Tento krém na obličej s barvou a opalovacím krémem je dostupný ve 20 odstínech!| Zdravápleť

11. květen Tento krém na obličej s barvou a opalovacím krémem je dostupný ve 20 odstínech!

Zveřejněno v 10:00 v Bruno’s Leather Bruno

Ponechte si jeho jméno, protože jej budete potřebovat v tašce: BareMinerals Tinted Complexion Rescue.

Teď, když teplo roste stejnou rychlostí jako mobilita (a naše touha dělat spoustu plánů), musíme tomu přizpůsobit naši toaletní soupravu. Myslím, že víme, jak vybrat, kdo jsou komodit které si opravdu musíme vzít sebou na výlety, výlety nebo výlety. Možná je vhodný čas uvést do pohotovostního režimu korejskou rutinu obličeje, kterou se nám podařilo dodržet a vybudovat a minimalistická toaletní taštička jet na dovolenou s. Pozor, bude to krátké, ale vždy účinné.

V tomto smyslu máme produkt, který si jistě všichni budeme chtít vzít s sebou, protože spojuje to nejlepší z barevného krému a opalovacího krému. Přihlásit ho: Pleťový krém Complexion Rescue od BareMinerals.

© S laskavým svolením @blancapadilla

Je to barevný, všestranný, hydratační krém, který kombinuje nutriční výhody typické pro produkty na ošetření obličeje s krytím. Nejlepší: který je dostupný ve 20 tónechano, myslím, že pro každou dívku existuje tón. Protože se nám to líbí?

  • Je to minerální make-up. Jinými slovy, sestává z minerálů šetrných k pokožce, jako jsou oxid kovu, oxychlorid bismutitý, slída (která má zesvětlující účinek), zinek a oxid titaničitý (opalovací krém).
  • V tomto smyslu jeho SPF 30 opalovací krém není chemický. Je to oxid titaničitý, opalovací krém na minerální bázi, který poskytuje tuto bezpečnou a účinnou ochranu před škodlivými UVA/UVB paprsky.
  • růst, pěstovat hydratace s 215% po týdnu používání, podle studií značky.
  • Sjednocuje tón pleti pomocí hydratačního, přirozeně vypadajícího nátěru.
  • Jeho složení je veganské a není testováno na zvířatech.
  • Neobsahuje olejů ve svém složení, a proto nezpůsobuje akné. To také krém s barvou Je hypoalergenní a dermatologicky testován.
  • A protože je to nejprodávanější barevný krém ve Spojeném království (kde vím hodně o základech a opalovacích krémech).

Zkrátka: jdi.

Napsat komentář