Tisíc a jeden trik, jak se zbavit tmavých kruhů (nebo se jim alespoň vyhnout)| Zdravápleť

10. prosinec Tisíc a jeden trik, jak se zbavit tmavých kruhů (nebo se jim alespoň vyhnout)

Zveřejněno ve 13:15 v Cosmetics by Fabra Comunicación

Než se pustíte do triků pro odstranit tmavé kruhy nebo alespoň k jejich zmírnění nebo zamezení je třeba zvážit několik aspektů. V první řadě, že tmavé kruhy jsou univerzální a má je každý, protože pod spodními víčky se objevují barvy – modrá, šedá či fialová. Pokud se oči nebo tvář objeví tam a ne jinde, je to jednoduše proto, že kůže v této oblasti je tenčí než ostatní, a proto jsou žíly snáze průhledné.

Typy tmavých kruhů

Tato tmavá barva kůže, která je velmi častá u lidí se světlou pokožkou, je obvykle způsobena problémy s mikrocirkulací krve v oblasti.

  • Tmavé a pigmentované kruhy

Tmavé kruhy pod očima a / nebo hnědé jsou obvykle způsobeny nadměrná produkce melaninu a obvykle mají původ v genetické dědičnosti. U tohoto typu tmavých kruhů může být účinné použití domácího hydrochinonu, který vždy předepisuje dermatolog.

  • Tmavé kruhy v důsledku pádu (nebo nohou ghibi)

Odborníci doporučují specifická séra na tuto oblast s retinol vzhledem k tomu, že tato aktivní složka zabraňuje předčasnému stárnutí buněk a stimuluje tvorbu kolagenu. Samozřejmě, pokud máte citlivou pokožku, je nezbytné poradit se o použití s ​​dermatologem.

Několik triků k odstranění tmavých kruhů

Vědět jak je odstranit nebo jak zabránit jejich zobrazení musíte tak rychle zvážit, co máte PŘÍČINA. Nejde jen o nedostatek spánku nebo špatnou kvalitu spánku, ale může to být způsobeno nesprávnou výživou, sníženým množstvím tuku v očích, anémií, nadměrným vystavováním se slunci, stárnutím, dehydratací nebo jednoduchým genetickým dědictvím. V druhém případě je jejich snížení mnohem dražší.

Podle konzultovaného medicínského portálu některé opravné prostředky nebo triky ke snížení výskytu otoků a únavy jsou:

  • Nejzřejmější: spát více. Nebo se alespoň pokusit zlepšit kvalitu našeho spánku a osvojit lepší návyky.
  • včetně chladu Podle odborníků kontakt s chladem způsobuje stažení žil a snížení jejich přítomnosti v podobě tmavých kruhů.
  • Okurka. Ne, není to filmové a zbytečné gesto. Okurka zklidňuje unavené oči a zmírňuje otoky. Také vysoký obsah vody a vitamínu C pomáhá hydratovat pokožku.
  • Čajové sáčky nebo heřmánek. Čaj zase dodává kofein a stimuluje krevní oběh kolem očí. Mezitím je heřmánek uklidňující a protizánětlivý. Připravte si nálevy, nechte je vychladnout a aplikujte je přímo na oční víčka.
  • Nejjednodušší: makeup. V tomto článku vám řekneme, které jsou nejlepší produkty proti tmavým kruhům pro magickou korekci fialové stopy tmavých kruhů.
  • S kosmetika typ očních kontur, které obsahují následující aktivní složky ve svém složení: kyselina kojová, vitamin C a kyselina azelaová.
  • Pomocí kosmetické chirurgie.

Nejlepší ze všeho je předcházet jim

Snížit tmavé kruhy Je obtížné je odstranit, téměř nemožná mise. Zejména proto, že často závisí na genetických problémech a protože domácí prostředky nefungují stejně u každého. K jejich prevenci ovšem velmi pomáhá zdravý životní styl – dobrý spánek, optimální hydratace, nekouřit, nepít alkohol a příliš se neopalovat.

Napsat komentář