Tento denní krém bojuje proti vráskám a chrání před znečištěním| Zdravápleť

14. květen Děsivé! Tento denní krém bojuje proti vráskám a zároveň vás chrání před znečištěním a modrým světlem

Zveřejněno v 10:00 v Kosmetika, Pleť od Bruna Bruna

Denní krém proti vráskám od Boddy’s Pharmacy je skutečným „vše v jednom“ v kosmetice.

hezké najít kosmetický výrobek který spojuje výhody mnoha a zkracuje naši rutinu péče o obličej každé ráno. Jak hezké ušetřit čas a prostor. Je skvělé, že navíc funguje a je na dosah naší ruky (nebo počítače, v sestřenice). Mluvíme o denním krému proti vráskám Péče o pleť Boddy’s Pharmacy který kromě své hlavní funkce, kterou je boj proti stárnutí pleti, v sobě ukrývá mnohem více předností.

© S laskavým svolením @aninebing

Toto krém zabraňuje volným radikálům – hlavním příčinám stárnutí buněk a vzniku vrásek a mimických linek – aby začaly působit a chrání nás již od první ranní hodiny (času, kdy si ho musíme aplikovat). dělá to přes aktiva jako bambucké máslo. Díky super hydratační síle vytváří přirozenou bariéru, která chrání pokožku, zabraňuje dehydrataci a působí jako velmi silný prostředek proti stárnutí. Denní krém Péče o pleť Boddy’s Pharmacy Obsahuje také babasový olej extrahovaný z brazilských palem as vysokým obsahem kyseliny laurové a myristové, které jsou velmi prospěšné pro pokožku obličeje.

Jiní aktiva v krému je přítomen habešský olej bohatý na omega 3 a 6, skvalen s vysokou antioxidační kapacitou a zinekstopový prvek přítomný v naší pokožce, který působí v procesu hojení a podporuje vstřebávání vitamínu A.

Produkt

Kromě těchto hydratačních účinků a účinků proti stárnutí pokožky tento krém chrání před znečištěním a modrým světlem z obrazovek. Vystavování se oběma – příliš časté u naprosté většiny lidí – je škodlivé pro pokožku a urychluje proces stárnutí pokožky. Naštěstí toto Boddys Pharmacy Denní krém proti vráskám pro péči o pleť ruší převážnou většinu jeho vlivu a zanechává podle samotné značky bledou, matnou pokožku.

A to vše za něco přes 15 eur. Co takhle zredukovat naši ranní rutinu obličeje na jediný produkt?

Napsat komentář