Tisíc důvodů, proč zařadit micelární vodu do své rutiny| Zdravápleť

09. září Tisíc a jedno úžasné využití micelární vody

Je zde micelární voda a pak je to i ta, která odlíčí, hydratuje a tonizuje. Udělejte si místo ve své toaletní soupravě, jelikož se chystáte objevit skutečný kosmetický všelék.

První micelární voda světa se zrodil ve Francii v roce 1995. Tak tekutý, tak krystalický a tak osvěžující jako ten tradiční, že je nebylo možné rozlišit pouhým okem. Netrvalo však dlouho a tento zázračný lektvar se stal jedním z nejprodávanějších produktů péče o pleť ve francouzských lékárnách. Tento průlom se stal milníkem v dermokosmetice a jeho úspěch se dnes, po dvaceti letech, rozšiřuje do zbytku světa: každé dvě vteřiny se někde na planetě prodá láhev micelární vody. Podle průzkumu domácí kosmetické služby Birchbox je 62 % žen kteří si denně čistí tvář, používají tento produkt ve srovnání se 45 % těch, kdo se rozhodli pro čistící gel.

Co je micelární voda?

Ale, co je to vlastně micelární voda? První věc, kterou potřebujete vědět, je, že název „micelární“ pochází z micel, mikroskopických skupin molekul. V rámci těchto molekul najdeme některé hydrofilní (související s vodou) a jiné lipofilní (související s lipidy). Díky této dvojkombinaci je micelární voda účinná při odstraňování nečistot, které jsou rozpustné ve vodě, jakož i těch, které nejsou rozpustné, jako je pudr nebo make-up.

Jeden z velké výhody micelární vody působí tři v jednom: čištění, tonizace a hydratace. Nemůžeme zapomenout ani na úsporu času, kterou poskytuje, protože se nanáší jediným gestem a nevyžaduje oplachování. The micelární voda Působí jako magnet na čištění povrchu pokožky intenzivně, ale zároveň jemně. Mycelium může zachytí i ty nejmenší částice jako je pudr, oleje a velmi jemný make-up, který je velmi důležitý v citlivých oblastech naší pokožky, jako je kontura očí. Nevyžadují ani tření ani oplachování a jsou vhodné na celý obličej. Všechno je výhodou!

kdy jej použít

Víme, že micelární voda je velmi důležitá pro Denní rutina ale jeho funkce daleko přesahuje rámec toho, že je čistícím prostředkem. Micelární voda je základním prvkem udržování správné rutiny péče o pleť. Jeho každodenním používáním se během několika týdnů podaří výrazně zlepšit vzhled pokožky, dodává jí jednotnější vzhled a
tónovaný.

Z těchto důvodů musíme tento přípravek používat v naší péči, i když nenosíme make-up. Kromě make-upu existují i ​​další faktory, jako je znečištění, prach, mastné zbytky nebo odumřelé buňky, které mohou ovlivnit i vaši pokožku tím, že v našich pórech hromadí nečistoty, které vyžadují důkladné čištění.

Detoxikační micelární voda na pleť

sestřenice navrhuje, abychom použili její micelární vodu Spotovo laboratoř který má vzorec s přírodními složkami, jako je zelený čaj, voda z pomerančových květů, kurkuma nebo zázvor. Toto složení nemění přirozenou rovnováhu pokožky, proto zachovává její kyselý obal neporušený, což je jeden z nejdůležitějších ochranných mechanismů, které naše tělo má před škodlivými vnějšími vlivy.

Micelární voda Spot’s Lab

Tato micelární voda bez toxických látek odstraňuje nečistoty nahromaděné v dermu a zanechává tvář vyčištěnou a upravenou. Kromě své velké čistící síly bojuje proti skvrnám, hyperpigmentaci a nerovnoměrnému tónu pleti. K použití je vhodné navlhčit vatový tampon touto micelární vodou a nanést a jemná masáž po celém obličeji a krku. Tuto čistící rutinu je vhodné udržovat dvakrát denně bez ohledu na to, zda se nalíčíme nebo ne. Přípravek má navíc velkou výhodu v tom, že je čistý bez potřeby oplachování a mohou jej používat všechny typy pleti a v jakémkoli věku.

Micelární voda je nejen základem naší péče o pleť, ale také zlepšuje působení produktů které stále používáme. Čištění je totiž nezbytným krokem, chceme-li, aby se aktivní složky kosmetiky, kterou aplikujeme později, lépe vstřebaly a dosáhly svých výsledků.

Kromě toho se nacházíme v rozhodující době, o kterou se musíme postarat čištění a hydratace pokožky. Při používání masek se nám vytváří pára, která zvyšuje vlhkost pokožky, což spolu se zvýšeným pocením a mazovou sekrecí podporuje ucpávání pórů. Tato kombinace faktorů usnadňuje objevení se akné a jiných problémů, jako je suchost, svědění, necitlivost nebo dermatitida. K ukončení všech těchto nepříjemností a nedokonalostí bude stačit použít micelární vodu.

Napsat komentář