Tento čisticí obličejový prostředek bude novým nezbytným prvkem vaší kosmetické rutiny| Zdravápleť

16 Jul Tento čistící prostředek na obličej (cenově dostupný) bude novým nezbytným prvkem vaší kosmetické rutiny

Zveřejněno v 10:08 v rutině tváře od společnosti Fabra Communication

Pozor, ve městě je nový módní kosmetický přístroj. Promiňte, v první řadě. O jakém nástroji péče mluvíme? No od a čistič obličeje která způsobila revoluci v kosmetice a slibuje změnu (samozřejmě k lepšímu) naší péče. A mimochodem také vzhled naší pokožky a působení produktů na ni. východ zařízení – ach, jak špatně to slovo zní v případě tak hezkého předmětu – čištění má silikonová vlákna, která pohybem a vibracemi napomáhají k velmi jemnému čištění pokožky, ale zároveň velmi hloubkovému.

Kromě tohoto hloubkově čistí pleť – odstraňuje odumřelé buňky, odstraňuje make-up a dobře do něj proniká – je to také dokonalá masáž obličeje, která – už víme – pomáhá zlepšit krevní oběh a zvýšit jas. řádku mol od Ty jsi princezna již na prodej v sestřenicevýchod čistič obličeje Znovu načíst Jedná se o komerční úspěch z mnoha důvodů, protože je cenově dostupný, voděodolný a vejde se do každé toaletní tašky (včetně cestování).

Jak používat čistící prostředek na obličej

Co První krok, musíme nanést náš běžný odličovač – pěnu, čistící mléko, gel… – a navlhčit přístroj trochou vody. Po namočení ho stačí zapnout a vidět, jak jeho silikonové hroty vibrují. Potom zařízení posouváme po povrchu běžících vláken kruhové pohyby a pohyby nahoru asi dvě minuty. Po uplynutí potřebné doby – je lepší jej neprodlužovat, aby nedošlo k podráždění – by bylo možné pouze opláchnout obličej a osušit ji před pokračováním v každodenní rutině obličeje: sérum, hydratační krém, tonikum.. .

Další výhodou této vychytávky je, že lze použít i ve sprše, což je ideální čas využít a vyčistit pokožku od nečistot nahromaděných během dne.

© MOI Electronic Facial Cleaner pro You Are The Princess

Jaký objev!

Napsat komentář