Tipy na jasnou pleť od Dennise Grosse

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o Tipy na jasnou pleť od Dennise Grosse

.

„Kyselina není slovo ze čtyř písmen,“ tvrdí dermatolog z New Yorku Dennis Gross, MD. Ale nebylo tomu tak vždy. Předtím, než Gross v roce 2002 vytvořil svůj Alpha Beta 2-krokový denní peeling na tvář proti stárnutí, bylo pití kyseliny mimo ordinaci dermatologa stále považováno za riskantní. Grossova mírná receptura však téměř znemožňuje zneužití účinných složek, které se nacházejí v jeho produktech. Dále: Důvěryhodný hybrid čističe/masky, který změní barvu, když je pleť dostatečně vyčištěná. „Pevně ​​věřím, že kromě kancelářských postupů si musíte dělat i domácí úkoly,“ říká.

V USA někdy považujeme čistící prostředek za nejméně důležitý krok, neboť se splachuje do odtoku. Proč je důležité mýt tvář?

Celý váš anti-aging režim začíná čištěním. Aby složky opravdu pronikly, potřebujete čistou, holou pokožku. Máte-li olej a nečistoty, existuje překážka pro léčivé složky. Za druhé, lidé se často utírají příliš tvrdě. Je snadné to přehánět a jakmile je pokožka suchá, červená a šupinatá, produkty, které byly dříve tolerovány, vám nemusí být po chuti.

Nyní každý používá kokosový olej a domácí opravné prostředky. Opravdu fungují přírodní léky?

Ano! Jsem velký věřící. Vždy, když můžu použít přírodní složku, která opravdu zlepšuje pleť, používám ji ve svých produktech. Kokosový olej je výborný hydratační prostředek.

Co bychom kromě retinolu a opalovacího krému měli všichni používat?

Myslím, že týdenní a denní peelingy jsou obrovské. Pravidelná exfoliace způsobuje převrácení buněk a zabraňuje tvorbě vrásek, hrbolků a rozšířených pórů. S 2krokovým peelingem máte možnost dodat složky proti stárnutí, takže nejde jen o peeling. Škody způsobené volnými radikály, které slunce produkuje, se zpožďují.

Je něco, co milujete zejména na pokožce kolem očí?

Udělám vám alfa-beta peeling v kombinaci s laserem Sublime, který stimuluje tvorbu kolagenu a zpevňuje pokožku. Když je spojíte, po 12 hodinách všechny otoky zmizí.

Co dnes o pleti víme, co jsme ještě minulý rok nevěděli?

Akné může souviset s kvasinkovými problémy v případě periorální dermatitidy, známé také jako rosacea. Červené svědící bulky mohou být způsobeny nerovnováhou nebo kvasinkovou reakcí ve vlasových folikulech. To se liší od běžného akné kvůli chemickému složení oleje.

Existují nějaké jiné podmínky, které nyní vidíte víc než kdykoli předtím?

Rakovina kůže a prekancerózní stavy u mladých dospělých, zejména ve věku do 45 let. Myslím si, že je to způsobeno špatnou aplikací opalovacího krému, zejména kolem vlasové linie a nosu. Lidé si neuvědomují, že pokud se vaše pokožka změní na růžovou, je to způsob, jakým vám tělo dává najevo, že je pod stresem ze slunce. Růžová není povolena. Rád říkám: „Růžová je nová červená.“

Getty Images

REVITALASH Advanced Eyelash Conditioner „prodlouží řasy bez rizika změny barvy očí“

DR. DENNIS GROSS SKINCARE Color Smart Cleanser & Mask čistí pleť bez odlupování a poté funguje jako vyrovnávací maska.

DR. DENNIS GROSS SKINCARE Rozjasňující roztok kyseliny ferulové a retinolu zlepšuje vzhled hyperpigmentace

BADGER Damašek Rose Beauty Balm „hydratuje a hydratuje pokožku“ pomocí esenciálních olejů.

DR. Alpha Beta Medi-Spa Peel značky DENNIS GROSS SKINCARE je lepší než ošetření v ordinaci.

Tužka na tvarování obočí HOURGLASS Arch „definuje a konturuje obočí, aby z obličeje ubrala roky.“

Tento článek byl zveřejněn v lednovém čísle časopisu Zdravaplet .

.

Napsat komentář