Tělový opalovací krém Ladival pro citlivou nebo alergickou pokožku SPF 50

Toto léto tě učím méně Ochranné opalovací krémy ze kterých bych chtěl, ale v těchto týdnech se vám pokusím říci o některých, které vyzkouším.

Ale dnes jdeme s ním Tělový opalovací krém Ladival SPF50 pro citlivou nebo alergickou pokožku. Před mnoha lety jsem měla alergickou reakci na slunce, ve 2 letech to přešlo, ale od té doby vždy používám opalovací krém na alergickou pokožku.

Často kvůli slovu „alergické“ obsahují méně složek a proto se vyhýbáme některým složkám, které pokožka nepotřebuje.

Ale už nebudu mluvit a přejdu rovnou k tomuto opalovacímu krému, který miluji nejen, ale celá moje rodina.

Ladival SPF 50 gel-krém pro citlivou nebo alergickou pokožku

  • Suma: 200 ml
  • cena: 13 EUR (Přímý odkaz)
  • Pro citlivou a/nebo alergickou pokožku
  • bez oleje
  • bez zápachu
  • Bez parabenů
  • Voděodolný
  • přísad (INCI): voda, C12-15 alkylbenzoát, pentylenglykol, butylmethoxybenzoylmethan, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoát, oktokrilendenaturovaný aklohol, diethylhexylbutamidotriazon, kyselina fenylbenzimidazolsulfonová, bis-ethylhexyloxyfenol metoxyfenyltriasin, oxid titaničitý (nano)trometamin, tokoferylacetát, extrakt ze semen vitis vinifera, askorbyltetraizopalmitát, tokoferol, ubichinon, diisopropyladipat, glycerin, xantanová pryž, kyselina isoterová, akrylátový kopolymer, sodná sůl akrylimetylmetymethykry

Když ti mluvím o opalovacích krémech, sundávám ti dolů fialový a složky, které jsou opalovacími krémy (Nedělám rozdíly mezi fyziky a chemiky).

Jak vám vždy říkám, nečekejte, že při čtení INCI opalovacích krémů naleznete ingredience jako čtení séra nebo hydratačního krému. Toto je další odlišná kosmetika a její složení je daleko od našich běžných produktů.

Jak bylo řečeno, vidíme to většina filtrů je chemická kromě oxidu titaničitého (v nanočásticích), který je fyzikálním filtrem. Pravdou je, že se jedná o velmi kompletní ochranu před UVA i UVB paprsky.

Navíc, Ladival byla jednou z prvních značek, která vyráběla opalovací krémy, které pokrývají celé spektrum světla, ale tak, jejich opalovací krémy, chrání před UVA, UVB a infračerveným zářením.

Ostatní složky, které jsem nebarvil, jsou rozpouštědla jako denaturovaný líh, který velmi dobře ředí filtry a zabraňuje bílým stopám.

roli antioxidanty Ladival ochrana těla se zabývá vitamínem E resp TOCOPHEROLa Koenzym Q10 (ubichinon) nebo extrakt z hroznových jadérek.

Jeho textura je jako běžný krém, ale absorbuje skvěle, nezanechává mastnou pleť ani bílé stopy. Je to opalovací krém specifický pro mastnou pleť a nemá žádný olej, takže se mi líbí textura. Vůně je také dobrá a jak už jsem řekl, ochrana je fantastická.

Na fotkách uvidíte starý formát. Použil jsem ho minulý rok a v roce 2019 změnili obal, ale složky zůstávají stejné, jak jsem již zkontroloval

Můj názor

Nemám žebříček nejlepších opalovacích krémů na tělo, ale myslím si, že bez pochyb a prozatím je v top 1.

proč? No, protože si myslím, že její vzorec je velmi, velmi slušný k tomu, co tam vidíte. Správné a potřebné přísady k úplné ochraně před všemi druhy slunečního záření.

Jeho textura je velmi příjemná, vůbec nelepí, je bez oleje a nezanechává bílé stopy. Vůně je velmi příjemná a velmi dobře chrání, takže za mě jeden z nejlepších opalovacích krémů na tělo.

⭐Skóre: 9/10

Jste se pokusili? Jaký je váš oblíbený opalovací krém pro vaše tělo? řekněte mi v komentářích

A pokud chcete pokračovat v poznávání produktů, nemůžete utratit článek, který jsem věnovala krému z Lidla nebo příspěvek o dehydrované pleti.

Napsat komentář