Tělové mléko Piz Buin Allergy SPF 50+

Pokud bylo pro mě toto léto 2018 něčím charakteristické, tak proto, že bylo léta zkoušení desítek Ochranné opalovací krémy. Mýma rukama prošel dlouhý seznam, abych je otestoval. Různé formáty, textury a přísady, abyste objevili nějaké příjemné překvapení a občas velké zklamání.

Dnes přicházím s novým opalovacím krémem, v tomto případě na tělo, od zn. Piz Buin Alergie pro citlivou pokožku. Vybral jsem si tento opalovací krém, protože je to širokospektrá ochrana pro UVA i UVB.

Pleťová voda citlivá na slunce Piz Buin SPF 50+

  • Suma: 200 ml
  • cena: 14 eur (Přímý odkaz)
  • Pro citlivou pokožku
  • přísad (INCI): voda, OktokrylenC12-15 alkylbenzoát, Ethylhexyl salicylátGlycerin, butylenglykol, dimetikon, VP/eikosen kopolymer, methylenbis-benzotriazolyltetramethylbutylfenol (nano)Akrylový kopolymer, Bisetyloxyfenol metoxyfenyltriasin, Butylmetoxybenzoylmetancetearylalkohol, Diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoát, extrakt z květin chryzantémy partheniumkyselina hydroxyfenylpropamidobenzoová, pentylenglykol, akrylátový kopolymer, C12-22 alkylmetakrylátakryláty/kopolymer, kaprylylglykol, propylenglykol, PPG-5-Ceteth-20Akryláty / C10-30 Alkylakrylátový Kropolymer, Ceteth-10 fosfátdiketylfosfát, decylglukosid, PEG-8 Laurátdodecylbenzensulfonát sodný, kyselina linolová, laktát draselný, xantanová guma, disodná sůl EDTA, Hydroxid sodný, Butylovaný hydroxytoluen (BHT)Palmitat de Ascorbil, fenoxyethanolSorbát draselný, parfém.

Jak můžete vidět, fialové složky jsou opalovací krém a v tomto případě jich má opravdu hodně. je a formule pro alergickou a citlivou pokožku proto má extra filtry, které zabraňují jakémukoli poškození sluncem v důsledku záření, které z něj vychází, a proto je jeho pokrytí velmi ochranné.

Koupil jsem si ho z tohoto důvodu, protože jsem viděl, že je to velmi vysokospektrální opalovací krém a chtěl jsem vyzkoušet, jestli je opravdu tak účinný jako ty, které nemají tolik filtrů. Odpověď je, že si myslím, že jsou stejné. I když je pravda, že tolik nošení, zabraňuje spálení jakéhokoli typu pleti, ochrana se mi až tak velká nezdála.

je a krémový formát takže jej nevyužije ani mastná pleť. Při nanášení se dobře vstřebává, i když, jak už víte, když jste velmi exponováni, musíte jej aplikovat každé dvě hodiny znovu. Co se týče finiš nezanechává velmi mastnou texturu i když je krémový a nošení velkého množství opalovacího krému.

Když ho nosíš i ty Když vstoupíte do moře nebo do bazénu, zanechá za sebou bělavý film ze všech filtrů, které má. Když pokožka vyschne, bílá skvrna postupně zmizí. A co mi dalo pocit je, že ze stejného důvodu jsem ho viděl mnohem odolnější vůči vodě než jiné opalovací krémy.

Můj názor

Přiznám se, že ačkoli není moc mastný, je to jeden z těch krémů, na kterých je vidět, že ho nosíte. Myslím si však, že svou práci dělá velmi dobře.

Nelíbí se mi, že po vytažení z vody zůstane bílý, ale potom zmizí, takže to není nic moc. Nebudu se opakovat, protože chci vyzkoušet jiné krémy a jiné textury, ale z krémů na opalování jsou krémové verze, které jsem vyzkoušela, velmi dobré.

Co se týká ingrediencí, jak vám vždy říkám, je to opalovací krém, takže nemůžeme žádat nic jiného než ochranu. Dělá to a co doporučuji při tomto i jiných chráničích je, že po jeho použití si pleť dobře vyčistíte. Musíte odstranit veškerý opalovací krém, který vám může zůstat na těle, takže použijte pořádné množství sprchového gelu a pokud spěcháte, doporučuji použít olejové sprchové gely k odstranění filtrů ještě lépe, protože filtry jsou mastné. základ.

Další gel, který není olejový, ale který mám pro tuto funkci moc ráda, je řada Nuxe sun, after sun na vlasy a tělo.

⭐Skóre: 6,7 / 10

Šťastnou středu!

Napsat komentář