Tělový peeling s mangem a cukrem Organic Shop

Nechci strávit léto, aniž bych vám doporučila produkt, který je pro moji sprchu nezbytný odkdy jsem ho objevila.

Myslím Tělový peeling Organic Shop. V tomto případě ukazuji mangovou, ale je tam mnohem více příchutí než papája, čokoláda atp.

Z exfoliátorů, které jsem dosud vyzkoušela, se mi zdál jeden z nejlepších nejen kvalitou-cenou, ale také ingrediencemi.

Cukrový peeling Bio obchod

  • Suma: 250 ml
  • cena: 49 Kč (v Druni Parfumeries)
  • peeling na bázi cukru
  • Bez SLS
  • Bez parabenů
  • bez silikonů
  • přísad (INCI): sacharóza, glycerincetearylalkohol, butyrospermum parkii untKokamidopropylbetain, Výtažek z mangrovových plodů naznačujekyselina citrónová, benzoát sodný, sorban draselnýaqua, parfém, limonen, linalool, CI 77492.

Co se týče přísad odsud odlupování manga z Organic Shopu můžeme vidět, že první ingrediencí je cukr, Tato složka je zodpovědná za provádění mechanického odlupování. stále obsahuje bambucké máslo (butyrospermum parkii máslo), který pomůže hydratovat pokožku a extrakt z manga (výtažek z manga naznačuje).

Jak mě znáš poslední ingredience které jsou žluté by vždy zůstaly. jsou to alergeny z větší části, kteří jsou zodpovědní za poskytování vůně receptury. Posledním je barvivo, které dodává mangu tu atraktivní barvu.

Konzervační látky v něm Tělový peeling v bio obchodech jsou to kyselina citrónová, benzoát sodný, sorban draselný Ty poslední označuji žlutou, neboť někdy mohou způsobit alergie nebo podráždění některých typů pleti, i když to není běžné.

vlastní značku Památky z bio obchodu tohoto tělového peelingu, který 99,54 % složek je přírodního původu a že mají ekologickou certifikaci.

Můj názor

Mám rád! Myslím, že jsem už vyzkoušela téměř všechny příchutě. The exfoliace je průměrná, je vidět, že peelinguje ale jen proto, aby pleť příliš nenapadal. Krásně voní a zanechává pokožku super jemnou.

Organic Shop doporučuje jeho použití dva-třikrát do týdnePoužívám ho jen jednou, ale líbí se mi ten pocit, který zanechává na pokožce.

Nanáším si ho na vlhkou pokožku ai když ho občas používám i samostatně, po nanesení se osprchuji s mým běžným gelem, protože i když má mezi složkami tenzid, musím se napěnit? Peeling stejně není kompletní, takže když chci něco intenzivnějšího volím senzorický peeling těla, o kterém jsem vám mluvila na blogu.

Přesto si myslím, že je to a ideální produkt mít doma po celý rok když si můžeš dělat i nějakou „aromaterapii“, protože jeho vůně je skvělá. Při srovnání s jinými za cenu (1,95 €) si myslím, že stojí za vyzkoušení.

⭐Skóre: 8/10

Zkoušel někdo tento tělový peeling z Organic Shop?

Témata na této stránce

Napsat komentář