Tlaková terapie: zlepšuje krevní oběh a celulitidu

S prvními slunečními paprsky a stoupajícími teplotami vidíme léto, pláž a bikiny blíže. Právě tehdy, když se bojíme, jsme dokonalí na to, abychom vypadali jako „skvělý chlap“. Proto nesmíme v létě dopustit, aby špatný krevní oběh či celulitida trpěly a začít je léčit kúrami, jako je přetlaková terapie.

Podle studií ryb 70 % žen má špatný krevní oběh, toto je splatné sedavý způsob života a práci, protože zaměstnání, kde strávíte mnoho hodin stáním, jsou stejně špatné jako ty, kde strávíte mnoho hodin sezením. slabý provoz spolu s nevhodnou stravou nebo nedostatkem pohybu se objeví zadržování tekutin nebo celulitida.

The tlaková terapie, co je léčba, o které dnes budu mluvit, je zodpovědná za zlepšení prostřednictvím stimulace a masáže oběh nohou a břicha podporuje zavlažování a zabraňuje zadržování tekutin nebo celulitidě.

Co je tlaková terapie ak čemu slouží?

The presoterapie je a léčbě co, přerušovaným tlakem provést lymfatickou masáž který stimuluje určité body na nohou a pomáhá tak krve efektivněji rozvádět po těle.

Lymfatický systém je stimulován pohybem svalů, takže lymfa cirkuluje a dostává se do oběhového systému, čímž pomáhá čistit krev a odstraňovat toxiny. Protože tlaková terapie pomáhá předcházet zadržování nebo otoku tkání.

Existují manuální masáže, které stimulují lymfatický systém, ale také přístroje, které plní podobnou funkci jako tato masáž, stimulujíce určité oblasti, kde se nacházejí lymfatické uzliny.

Vystupovat presoterapie jeden je umístěn jakési „nafukovací kalhoty“ s různými vzduchovými komorami rozmístěnými od nohou až po boky av závislosti na intenzitě a funkci, která je na stroji umístěna, bobtná a vyfukuje vyvíjením tlaku na různé části nohou.

Výhody tlakové terapie

Výhody tlakové terapie jsou mnohé as nimi zlepšujete:

  • Vzhled celulitidy
  • oběh nohou
  • Zvýšený obsah kyslíku ve tkáních
  • Eliminace toxinů
  • Fungování lymfatického systému
  • Unavené nebo oteklé nohy
  • Snížení tuku v oblasti břicha a hýždí
  • Křečové žíly a pavoučí žíly

Kontraindikace tlakové terapie

Pokud trpíte závažnými křečovými žilami nebo závažným srdečním onemocněním, měli byste se tomuto typu léčby vyhnout. Vyhnout by se mu měly i těhotné či kojící ženy a lidé ohroženi trombózou.

Tlaková terapie v centrech

Abych mohl provést tuto tlakovou terapii, kterou vidíte na fotografiích, opět jsem důvěřoval dívkám v centru krásy v Zaragoze, Ana Manau co mi už udělali facelift a barvení řas. Před soudem mi změřili tlak, aby zkontrolovali, zda je vše v pořádku, tedy pokud ano hypertenze muset dejte mu vědět předtím zkontrolovat, zda je možné provést tlakovou terapii nebo ne.

Co hygienické opatření muset obléct si průhledné kalhoty, který vám dávám přímo v kosmetickém centru, aby se pot nedotýkal tlakoterapeutických kalhot. Po oblečení je třeba si lehnout na nosítka a vložit obě nohy do „nafukovacích kalhot“. Potom se zipy zavřou a stroj se aktivuje.

existuje různé intenzity v závislosti na tom, co chcete léčit: relaxaci, stimulaci, ošetření chodidel, ošetření hýždí, ošetření břicha nebo intenzivní drenáž.

Není to bolestivé ošetřenínaopak, když si zvyknete na to napumpování, které dělají kalhoty nafukováním a vyfukováním, je to zážitek 30 minut nejpříjemnější. Masáží se přerušovaně plní a vyprazdňují různé vzduchové komory.

Tento typ léčby vyžaduje více sezení abyste viděli efekt. Toto bylo mé první sezení a toho, čeho jsem si všiml kromě příjemné masáže, je mnohem více lehkost chodidelVe skutečnosti, když jdete ven, cítíte se trochu zataženo. To byl nejbezprostřednější efekt, také mám občas křečové žíly a pavouky a podle dní pozoruji větší zátěž na nohou, což je pravda, že přetlakovou terapií to zmizelo.

Mám i celulitidu a nepozorovala jsem z toho žádné zlepšení, ale jak už jsem vám řekla, musíte absolvovat několik sezení, dokonce se říká, že se to doporučuje jednou týdně. cena každé sezení je 10,90 EUR a mají i bonusy za 10 sezení nebo pevnou měsíční sazbu 100 €.

Tipy pro tlakovou terapii

Jak mi dívky ukázaly tuto léčbu musíte to zkombinovat se cvičením a 2,5 litrovým nápojem tekutin které tělo denně potřebuje. Potřeba jít na toaletu se může zvýšit po každém sezení, ale nebojte se, je to znak toho, že vylučujete toxiny močí.

Nakonec, myslím presoterapie Je to účinná léčba, ale vyžaduje nepřetržitou aplikaci, abyste viděli výsledky, a tak to je ideální pro lidi, kteří mají nadváhu a zadržují tekutiny na nohou, protože právě těchto účinků si všimnete nejrychleji.

domácí tlaková terapie

A jak jsem ti řekl, presoterapie Je to léčba, která potřeby dělá se to průběžně když chceme vidět výsledky. Jak už jsem vám řekl v centrech bezplatná sezení obvykle jsou kolem 10 € a paušální lístky 100 €, Pro tento důvod mnoho lidí se rozhodne koupit auto Y provádět sezení tlakové terapie doma.

Máte-li webovou stránku kde můžete mít auto a vybavení může být skvělou volbou šetři si peníze. Mám několik přátel, kteří to dělají a jsou velmi spokojeni s jejich nákupy. Samozřejmě, říkám vám ne všechny domácí tlakové stroje jsou dobré Proto zde nechám ty, které mají moji přátelé pro případ, že byste uvažovali o koupi tlakoterapeutického zařízení.

Už víte, že stránka, kde se obvykle nacházejí nejkonkurenceschopnější ceny, je Amazon a každý tam volal, aby si koupil tlakovou terapii domů.

Amazon tlaková terapie je velmi dobrá, není levná, ale přístroje jsou dobré. V těchto případech je to, co vám říkám, investice, zejména pro ty z vás, kteří potřebují tlakovou terapii provádět nepřetržitě. A to se vyplatí za dva tři měsíce.

moje kamarádka ana je ten, kdo vsadil na jednu z nejvýkonnější auta. Má tím Tlaková terapie Třebol Belle Stálo ho to tuším 395 eur. Samozřejmě doplní tam, kde je, protože na rozdíl od jiných má vybavení pro ošetření břicha a paží tak, aby zakrylo všechno. I když se to může zdát komplikované, říká mi, že se velmi jednoduše montuje a velmi jednoduše se používá. Jednoho dne jsem to zkusil u něj doma a pravdou je, že se mi to moc líbilo.

Moje kamarádka Silvia má jeden, který je jen pro nohy. Má špatný krevní oběh a jelikož dlouhé hodiny pracuje na nohou, rozhodl se koupit si domácí terapii na nohy. jeho Je Žilový anděl který stojí 299 € a ač je jen na nohy, je to profesionální systém, jaký najdete v kosmetických salonech.

Řekl mi, že váhal mezi tímto a dalším hovorem Renpho že nedosahuje 100 €, že byl dobrý, ale že se mi nezdál tak kompletní jako ten, který byl nakonec koupen.

Takže teď víte, domácí terapie je možná a pokud potřebujete více sezení, může to být pohodlnější než jít do centra. Říkají mi, že jelikož jejich rodina ví, že má zařízení doma, často využívají návštěvy na setkání?

Řekl jsem vám o svých zkušenostech s tlakovou terapií a teď je řada na vás, řekněte mi o svých!

Napsat komentář