Toner s kyselinou glykolovou Pixi Vs. Obyčejný toner s kyselinou glykolovou

Pokud něco nedokážu, je to toto Kyselina glykolová. Když jej začnete používat, všimnete si spousty změn na pokožce. Netřeba ji však používat lehkovážně, je třeba mít na paměti, že jde o kyselinu a jako takovou ji musíme v rutině zavádět po troškách, protože pokud se to dělá špatně, přicházejí na řadu popáleniny, podráždění a jiné katastrofy. .

Ve chvílích, kdy začne více svítit slunce, si odpočinu glykolovou kúrou, ale vždy použiji přípravek s menší koncentrací, který však mé pleti nadále pomáhá. V tomto případě jsou skvělým spojencem tonery s kyselinou glykolovou.

Dnes jsem tady, abych vám ukázal dva, kteří by podle mě mohli být klony. To je případ celebrit Zářivý toner Pixi a Obyčejný toner se 7% kyselinou glykolovou..

Porovnání mezi Pixi Glycolic Acid Toner a The Ordinary Toner

Během porovnávání těchto dvou klonů vám o nich povím přísad, textura, cena a balení abyste je mohli podrobně porovnat a zjistit, jak se podobají a v čem se liší. Bitva začíná!

Složení glykolového toneru Pixi vs. Obyčejný glykolový toner

INCI PIXI TONICOBYČEJNÝ INCON TONER
aqua
Šťáva z listů Aloe Barbadensis
Kyselina glykolová
Butylglykol
Glycerin
Hydroxid sodný
Extrakt z listů Hamamelis Virginiana
Výtažek ze semen Aesculus Hippocastanum

Hexylenglykol
Fruktóza
glukózy
sacharóza

Močovina
Dextrin
alanin
Kyselina glutamová
kyselina asparagová

Hexylnikotinát
Extrakt z kořene ženšenu Panax
Etylhexylgicerin
EDTA disodná
biotin
PANTENOL
PEG-26-Buteth-26
Hydrogenovaný ricinový olej PEG-40
fenoxyethanol
parfém
karamel
IC 14700
Aqua
Kyselina glykolová
Růžová damašková květinová voda
Květová voda Centaurea cyanus

Voda z listů Aloe Barbadensis
propandiol
Glycerin
třítanolamin
Aminomethylpropanol
Extrakt z kořene ženšenu Panax
Extrakt z plodů/listů Tasmannia Lanceolata
kyselina asparagová
alanin
glycin
serin
valín
isoleucin
Prolin
treonin
histidin
fenylalanin

Kyselina glutamová
arginin
PCA
Sodná PCA
Laktát sodný
Fruktóza
glukózy

sacharóza
Močovina
Hexylnikotinát
Dextrin
Kyselina citrónová
Polysorbát 20
Gella Gellanová
Ethylendiamindisukcinát trisodný
Chlorid sodný
Hexylenglykol
Sorbát draselný
Benzoát sodný
1,2-hexandiol
kaprylylglykol

Přísady, které vidíte v modrých INCI, jsou složky, které oba tonery sdílejí. Pro mě je jedna z nejmarkantnějších věcí, že si myslím, že co se týče ingrediencí, čelíme dvěma nejpodobnějším produktům, jaké jsme doposud na blogu porovnávali.

sdílí mnoho některé z nich vám nyní vysvětlím. Oba vzorce mají Aloe vera na začátku. Používá se ke zklidnění pokožky a udržení její hydratace Kyselina glykolová můžete ho trochu zmást. The glycerin Plní stejnou funkci a zabraňuje pokožce ztrácet přirozenou vodu, kterou už má.

Jsou to exfoliační a hydratační tonery

Také sdílejí fruktóza, glukóza, sacharóza a močovinavšechny ingredience zvlhčovače pro toner.

V obou zdůrazňuji, že obsahuje nějaký rostlinný extrakt, který pomáhá uklidnit, jako je damašková růže nebo vilín. A jak Pozitivní je, že Pixi obsahuje také pantenol a biotin. A jak kladný bod Obyčejný obsahuje arginin. Všechny zlepšují texturu pokožky, upravují ji a zklidňují.

Souboj ingrediencí je velmi jednotný a zde bych měl pochybnosti, takže tuto část budu považovat za související, i když s některými nuancemi, které vysvětlím na konci příspěvku.

Balení a cena glykolového tonika Pixi vs. Obyčejný glykolový toner

TONIC PIXIOBYČEJNÝ TONER
K dispozici jsou dvě velikosti: 100 ml (přibližně 12 EUR) a 250 ml (cca 24 €)

Nádoba je vyrobena z oranžového plastu a produkt vychází skrz malý skleněný otvor.

240 ml (cca 8,7 €)

Běžná nádoba je uzavřena šroubovacím uzávěrem, který můžete nahradit tím, který vidíte na fotografii výše a který se otevírá a zavírá otáčením doleva a doprava.

Tady vítězství nepochybně tonikum Kyselina glykolová 7% od The Ordinary. Cena je fenomenální na množství, které obsahuje, a porovnáme-li ingredience, může to naklonit misku vah směrem k The Ordinary.

Co se týče balení, musím říci, že mám raději The Ordinary, protože jeho šroubovaný hrot se snáze používá a je pohodlnější. Avšak ti, kteří mě čtete už déle, víte, že tonika končím tak, že si tonika nalévám do rozprašovače a tak tonika používám jako mlhu, takže ani jedno z těchto dvou tonik nepoužili. obyčejný kontejner hehe! Moje mánie!

Pixi vs. Glykolová tonická textura Obyčejný glykolový toner

TONIC PIXIOBYČEJNÝ TONER
Pomerančová kapalina s mírným zápachem, ale je cítit nějakou vůni.

Rychle se vstřebává.

Oranžová kapalina bez zápachu.

Rychle se vstřebává.

Při této příležitosti chybí fotografická textura, protože obě jsou velmi tekuté a dobře byste to neocenili. Jasně, ale Pixi není nic pro mě. Co se týče textur, ani nejdu dávat žádné vítězky.

Pixi Glycolic Tonic Recenze vs. Obyčejný glykolový toner

Toto je jeden z nejbližší klonové bitvy protože sdílejí velké množství složek, protože jejich textury jsou velmi podobné, a proto si myslím, že je vhodné dát do popředí čtvrtou otázku: jejich účinnost.

Protože, jak vám vždy říkám, je-li produkt účinný, funguje pro mě. V tomto případě jsou obojí, ale s osobitostmi. Myslím, že on Tonikum může být více zaměřeno na jemnější pokožku Myslím si, že jeho složení je zaměřeno spíše na zklidnění a zklidnění pokožky, a proto je účinnější na citlivou pokožku. Je účinný, to ano, ale ve srovnání s The Ordinary není tak účinný.

The Obvyklé tonikum má pro mě nejlepší hodnotu za peníze. Má vyšší koncentraci kyseliny glykolové a podle mě i nižší stabilitu, proto se nedoporučuje na citlivou pleť, ale mnohem účinnější je na smíšenou či mastnou pleť.

Používám je na noc a jak vám vždy říkám, ráno s ochranou před sluncem ano nebo ano. Starejme se o pleť a starejme se o ni.

Moje pokožka vypadá velmi podobně při použití obou, takže v mém případě Preferuji toner The Ordinary protože je levnější přináší větší množství a pokožka je po aplikaci velice jemná.

A který ze dvou tonerů s kyselinou glykolovou preferujete?

Napsat komentář