ml (12,99 eur)

Energizující šampon Dercos od VICHY

Snižuje silné vypadávání vlasů a působí jako jemný čistící prostředek. Jeho úspěch je založen na jeho receptuře založené na Aminexil, komplexní sloučenině proti ztrátě, která obsahuje koktejl vitamínů. Tímto způsobem lze zlepšit elasticitu a pružnost oblastí, které jsou nejblíže kořínkům, čímž se zabrání vypadávání vlasů v důsledku předčasného lámání a následně se přispěje k lepšímu uchopení vlasů.

Dercos energizující šampon od VICHY (12,64 EUR)

Napsat komentář