The Ordinary Recenze: Top 10 Obyčejných produktů– Tipy pro zářivé vlasy a pleť

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se The Ordinary Recenze: Top 10 Obyčejných produktů

.

Recenzujeme stovky produktů a značek zde v The Derm Recenze a musíme říci, že jsme ještě neviděli značku, která by otřásla odvětvím tak jako The Ordinary.

Každá z receptur péče o pleť The Ordinary je jednoduchá a obsahuje jednu nebo dvě účinné látky, bez přísad, plniv, vůní nebo barviv. Dokonce i obal produktu je minimalistický, s jednoduchými názvy, které přesně vystihují, o jaký produkt jde, bez jakýchkoli extra chomáčů nebo klamavých detailů.

A nejlepší část? Tato značka je mimořádně cenově dostupná. Mluvíme o retinolovém séru za 7 dolarů a séru s vitamínem C za 6 dolarů. Ve skutečnosti téměř všechny produkty značky stojí méně než 15 dolarů. Tento přístup k péči o pleť umožnil The Ordinary stát se jednou z nejpopulárnějších značek péče o pleť na trhu.

Přestože jsou produkty péče o pleť The Ordinary velmi populární, stále je třeba vyhodnotit složení produktů, aby se určilo, jaké klíčové složky se používají a zda existují studie na podporu použití těchto složek. Níže se podíváme na 10 nejlepších produktů péče o pleť The Ordinary prostřednictvím vědecké optiky, abyste se při koupi těchto produktů mohli informovaně rozhodnout.

Co je součástí běžné péče o pleť

Zde je bližší pohled na aktivní složky běžně používané v produktech péče o pleť The Ordinary. Vitamin C, retinol a peptidy jsou základními složkami řady The Ordinary. Všechny tyto složky by měly být součástí vaší rutiny péče o pleť.

VITAMIN C: Už léta posloucháme, že vitamín C je nejlepší složka proti stárnutí. Antioxidanty mohou bojovat proti volným radikálům, které způsobují stárnutí a poškození.

Přestože THE ORDINARY Vitamin C Suspension 23% + HA Spheres 2 není bestsellerem v The Ordinary, je to jedna z jejich lepších formulací.

Ale naše oblíbené sérum s vitamínem C je Carrot & Stick The Defense Serum. Obsahuje 3 různé typy vitamínu C, které spolupracují v boji proti viditelnému poškození volnými radikály a zvyšují životaschopnost buněk. Doporučujeme používat každé ráno.

RETINOL: Retinol je propagován jako „zlatý standard“ složky péče o pleť. Nachází se v No. 7 Advanced Retinol 1,5% Complex Night Concentrate. Doporučujeme zakoupit The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion.

PEPTIDY: Kolagen pomáhá zvyšovat elasticitu a pevnost. Ale molekula kolagenu je příliš velká na to, aby ji pokožka absorbovala. Zde přicházejí na řadu peptidy. Bufet obsahuje Copper Tripeptide-1, syntetický peptid určený ke stimulaci produkce kolagenu.

KYSELINA HYALURONOVÁ: Kyselina hyaluronová je jako velký vodní nápoj, který hydratuje a vyplňuje pokožku. Není nic špatného na použití hydratačního krému s kyselinou hyaluronovou, ale ty nejlepší receptury kyseliny hyaluronové přicházejí ve formě koncentrovaných sér zaměřených na výsledky.

PROBIOTIKA: Kožní mikrobiom je ekosystémem miliard mikrobů, které žijí na povrchu kůže. Tento ekosystém ovlivňuje to, jak naše pokožka vypadá a jak se cítí. Vyvážený mikrobiom hraje důležitou roli při správném fungování kožní bariéry a rovnováze PH. Je to první obranná linie pokožky.

Tvrdé produkty péče o pokožku mohou narušit mikrobiom, což vede k porušení kožní bariéry.

Udržování vyváženého mikrobiomu může:

– Pomáhá chránit a posilovat naši pokožku.

– Zlepšit vzhled pokožky.

Lactococcus Ferment Lysate je typ probiotika, který se nachází v The Ordinary Buffet.

Doporučujeme však tento probiotický probiotický hydratační krém speciálně vytvořený pro ochranu a výživu mikrobiomu pokožky.

Jaké jsou top 10 běžných produktů péče o pleť?

The Ordinary nabízí produkty orientované na výsledky za dostupné ceny – co nemilovat? No, pokud jste nováčkem v péči o pleť a nevíte, jaký je rozdíl mezi kyselinou glykolovou a kyselinou hyaluronovou, výběr produktu může být zdrcující.

Ale nebojte se, na to jsme tady! Níže je uvedeno 10 nejlepších produktů péče o pleť The Ordinary včetně klíčových složek a jejich výhod pro pleť.

Obvyklý peelingový roztok

Pravděpodobně jste viděli tento krvavě červený peeling po celém TikToku, ale pokud ne, The Ordinary Peeling Solution je zdaleka nejoblíbenějším produktem značky. Jedná se o 10minutové peelingové ošetření obličeje, které obsahuje celkem 30% alfa-hydroxykyselin (kyselina glykolová, mléčná, vinná a citrónová) a 2% beta-hydroxykyselin (kyselina salicylová).

AHA i BHA exfoliují pokožku, ale fungují poněkud odlišným způsobem. Odlupováním odumřelých kožních buněk z povrchu může The Ordinary Peeling Solution pomoci zlepšit nepravidelnosti struktury pokožky, ucpání pórů, skvrny, matnou pokožku a jemné linky.

A červený odstín tohoto peelingu? Je to způsobeno zahrnutím zkoumaného derivátu tasmánské papriky, o kterém se ukázalo, že pomáhá snižovat podráždění spojené s používáním kyseliny. Ale is touto uklidňující složkou ve vzorci značka stále doporučuje, aby tento produkt používali pouze zkušení uživatelé kyselého peelingu.

Obyčejný niacinamid + zinek

Pokud bojujete s mastnou pokožkou a nedokonalostmi, pravděpodobně víte, že většina drogériových produktů „léčí“ tyto problémy přílišným vysušením pokožky přísadami jako alkohol, adstringenty a drsné povrchově aktivní látky. The Ordinary má naštěstí lepší řešení.

Obyčejný niacinamid + zinek je vysoce účinná vitamínová a minerální receptura na skvrny, která kombinuje 10 % niacinamidu s 1 % soli kyseliny pyrrolidonové (PCA) zinečnaté. Tyto složky jedinečným způsobem vyrovnávají tvorbu kožního mazu a zároveň redukují akné, které je zodpovědné za tvorbu vyrážek.

Přidaná výhoda: Je známo, že niacinamid snižuje známky stárnutí, posiluje kožní bariéru a zlepšuje matnost. Takže toto sérum by nemělo jen pomoci snížit přetížení a skvrny, ale také dodat pokožce zdravý lesk.

Obyčejná kyselina hyaluronová + B5

Obyčejná kyselina hyaluronová + B5 je hydratační přípravek, který kombinuje 2% kyselinu hyaluronovou a provitamin B5 (panthenol). I když z tohoto produktu mohou mít užitek všechny typy pleti, je obzvláště vhodný pro lidi s mastnou pletí.

Máte-li mastnou pleť, víte, že může být obtížné najít hydratační krém, který z vašeho obličeje nezmění mastnou kaši. Je to proto, že většina zvlhčovačů obsahuje změkčovadla, která sedí na pokožce a uzamykají vlhkost.

Na změkčovadlech není nic špatného; ve skutečnosti jsou velmi užitečné pro lidi s normální až suchou pokožkou. Lidé s mastnou pokožkou však mohou zjistit, že změkčovadla způsobují, že jejich pokožka vypadá mastně. Pokud to zní jako vy, myslíme si, že budete mít užitek z hydratačních složení jako The Ordinary Hyaluronic Acid+B5.

Kromě toho běžná kyselina hyaluronová + B5 pomáhá nejen hydratovat pokožku, ale může také snížit známky stárnutí, jako jsou jemné linky a vrásky. Je to proto, že vzorec obsahuje tři formy kyseliny hyaluronové s různou molekulovou hmotností, jakož i zkřížený polymer kyseliny hyaluronové, který poskytuje víceúrovňovou hydrataci a viditelně mělčí linie a vrásky – bez vysávání vody z pokožky pouze za účelem dočasného zlepšení hydratace povrchu.

Běžný retinol 0,5 ve skvalánu

Pokud se snažíte předejít projevům stárnutí nebo je zredukovat, určitě jste už slyšeli, že je dobré přidat do večerní rutiny retinolové sérum. Je klinicky prokázáno, že retinol minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek, zlepšuje nerovnoměrný tón pleti, obnovuje pevnost pokožky a snižuje výskyt rozšířených pórů.

Obyčejný retinol 0,5 ve skvalánu je vysoce stabilní, bezvodý roztok 0,5% čistého retinolu na bázi skvalánu. Toto je středně silný vzorec, takže pokud jste v minulosti nepoužívali retinol, značka důrazně doporučuje začít s The Ordinary Retinol 0,2% ve Squalanu, což je nejnižší síla, kterou značka nabízí.

Důvod, proč byste měli začít s nízkou hladinou retinolu, je ten, že může vysušit, odlupovat a dráždit vaši pokožku. Tyto nežádoucí účinky se vyskytují v důsledku působení retinolu; zvyšuje buněčný obrat, což může způsobit zhoršení stavu pokožky dříve, než začne vypadat lépe. Pokud se vám podaří překonat toto počáteční období, nazývané „retinizace“, budete mít prospěch z hladší, jasnější a mladší vypadající pleti.

Obyčejná suspenze kyseliny azelaové

Tento lehký krémový gel obsahuje 10% kyseliny azelaové, kterou produkují kvasinky, které jsou součástí normální kožní flóry. Přestože kyselina azelaová není tak populární jako kyselina hyaluronová nebo kyselina glykolová, myslíme si, že by měla být!

Je to proto, že kyselina azelaová je opravdu multi-tasker. Studie ukazují, že kyselina azelaová může pomoci snížit akné, zlepšit růžovku, vyblednout skvrny, rozjasnit tón pleti a další. Zatímco všechny typy pleti mohou mít užitek z obyčejné suspenze kyseliny azelaové, je nejlepší pro ty, kteří mají pleť náchylnou k akné a/nebo matné pleti.

Obyčejný bufet

Mezi klíčové složky – neboli „technologie“, jak je značka nazývá – v The Ordinary Buffet patří peptidové komplexy jako Matrixyl 3000, Matrixyl synthe’6, SYN-AKE a Argirelox, které působí současně na několik známky stárnutí. Všechny tyto technologie jsou založeny na 11 aminokyselinách šetrných k pokožce a na více komplexech kyseliny hyaluronové.

Jeden z našich autorů, který testoval The Ordinary Buffet, uvádí, že lehká, průhledná tekutina se velmi rychle vstřebává do pokožky, poskytuje okamžitou hydrataci a vyplňující efekt. Pokud jde o výsledky, zmínila, že ačkoli to nepřineslo dramatické změny, peptidové sérum pomohlo snížit výskyt jemných vrásek, zejména vrásek. Není to špatné na sérum za méně než 15 dolarů, že?

Běžná kyselina mléčná + HA

Tato vysoce účinná receptura na povrchový peeling obsahuje 10 % kyseliny mléčné, AHA, která exfoliuje pokožku a zároveň zlepšuje matnost a nepravidelnosti textury. Podobně jako The Ordinary Peeling Solution, i tato receptura obsahuje zkoumaný derivát Tasmánské papriky, který pomáhá snižovat podráždění spojené s používáním kyselin. Tento produkt je dobrým řešením, pokud jste nikdy nepoužívali kyseliny k exfoliaci pokožky nebo máte citlivou pokožku, protože kyselina mléčná je nejjemnější ze všech AHA kyselin.

Obyčejná maska ​​s kyselinou salicylovou

Jak už název napovídá, hlavní složkou této 10minutové smývací masky je kyselina salicylová. Je obsažen v síle 2 %, což je nejvyšší povolená koncentrace v OTC produktu.

Vzorec také obsahuje kaolínový jíl a prášek z dřevěného uhlí, které jsou známé svými hloubkovými čistícími vlastnostmi díky své pórovitosti a velkému povrchu dostupnému k adsorpci. Pomáhají odstraňovat nečistoty z obličeje, které by jinak zůstaly na povrchu pokožky a ucpávají póry.

Masku The Ordinary Salicylic Acid Masque můžete použít jednou nebo dvakrát týdně pro zlepšení matnosti, ucpaných pórů, změny barvy a/nebo nepravidelnosti textury.

Obyčejný tónovací roztok s kyselinou glykolovou

Pro ty, kteří začínají s kyselou exfoliací, je tonizační roztok s kyselinou glykolovou dobrým místem, kde začít. Tento toner poskytuje mírnou exfoliaci se 7% kyselinou glykolovou v kombinaci s derivátem tasmánského pepře, čímž pomáhá snižovat podráždění způsobené kyselinou. Mezi další uklidňující složky patří voda z květů růže, voda z chrpy, voda z listů aloe vera, glycerin, extrakt z kořene ženšenu a aminokyseliny.

Jeden z našich autorů vyzkoušel tonizační roztok na bázi kyseliny glykolové a po několika týdnech používání uvedl, že pomohl zlepšit jas a jasnost pokožky a zároveň redukoval černé tečky a hrbolky.

Obyčejný kofeinový roztok

Tato lehká textura obsahuje vysokou koncentraci 5% kofeinu v kombinaci s vysoce purifikovaným epigalokatechin galatylglukosidem (EGCG) z listů zeleného čaje.

Kofein je antioxidant a stimulant, který způsobuje stahování krevních cév, čímž napíná a zpevňuje pokožku odstraněním přebytečné tekutiny a zároveň snižuje množství krve pod očima (hlavní přispěvatel k tmavým kruhům). EGCG je typ polyfenolového antioxidantu, který se zaměřuje na volné radikály, zejména ty, které jsou způsobeny oxidačním poškozením vyvolaným UV zářením.

Díky kombinaci těchto silných antioxidantů je The Ordinary Caffeine Solution dobrou volbou pro ty, kdo chtějí snížit otoky a tmavé kruhy pod očima.

Jaké je nejlepší sérum The Ordinary?

Kolekce sér od Ordinary je poměrně rozsáhlá, což vás možná nechá přemýšlet, které z nich je nejlepší. Zatímco sérum, které si vyberete, bude záviset na problémech vaší pleti, věříme, že The Ordinary Buffet je jedním z nejlepších sér značky. Díky kombinaci peptidů, probiotik, aminokyselin a více komplexů kyseliny hyaluronové by měl The Ordinary Buffet pomoci snížit mnohé známky stárnutí a zároveň zlepšit hydrataci pleti.

Jaký je nejlepší běžný zvlhčovač?

Zatímco kolekce sér The Ordinary obsahuje řadu produktů, značka má pouze jeden hydratační krém: The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA.

Pokud nevíte, přirozené hydratační faktory (NMF) jsou prvky, které dobře chrání a zvlhčují vnější vrstvu pokožky. Běžný hydratační krém doplňuje NMF o 11 aminokyselin, fosfolipidy, alfa/beta/gama mastné kyseliny, triglyceridy, steroly a estery sterolů, glycerin, prekurzory ceramidů, močovinu, sacharidy, sodnou sůl PCA a kyselinu hyaluronovou.

Jeden z našich autorů, kteří testovali The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA, řekl: „Tohle je můj nový denní hydratační krém. Jeho lehká, krémová textura se velmi rychle vstřebává do pokožky a zanechává ji hydratovanou bez pocitu mastnoty.“

Jaký je nejlepší obyčejný toner?

Jediným tonerem nabízeným značkou je The Ordinary Glycolic Acid Toning Solution.

Jaká je nejlepší pravidelná péče o pleť?

Pokud si chcete vytvořit rutinu péče o pleť s produkty The Ordinary, značka má na své webové stránce krátký 4minutový dotazník, ve kterém se ptáte na své obavy o pleť a preference produktů. Po zadání vašich údajů vám bude poskytnuta rutina péče o pleť, kterou byste měli dodržovat.

Existuje tedy program péče o pleť The Ordinary, který je lepší než jiný? nemyslíme si to. Každý je jedinečný a to, co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

Vytvoření dokonalé rutiny péče o pleť The Ordinary může nějakou dobu trvat. Nebo možná tyto produkty nebudou působit dobře na vaši pokožku, a to je v pořádku, existuje spousta jiných značek péče o pleť, které je třeba zvážit (několik doporučení uvedeme níže).

Jak používat běžný peeling?

Přestože je The Ordinary Peeling Solution velmi populární, stále je důležité naučit se jej používat, protože je to tak silné řešení. Pamatujte, že The Ordinary Peeling Solution se doporučuje jen lidem, kteří mají zkušenosti s kyselým peelingem. Pokud jste to vy, čtěte dál a zjistěte, jak používat The Ordinary Peeling Solution.

Očistěte si obličej a počkejte, až pokožka úplně vyschne – neaplikujte na mokrou pokožku! Konečky prstů naneste roztok rovnoměrně na obličej a krk, vyhněte se oblasti očí. (Tip: Pokud opravdu nechcete, aby se vám roztok dostal do očí, můžete na jemnou pokožku kolem očí nanést vazelínu.)

Nechte The Ordinary Peeling Solution působit maximálně 10 minut. Důkladně opláchněte vlažnou vodou. Tento roztok se doporučuje používat pouze jednou až dvakrát týdně.

Nakonec, kyseliny v The Ordinary Peeling Solution mohou zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména pravděpodobnost spálení. Během používání tohoto produktu a týden po něm používejte opalovací krém, noste ochranný oděv a omezte pobyt na slunci.

Jaké jsou klíčové složky běžné péče o pleť?

Po přečtení si o nejprodávanějších produktech péče o pleť The Ordinary se možná ptáte, co přesně mohou složky jako peptidy, retinol, skvalan a kyselina salicylová udělat pro vaši pleť. Níže je uveden stručný popis každé z klíčových složek použitých v nejprodávanějších produktech The Ordinary.

Pravidelný retinol

Běžné produkty s retinolem jsou ideální pro lidé s příznaky stárnutí a/nebo pleti se sklonem k akné. Podle publikace v časopise Clinical Interventions in Aging může retinol minimalizovat výskyt jemných linek a vrásek, zlepšit nerovnoměrný tón pleti, obnovit pevnost a snížit výskyt rozšířených pórů.

Po aplikaci se retinol přemění na kyselinu retinovou, která působí hluboko do pokožky, kde stimuluje syntézu kolagenu, zvyšuje elasticitu a opravuje pojivovou tkáň. Zvyšuje také buněčný obrat, což pomáhá předcházet ucpávání pórů a dodává vám hladší a zdravější pokožku.

Obyčejná kyselina salicylová

Obyčejná maska ​​s kyselinou salicylovou a obyčejný peelingový roztok používají kyselinu salicylovou, typ beta hydroxykyseliny (BHA), ke změkčení a rozpuštění keratinu. Keratin je protein nacházející se v kůži, který funguje jako „lepidlo“, které drží buňky pohromadě. To umožňuje kyselině salicylové exfoliovat pokožku a odstraňovat odumřelé kožní buňky, čímž podporuje zdravější a rovnoměrnější pleť.

Kyselina salicylová má také schopnost pronikat hluboko do pórů, kde pomáhá uvolňovat ucpání a umožňuje oleji volněji vytékat. Je tedy známo, že kyselina salicylová rozkládá černé tečky a černé tečky.

Obyčejná kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je glykosaminoglykan (GAG), dlouhý polysacharid (molekula cukru) sestávající z disacharidů zvaných aminocukry a kyseliny uronové, která se přirozeně nachází v dermu. GAGs jsou negativně nabité, a proto mají tendenci přitahovat kladně nabité ionty sodíku a draslíku. To zase způsobuje, že GAG ​​absorbují a zadržují velké množství vody.

Ve skutečnosti je kyselina hyaluronová schopna zadržet více vody než kterákoli jiná přírodní látka – až 1000 násobek své hmotnosti ve vodě! Proto používání produktů s kyselinou hyaluronovou napomáhá ke zlepšení hydratace pleti ik redukci známek stárnutí.

Ordinary Hyaluronic Acid+B5 je produkt, který obsahuje kyselinu hyaluronovou jako klíčovou složku, ale značka používá tuto hydratační složku v mnoha produktech péče o pleť The Ordinary.

Běžná kyselina glykolová

Kyselina glykolová je typ alfa hydroxykyseliny (AHA), která exfoliuje pokožku zacílením na korneocyty (odumřelé kožní buňky, které tvoří stratum corneum) v procesu zvaném exfoliace korneocytů. Zvýšením jejich rozpadu a zvýšením separace kožních buněk se zvyšuje rychlost buněčné výměny, což vede k hladší, rozjasněné pokožce a rovnoměrnější pleti.

Kyselinu glykolovou naleznete v Obyčejném peelingovém roztoku a Obyčejném glykolovém tonizačním roztoku. Podle publikace v časopise Molecules lze AHA snadno exfoliovat na všech typech pleti s minimálním rizikem.

Pravidelná kyselina mléčná

Další často používanou AHA značkou je kyselina mléčná, kterou naleznete v The Ordinary Peeling Solution a The Ordinary Lactic Acid + HA.

Kyselina mléčná poskytuje mnoho stejných výhod jako kyselina glykolová, avšak kyselina mléčná má větší molekulovou velikost než kyselina glykolová. To znamená, že kyselina mléčná neproniká do pokožky tak hluboko jako kyselina glykolová, což z ní činí jemnější AHA.

Kyselina mléčná také poskytuje jedinečné výhody, které většina ostatních AHA nemůže poskytnout, jako je zvýšení hydratace, stimulace syntézy kolagenu, zlepšení odbarvení pokožky a další.

Obyčejná kyselina azelaová

Kyselina azelaová je jedinečná složka, neboť má četné farmakologické aplikace v dermatologii. Je známo, že pomáhá při běžných kožních onemocněních, jako je akné, rosacea a skvrny.

Kyselina azelaová pomáhá při akné tím, že normalizuje odlupování odumřelých kožních buněk a zabraňuje růstu bakterií akné. Podle publikace v Journal of America Academy of Dermatology má in vitro i in vivo antimikrobiální účinek na aerobní i anaerobní mikroorganismy (Propionibacterium Acnes).

Kyselina azelaová je antioxidant a může pomoci vyblednout zabarvení a zlepšit jas pokožky, protože kyselina azelaová působí jako inhibitor tyrozinázy.

Obyčejná suspenze kyseliny azelaové může být přínosem pro všechny typy pleti, ale je obzvláště vhodná pro ty, kteří mají akné, skvrny, rosaceu a/nebo matnou pleť.

Obyčejný skvalán

Mnoho produktů péče o pleť The Ordinary obsahuje skvalán, jelikož je velmi účinným změkčovadlem. Skvalán je nasycený a stabilní uhlovodík, který napodobuje skvalen (poznámka e), přírodní sloučeninu nacházející se v pokožce, která hraje důležitou roli při hydrataci a ochraně. Skvalán pomáhá doplňovat a posilovat lipidovou bariéru pokožky.

The Ordinary Squalane je pleťový olej obsahující 100% čistý skvalán, ale tuto složku naleznete také v několika dalších produktech, jako jsou The Ordinary Squalane Cleanser a The Ordinary Retinol.

Běžný niacinamid

Obyčejný niacinamid + zinek je skvělou volbou pro všechny typy pleti díky vysoké koncentraci niacinamidu, amidové formy vitamínu B3 (niacinu), která poskytuje pleti mnoho výhod. Například publikace v Journal of Clinical and Aesthetic Dermatology uvádí, že niacinamid může opravit kožní bariéru a zlepšit hydrataci pokožky, jakož i snížit zánět, skvrny, skvrny, akné a vrásky.

Máte-li pleť se sklonem k akné, možná budete chtít zvážit The Ordinary Niacinamide + Zinc, protože niacinamid má antimikrobiální a sebostatické účinky, což znamená, že může pomoci chránit před bakteriemi způsobujícími akné a zároveň snížit produkci kožního mazu.

Dvě dvojitě zaslepené studie publikované v International Journal of Dermatology (jedna v roce 1995, druhá v roce ) ukázaly, že topická formulace 4% niacinamidu léčila středně těžké akné, jakož i 1% klindamycin (topické antibiotikum předepsané na akné). dvakrát denně po dobu osmi týdnů. Studie publikovaná v Journal of Cosmetic and Laser Therapy zjistila, že 2% topická formulace niacinamidu může snížit produkci kožního mazu.

Pravidelné recenze

Obvyklé recenze na stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Všimli jsme si, že mnohé recenze The Ordinary se zaměřují na účinné vzorce a cenovou dostupnost značky. Není neobvyklé, že zákazníci porovnávají produkty péče o pleť The Ordinary s některými z nejznámějších a nejuznávanějších značek péče o pleť jako srovnatelné a levnější.

Další recenze The Ordinary oceňují detail, se kterým značka vysvětluje své produkty, složky a vědu, proč fungují dobře na pokožku. To pomáhá zákazníkům cítit se informováni o svých nákupech péče o pleť a je to další příklad poslání společnosti The Ordinary poskytovat důvěryhodná řešení péče o pleť.

Negativní recenze na The Ordinary jsou hlavně od zákazníků, kteří zažili reakce na tyto produkty, jako je podráždění pokožky a vyrážka. Abyste tomu zabránili, značka doporučuje postupovat podle The Ordinary Patch Test Guide. Testování náplastí je jednoduchý způsob, jak předpovědět, zda bude počáteční reakce na nový produkt negativní. Před začleněním nového produktu do vaší rutiny se doporučuje provést náplastový test.

Náš verdikt

Celkově věříme, že produkty The Ordinary jsou dobře vybaveny vysoce kvalitními ingrediencemi založenými na důkazech. Výhodou je nízká cena produktů, díky čemuž je tato značka dostupná pro mnohé spotřebitele.

Výhody

  • Produkty obsahují složky založené na důkazech
  • Produkty jsou bez zápachu
  • Značka je velmi transparentní a věnuje čas i informování spotřebitelů o tom, jak fungují složky v jejich složení.
  • Pravidelné recenze jsou velmi pozitivní
  • Dostupná cena (všechny položky do 15 USD)

zápory

  • Vzhledem k povaze některých produktů péče o pleť The Ordinary (např. kyselé exfolianty, produkty s retinolem) jsou možné reakce jako podráždění a přecitlivělost. Těmto reakcím však lze předejít provedením náplastového testu před použitím.

Jaké jsou alternativy běžné péče o pleť?

Není třeba dělat kompromisy, pokud jde o nalezení účinné a bezpečné péče o pleť.

Pokud hledáte účinné produkty péče o pleť, které neobsahují škodlivé toxiny, doporučujeme Carrot & Stick.

Carrot & Stick je odhodlána vytvářet receptury získané z rostlin, které poskytují mimořádné výsledky bez spoléhání se na toxické chemikálie nebo standardní konzervační látky.

Carrot & Stick má tvrdý přístup k péči o pleť a dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny s inovativní vědou.

DALŠÍ OTÁZKY

Produkty péče o pleť Ordinary se prodávají na webové stránce značky, jakož iu prodejců třetích stran, jako jsou Amazon, Ulta a Sephora. Značka má na své webové stránce vyhledávač prodejen a seznam autorizovaných prodejců.

Všechny značky Deciem, včetně The Ordinary, nabízejí 365denní politiku úplného vrácení peněz.

The Ordinary je bez krutosti. DECIEM a The Ordinary netestují na zvířatech a nežádají to od ostatních. Z tohoto důvodu se žádná z jejich značek nebo produktů neprodává v obchodech nebo tradičních maloobchodních prodejnách v pevninské Číně, protože takový prodej vyžaduje testování na zvířatech pro regulační účely.

The Ordinary je 100% veganská značka.

Bibliografie:
J Am Acad Dermatol 1987 prosinec; 17 (6): 1033-41.
Částice. duben; 23(4): 863.
J Clin Aesthet Dermatol. únor 2010; 3(2): 22-41
Int J Dermatol 1995 Červen; 34 (6): 434-7.
Int J Dermatol srpen;52(8):999-1004.
Aging Clin Interv. prosinec 2006; 1(4): 327-348.
J Clin Aesthet Dermatol. ledna 2009; 2(1): 26-30.

Napsat komentář