Tennille Murphy sdílí své tipy na kudrnaté vlasy– Rutiny péče o pleť Zdravaplet Co doporučuje Andrea?

Fotografie: S laskavým svolením Tennille Murphy

Pro naši nejnovější část Více než v hloubce kůže seriálu, jsme do centra pozornosti postavili hvězdu a blogerku na Instagramu, Tennille Murphy. Tennille, jako bývalé celebritě interiérové ​​designérky, není cizí cestování ve velkém stylu. Když zrovna nelétá po světě v rámci své firemní letecké práce, stříbrno-vlasá matka dvou dětí je zaneprázdněna sdílením designu, zdraví, kondice a (samozřejmě) kudrnatých vlasů se svými následovníky. Jste zvědaví, na jaký přírodní olej přísahá a jak pečuje o své ikonické kudrny? Pokračujte ve čtení a dozvíte se.

První produkt péče o pleť, který si koupila pro sebe:

První produkt péče o pleť, který jsem si koupila, byl čistý šípkový olej, který měl asi devět let. Do té doby jsem na pleť používala spoustu dětských produktů. Moje láska se šípkovým olejem začala poté, co jsem ho použila ke zmenšení jizev po těžkých popáleninách. Když jsem viděla, jak účinný je při snižování vzhledu jizev, začala jsem každý den používat šípkový olej na obličej. [After one year,] Viděl jsem pozoruhodnou změnu ve vzhledu starých skvrn po akné na mé kůži. Poprvé jsem se cítil pohodlně, když jsem přijal přirozený, svěží vzhled.

Jak přejít od úplné péče o pleť k jednomu z 10 kroků:

Mám mastnou, stárnoucí pleť, takže byste si mysleli, že budu mít vždy pevnou rutinu, ale není tomu tak. Za poslední desetiletí se moje rutina péče o pleť změnila z toho, že ji vůbec nemám, na vícevrstvou 10krokovou rutinu, která mi přináší tolik potěšení! Postupně, jak jsem do svého sortimentu přidávala sérum, olej nebo masku, jsem se více přizpůsobovala potřebám mé pleti. Každý produkt je nezbytný pro podporu kožní bariéry av tomto bodě můžu jednoznačně říci, že moje rutina je obrovským důvodem, proč moje pleť nyní kvete.

Nejlepší (a nejhorší) věc, kterou udělala své pokožce:

Nejlepší věc, kterou jsem pro svoji pleť udělala, byla bylinková dieta. Nic není silnější pro zdravou a šťastnou pleť než to, co jím každý den.

Nejhorší věc, kterou jsem v té době udělal, bylo použít jeden z těch dobře známých postupů péče o pleť založených na předplatném. Produkty byly pro mou pleť otřesné a navíc drahé!

Jak pečuje o své přirozené, stříbrné kudrny:

Celý život nosím své přirozené vlasy. Znamená to, že jsem měl celý život pokusů a omylů a spoustu chyb na mé cestě k tomu, abych se naučil, jak správně pečovat o mé stříbrné kudrny.

  1. Nejprve si vezměte do rukou produkty bez silikonů, parabenů, sulfátů, PEG, propylenglykolu, formaldehydu a ftalátů, abychom jmenovali alespoň některé. Dnešní kosmetický trh s kadeřavými výrobky je neuvěřitelný. Rozhodně vám doporučuji, abyste si našli čas na sledování videí kudrnatých influencerů na YouTube. Jsou skvělým zdrojem i pro mě, když přemýšlím nad vyzkoušením nového produktu.
  2. Dále bych řekl, že se vyhýbáte používání tepla. A když je to možné, sušte nebo difuzujte vlasy na vzduchu při nízké teplotě. Nic nezkazí přirozené vlasy tak jako teplo. Někdy může být tepelné poškození nevratné, [to the point where you have to cut your hair] aby se váš přirozený vzor smyčky vrátil.
  3. Obraťte se na stylistu, který rozumí, jak pečovat o přirozené vlasy. Doporučuji každé tři měsíce navštívit stylistu kvůli pravidelnému aranžování. Můj stylista je génius a skutečně mě přivedl na cestu ke zdravým a šťastným kudrlinám. Naučil mě, že čištění pokožky hlavy je optimální, na rozdíl od celých vlasů. Také mě informovala, že šamponování celých vlasů (dokonce is přípravky, které podporují kudrny) může mé kadeře zbavit vlhkosti. Naučilo mě to mít vlasy při aplikaci stylingových přípravků co nejmokřeji, protože voda je vlhká a vlhkost se rovná definovaným hydratovaným kudrlinám.
  4. V neposlední řadě se nebojte experimentovat. Někdy můžete vyzkoušet různé způsoby vrstvení vlasových produktů. Nebo to může být způsob, jakým si upravujete a sušíte vlasy. Ráda si například čistím vlasy a potom je upravím. Potom aplikujte hloubkový kondicionér na 20-30 minut, po kterém následuje stylingový gel a vlasový krém. Hraním si s různými produkty a nejlepším způsobem jejich vrstvení jsem našla rutinu, kterou mé kudrny milují.

Proč byste se neměli cítit vinni za to, že se léčíte:

Řekl bych, že mou největší shovívavostí v těchto dnech je dovolit si najít čas na MNE. Je to obvykle prostřednictvím péče o pleť nebo make-upu, ale v nedávné době z karantény [at-home] manikúra a pedikúra. Čas je nesmírně vzácný, protože ho během dne není nikdy dost, ale stejně důležité je trávit čas hýčkáním se jednoduchými požitky, které mě dělají šťastným. Léčit sám sebe byla tvrdě vybojovaná lekce, kterou jsem se naučil, když mi bylo 30 let. Ve skutečnosti jde méně o rozmazlování a více o „nevinnost“ za léčbou. Jako matka [of two], zacházení se mnou bylo vždy sobecké. Skutečnost, že to teď můžu udělat bez pocitu viny, je sama o sobě krásná dobrota!

Napsat komentář