Tipy, díky kterým make-up vydrží déle| Zdravápleť

Jul 16 Triky, díky kterým make-up vydrží déle

Zveřejněno ve 14:09 v Carmen Drawings

Vstáváme v podivných hodinách, časem a praxí se nám podařilo zvládnout techniku ​​líčení za pouhých 5 minut s produkty, které zvýrazní to, co se nám na tváři líbí nejvíce; odjíždíme z domu na cestu do každodenního života (střední škola, univerzita, práce…) a často se vracíme až po téměř 10 hodinách se stopami toho, jaký byl náš ranní vzhled na tváři. Nebo máme svátek, speciální večeři a chceme udělat maximum.

Jak můžeme udržet náš make-up na místě co nejdéle? Tady je několik triků, jak prodloužit životnost vašeho make-upu a lesknout se až do rána bílého!

1.- Před zahájením si obličej dobře očistěte, natónujte a hydratujte. Víme, že se to zdá jako základní krok, ale mít pleť ve formě, bez nečistot a dobře hydratovanou, vždy v závislosti na typu pleti, váš podklad vyrovná a tak rychle nezmizí.

Pokud jste si předchozí noc dostatečně neodpočinuli, můžete použít přípravek s bleskovým efektem, rozzáří váš obličej a pomůže zafixovat make-up.

2.- Tekutý podklad si opatrně naneste na celý obličej, nejdéle vydrží většinou ty s polomatným finišem a na obličej naneste matující pudry, které jej zafixují. Pro jednotný finiš si můžete pomoci štětcům jako Flat Top Kabuki Brush Masters Edition od Beteru.

Na speciální události nebo příležitosti nebo i v létě, kdy horka komplikují dobu líčení, můžete před nanesením podkladové báze použít primer, který sníží přebytečný lesk na tváři, skryje nerovnosti a prodlouží výdrž vašeho líčení.

Pokud je vaše pleť mastná nebo smíšená, můžete záři odstranit savým papírem, kdykoli uvidíte, že se vám nadměrně leskne nos, čelo nebo brada.

3.- Rozhodněte se pro voděodolné produkty, řasenku, tužku na oči, tvářenku nebo dokonce make-up, existují i ​​v tvárném formátu, které jsou déle fixovány na oční víčko.

V tomto případě je také vhodné nanést na oční víčko primer k jejich zafixování. Pokud nemáte primer, po nanesení make-upu naneste pomocí chmýří nebo štětce několik kapek sypkého pudru.

Nebojte se voděodolných přípravků, k jejich snadnému odlíčení vám pomůže dobrý čistič očí vhodný pro tento typ přípravků.

4.- Hledejte dlouhotrvající rtěnky, déle udrží nezměněnou barvu bez nutnosti retuše. Pokud jej nemáte, můžete použít běžnou rtěnku, ale nanášejte ji štětcem na rty.

Je to velmi jednoduché: nejprve jej vykonturujte a poté dokončete, dalším krokem je odstranění přebytečného make-upu ubrouskem, nanesení tenké vrstvy kompaktního pudru na rty štětcem, jako je Beter Masters Edition Blending Brush, a opakování operace.

5.- Po dokončení vzhledu si můžete na tvář nastříkat odličovač, na trhu je jich mnoho, je to ideální typ produktu pro dlouhé letní dny či noci.

6.- Je vhodné čas od času přestříkat obličej sprejem termální vody nebo tonika, váš obličej získá jas a svěžest a zároveň zafixujete make-up.

Jak můžete vidět, existuje jen několik jednoduchých kroků, které musíte vzít v úvahu při nanášení make-upu. Vyzkoušejte je, všimnete si rozdílu… A ať žije make-up!

Napsat komentář