Terapie červeným světlem: tajná zbraň proti stárnutí– Na zdravém těle zdravá kůže Přečtěte si informace, které jsem shromáždil

Od krémů až po facelifting je na trhu mnoho jedinečných prostředků proti stárnutí. A o zainteresovaných spotřebitelů není nouze. Často od 20. roku života ženy (i muži!) činí preventivní opatření, aby předešli procesu stárnutí (no, opravdu se zpomaluje, stále jsem neobjevil úkryt Fontány mládí).

Přístroj pro terapii červeným světlem je možná méně známý jako krémy a náplně ve světě, ale stává se stále oblíbenějším. Obrátil jsem se na doktora Harryho Glassmana, zakladatele SkinClinical a světově uznávaného kosmetického chirurga, abych tuto technologii osvětlil.

Co je terapie červeným světlem?

Terapie červeným světlem je typ terapie LED světlem. Jedná se o zdánlivě futuristickou technologii, která využívá světlo, aby pomohla vašim buňkám fungovat lépe a efektivněji. Různé vlnové délky / barvy světla mohou být použity pro různé funkce. Například terapie modrým světlem může být účinná při léčbě akné a prevenci nových vyrážek.

Terapie červeným světlem – často kombinovaná s infračerveným světlem – je „neinvazivní metoda redukce jemných linek a vrásek, jakož i zvyšování pevnosti, pružnosti a textury pokožky,“ vysvětluje doktor Glassman.

Světelná terapie funguje tak, že pomáhá tělu produkovat více bílkovin, které dodávají pokožce pružnost a pevnost. Červené světlo stimuluje „dermální buňky zvané fibroblasty,“ říká Dr. Glassman, což spouští „zvýšení produkce hlavních proteinů v kůži dermy.“ Co jsou to za proteiny? „Kolagen a elastin,“ říká, oba klesají s věkem, ale jsou potřebné k „podporu řídnutí a stárnutí pokožky.“

Tato technologie byla kdysi dostupná pouze v ordinacích dermatologů, plastických chirurgů a léčebných lázní. Nyní si můžete dovolit terapii červeným světlem z pohodlí vašeho domova.

Čtěte dále o způsobech, jak využít tuto technologii jako součást vašeho režimu proti stárnutí. A pokud jste připraveni ponořit se do více možností, Dr. Glassman nám dal 10 nejlepších tipů ke zpomalení procesu stárnutí.

Top 5 výhod terapie červeným světlem

 1. Snižuje zánět
 2. Podporuje zdravý oběh
 3. Redukuje jemné linky a vrásky
 4. Zvyšuje pevnost a pružnost pokožky
 5. Zlepšuje texturu a tón pleti

Terapie červeným světlem doma vs. v kanceláři

Stále můžete jít do kanceláře světelné terapie nebo získat stejné výhody doma za mnohem méně s domácím zařízením. V ordinaci lékaře můžete „sedět před LED panelem 30-40 minut týdně,“ říká Dr. Glassman. „Ošetření se obvykle doporučují jako série šesti až osmi sezení za cenu 1400-1800 dolarů.“ Toto jsou celkové náklady na všechna ošetření, ne cena za sezení, ale stále je to cent pro ty, kteří hledají něco cenově dostupnějšího.

Podle doktora Glassmana mohou být přístroje pro domácí světelnou terapii LED stejně účinné, ale mnohem méně časově náročné a cenově dostupné. Například přístroj SkinClinical pro terapii reverzním světlem proti stárnutí „produkuje stejnou klinickou úroveň energie a jako takový může dosáhnout srovnatelného výsledku při výrazně nižších nákladech a značné úspoře času,“ říká Dr. Glassman.

Někteří lidé se rozhodnou navštívit ordinaci nebo kliniku kvůli všem svým ošetřením, jiní se rozhodnou dodržovat rutinu proti stárnutí doma a jiní upřednostňují kombinaci obou. Výběr je zcela na vás.

Jste připraveni k terapii červeným světlem?

Máte-li zájem přidat něco nového do svého režimu proti stárnutí, podívejte se na některé z domácích gadgetů dostupných v níže.

 1. SkinClinical Reverzní světelná terapie proti stárnutí 1 kus

  SkinClinical
  Reverzní světelná terapie proti stárnutí
  Zařízení SkinClinical, schválené FDA pro plnou aplikaci, je jistě navrženo jako nejvyšší priorita. Dr. Glassman dodává: „I když energetická náročnost a výstup SkinClinical Reverse jsou velmi vysoké, nevyžaduje brýle.“
  Dozvědět se více

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 2. Kupte nyní v

  Baby Quasar Quasar MD PLUS (1 kus)

  Baby Quasar
  Quasar MD Plus
  Tento nový a vylepšený model je o padesát procent výkonnější než původní Baby Quasar a je navržen tak, aby redukoval viditelné známky stárnutí. Použijte červené a infračervené LED žárovky (ve čtyřech různých vlnových délkách) ke stimulaci produkce kolagenu a elastinu.
  Dozvědět se více

  Kupte nyní s dopravou zdarma

 3. Kupte nyní v

  LightStim na vrásky – bílá (5 kusů – hodnota 349 USD – hodnota 349 USD)

  LightStim
  LightStim proti vráskám
  LightStim for Wrinkles, schválený FDA, využívá LED světlo i technologii MultiWave ke stimulaci produkce kolagenu a elastinu. Systém také obsahuje sérum vyrobené s kolagenem a peptidy, které pomáhá redukovat jemné linky a vrásky.
  Dozvědět se více

  Kupte nyní s dopravou zdarma

Napsat komentář