Tik Tok a Instagram znají vzhled vlasů, které budete nosit toto léto| Zdravápleť

22. červenec Tik Tok a Instagram vědí, jak budou vypadat vlasy letos

Zveřejněno v 11:17 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Obecně o tom hodně mluvíme trend oblečení a bot (jaké sandály jsou módní?, nosíte opět šátek?, jak nosíte náušnice?), ale málokdy se zaměřujeme na ty vlasy a hlavně tím účesy. No, měli bychom udělat víc. svět ukaž své vlasy je široká a proměnlivá jako oblečení a podléhá i ročním obdobím, kontextům a rozhodnutím veřejných činitelů. To znamená, že hvězdy a účesy, které přinesou na akci, mají velký vliv na to, co od kadeřníka požadujeme.

Důležitou roli hrají i sociální média. Nad vším, klíště a Instagram, kde influenceři, celebrity a vlasoví experti uvolňují svou kreativní vynalézavost. Právě v těchto dvou sociálních sítích jsme se vydali hledat jedny z nejdůležitějších trendů ve vzhledu vlasů v letní sezóně. A, Víš co? Že jsou velmi cool a že je dnes možná budeme chtít zkopírovat.

Nejvirovější aspekt vlasů

@addisonre

#ColorCustomizer

♬ Čepice na kolena – Amanda

Jedním z účesů, které musíte mít toto léto na paměti, je ten, jehož cílem je nosit vlasy volné, ale ozdobené pramínky nebo ozdobnými sponkami. V tomto případě tiktoker Addison Rae navrhuje ozdobit si vlasy sponkami z peří. Byl by to ideální vzhled pro festivalové vlasy.

Další účes se všemi bulletiny, který se stane velmi virálním, je ten, který jsem navrhl haley bieber na jejím instagramovém účtu a který spočíval v dělání malých copánků na její tváři. Tento účes je ideální na pláž, protože dbáme na to, abychom měli vždy čistý obličej a aby nás neobtěžoval vítr.

Další celebritou, která má co říci o vzhledu letních vlasů, je Bella Hadid, který vždy hledá oblečení ve svém fotoalbu, aby si jej uložil a aktualizoval. V tomto případě se modelka rozhodla vrátit k té cik-cak linii, kterou jsme nosili, když jsme byli malí. Za nebo proti?

Méně riskantní, ale stejně naivní jako předchozí návrhy, Taylor Hill se rozhodl udělat z tohoto polovytaženého, ​​který vypadá improvizovaně, něco velmi módního. Tento účes mohou napodobit i dívky s krátkými vlasy a dlouhými vlasy, jak tedy odolat?

Napsat komentář