Tipy na líčení kočičích očí: Průvodce krok za krokem– Každodenní péče o vaši pokožku a vlasy Doporučení A. Skarkova

Kočičí oko je jedním z těch klasických make-upů, které, jak doufáme, nikdy nevyjdou z módy. Je to ženské, sexy a tak intenzivní nebo dramatické, jak chcete. Vytvořeno s detailem okřídlených očních linek, byli jsme inspirováni našimi kočičími přáteli již od Kleopatřiných dob. Stále tak populární jako kdykoli předtím, může to být trochu obtížné napravit. Bloggerka o životním stylu a kráse Hayley Paige nám pomocí těchto tipů pomáhá naučit se, jak zvládnout vzhled kočičích očí.

Několik tipů, jak začít

  • Sledujte výrobky označené jako voděodolné, abyste předešli skvrnám. Když tvrdě pracujete na těchto přesných liniích, chcete, aby zůstali čisté!
  • Pokud jste udělali chyby při nalepování umělých řas, kočičí oko je dokonalým krytem pro skrytí všech chyb.
  • Nikdy nechoďte spát nalíčená, zvláště po noci s intenzivními kočičíma očima.
  • Pro snadné odstranění vzhledu na konci noci použijte tekutý odličovač očí nebo odličovač na olejové bázi. (Podívejte se, jak efektivně olejový čistič odstraňuje vzhled kočičích očí.)

Jak vytvořit kočičí oko: krok za krokem

1. Naneste základní nátěr na oční víčka

Naneste tenkou vrstvu očního primeru, abyste vytvořili rovnoměrný základ a dodali konečnému vzhledu větší sílu. Oční primer namíchejte malou houbičkou nebo tenkým kartáčkem, přičemž dávejte pozor, abyste netahali oční víčka.

2. Naneste oční stíny

Na jaké úrovni dramatu chcete, aby váš make-up vypadal? Chcete-li, aby vaše oční linka vytěžila z vašeho projevu maximum, rozhodněte se pro neutrální barevnou paletu. Akty a trochu jemného lesku ještě více vyniknou vaší podšívce. Pokud se teď chystáte na noc ven a opravdu chcete udělat odvážný dojem, namíchejte si tmavší odstín očního stínu do vnějšího koutku očí tam, kde budete kreslit oční linku.

3. Vyberte si podšívku

Hayley upřednostňuje použití tekuté podložky, jako je například tekutá tužka na blikání, neboť její přesná špička umožňuje větší kontrolu při vytváření skutečně přesného kočičího oka. Pokud však upřednostňujete používání gelové tužky s nakloněným štětcem nebo jste věrni své oblíbené tužce, rozhodněte se pro to, co vám nejvíce vyhovuje.

4. Nakreslete jemnou linku podél očního víčka

Začněte s vnitřními koutky očí a nechte svá ozdobná křídla až do konce. Chcete-li působit subtilněji, můžete linku začít uprostřed očního víčka, což Hayley často dělá. To vytváří jemnější vzhled a skutečně zvýrazní definované vnější koutky vašich očí. Nakreslete tenkou čáru podél každého očního víčka a ujistěte se, že mají stejnou tloušťku, než se přesunete do koutků kočičího oka.

5. Wing It

Zatímco někteří z nás rádi používají kousek pásky jako šablonu pro naše křídla, možná se budete chtít naučit naučit se rovné křídlo s volnou rukou. Místo toho, abyste si dělali starosti se snahou získat dokonalé křídlo jedním tahem, zkuste Hayleyin způsob (je to tak jednoduché, jak spojovat tečky). „Napojím velmi jemnou linku od koutku oka po koutek obočí,“ říká. „Pak vezmu konec křídla a připojím ho zpět k oku.“

6. Vyretušujte všechny nedokonalosti

Když vám nesedí křídla nebo něco vypadá dobře, nebojte se! Není snadné to udělat hned na první pokus. „Pokud se převrátíte a nanesete příliš mnoho křídelní oční linky nebo vypadáte nedbale, vezměte si štětec na oční stíny, namočte ho do odličovače a vyčistěte okraje křídel,“ říká Hayley. „Pomocí této techniky můžete definovat své křídlo, aniž byste odstranili veškerý make-up.“

7. Dokončete vzhled řasami

Posledním krokem je naplnění řasenkou nebo umělými řasami, abyste dodali dramatičnosti a vyvážili kočičí oko. Milujeme řasy Lilly pro okouzlující objem a řasy Starlet od Kevyna Aucoina pro jemnou eleganci. Mňau!

Napsat komentář