Termální voda Avene – zkušební kosmetika

StránkaTermální voda Avene je jedním z nich první kosmetika, kterou jsem začala používat na mé narozeniny již více než 15 let. Nikdy nechybím v mé koupelně a ať se děje cokoli, vždy mám dózu nablízku.

Za ta léta Avene vyrobila různé velikosti a tu, kterou vám dnes přináším, která je nejmenší, mám nejraději, protože si ji můžu vzít na výlet, do tašky nebo do batohu, kde to začalo. aby mě pravidelně doprovázela.

Pokaždé, když jsem vyšla z jedné ze tříd tělocvičny, šla jsem ke skříni a nastříkala jsem si tvář. Svěžest a klid ve stejných částech, které dokázaly hydratovat tu pokožku, která po námaze zčervenala a zahřála.

Pro mě je to nepochybně nezbytnost, která má stovky použití a přestože vím, že existují i ​​jiné od jiných značek, když chci kapesní velikost, vždy použiji mini termální vodu Avene.

Zklidňující termální voda Avene

No a dnešek je milníkem v historii Test Cosmetics, protože rozeberu produkt s menším počtem složek, který byl dosud na blogu.

obsahuje pouze dvě složky. The termální voda a azot aby se dal nastříkat z vaší lodi.

A, Co je na tomto horkém prameni tak výjimečné? Je to voda, která se získává přímo ze samotného pramene Avene a to má uklidňující, protidráždivé a zvlhčující vlastnosti.

je vařit vezmi si jedno jemná mlha který se snadno roztírá po celém obličeji a poskytuje okamžitou a uklidňující svěžest té pleti, která prošla určitými změnami.

Termální voda Avene a její využití

Jak jsem vám řekla na začátku příspěvku, je to kosmetika s mnoha možnostmi využití a může ji používat každý typ pleti, zejména pleť citlivá, podrážděná nebo reaktivní či alergická.

 • Po operaci
 • Po holení nebo voskování
 • po tréninku
 • Ke zmírnění spálení od slunce
 • Pro zklidnění pokožky s rosaceou
 • Na pokožku s dermatitidou nebo ekzémem
 • Na plenkovou vyrážku u kojenců
 • po nanesení make-upu
 • K ochlazení při vysokých teplotách
 • Ke snížení zánětu a uklidnění svědivých bodnutí hmyzem
 • Podpora léčebných procesů atp.

Můj názor na termální vodu Avene

Je to produkt Jednoduché kde jsou, ale také velmi Užitečné. Pokud jste to nikdy nezkoušeli, zvu vás k tomu, je to úžasné a vždy se vyplatí mít doma láhev na to, co se může stát. Takže v mém případě je malá nádoba tou nejlepší volbou protože si ho můžu vzít s sebou kudy snáze. Také cena-množství je nejdražší, ale jde to daleko, takže pro mě je to rozumná investice.

Ideální využívat celá rodina protože jak jste již viděli, existuje mnoho aplikací. ?A malý trik že když mám dlouhou událost, jako je svatba nebo sdílení, obvykle si vezmu mini kelímek termální vody Avene a aplikuji ji uprostřed dne a dostanu rehydratuje pleť bez doteku make-upu A jelikož je mlha tak řídká, neutírejte make-up, ano, aplikujte ho ze značné vzdálenosti, ne centimetr nebo dva na pokožku, dobře?

⭐Skóre: 9/10

Je zde někdo fanouškem tohoto horkého pramene Avene?

Napsat komentář