Tělové máslo The Body Shop

Jedna z věcí, které se mi na mé pokožce nelíbí, je suchá a napjatá. Velmi si vážím, že když Používám hydratační krém ať už na tvář nebo na tělo, hydratace trvá minimálně 24 hodin a to je něco, čím se může pochlubit jen málokterý krém, zejména tělové.

Ten, který vám dnes přináším, je jedním z těch případů, kdy hydratace trvá dlouho, ale část viny za tu dlouhou hydrataci je složení na bázi másla které ho dělají hutnějším a tím i mnohem výživnějším.

The tělové oleje z The Body Shop Není znám jen hydratací, ale také širokou paletou vůní, které z nich dělají „povinnost“ v koupelnách mnoha domácností.

Extra hydratace s tělovými oleji od The Body Shop

  • Suma: 192 g
  • cena: 16,50 eur
  • přísad (INCI): voda, Kakaové máslo Theobroma, butyrospermum parkii untglycerin, cetearylalkohol, glycerylstearát, PEG-100 stearát, Olej z broskvových semen Prunusethylhexylpalmitát, C12-15 alkylbenzoát, vosk úsvitu, indicum ze sezamového oleje, olej ze semen bertholletia excelsa, dimetikon, parfémkaprylylglykol, fenoxyethanol, xantanová guma, linaloolEDTA disodná, tokoferol, limonen, extrakt z opuncie, Hydroxid sodný, glycinový sójový olej, benzylalkoholkyselina citrónová, IC 14700, IC 15985

Jako vždy začnu vyprávěním o jeho ingrediencích. ve kterých vidíte oleje, tuky a extrakty jsou zelené jak kakaové máslo (druhý), bambucké máslo (třetí) resp mandlový olej (8) nebo toho sezam (12.). Ve žluté jako vždy pochybné či zásadní složky jako parfémy (parfém, linalool či limonáda) či barviva (poslední dvě).

Ukážu vám broskvové fotografie, ale tento příspěvek může být platný pro kteroukoli z nich. Mění některé ingredience, ale v konečném důsledku jsou si velmi podobné.

První věc, kterou musím říct, je Máslo Body Shop je jedním z nejznámějších produktů značky. Má docela dobré složení, je vidět, že nikde není červený a je to produkt, který funguje.

Můj názor

Podle mě největším „dárkem“ těchto másel je jejich cena. Zdá se mi přehnané, že stojí 16 eur, když nedosahuje ani 200 ml. Proto je nikdy nekupuji v běžné sezóně, čekám na Vánoce nebo akce, ve kterých vyjdou o polovinu nebo i níže v závislosti na másle.

Líbí se mi jejich vůně ale především hydratace že odchází trvanlivé. The přísad jak jste viděli, že jsou dost dobré a je to tělový krém ke zvážení. Navíc nemá žádné ropné deriváty, kterých je už nyní mnoho a málo (i když stále méně).

Mám ráda máslové textury. Myslím, že je to jediný způsob, jak dokážu udržet pleť hydratovanou déle než jeden den. Málokterá tělová mléka nebo tělové krémy, které jsem našla, to dokáže.

Ale i to chápu Jeho textura je tak hustá, že ne každému chutná.. Na léto je máslo velmi obtížné (i mně, ačkoli ho používám stejně). Ale pokud máte suchou pokožku nebo máte rádi ten pocit Toto šťavnaté máslo z The Body Shop je skvělou volbou.

Při kontaktu s pokožkou lehce taje a po rozetření se docela dobře vstřebává. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah.

Pokud jste je ještě nezkoušeli, doporučuji vám, abyste tak učinili, protože kromě hydratace pokožky je zážitkem pro smysly i vonět.

Jsou zkrátka lepší tělové krémy? určitě, ale také vám řeknu, že je to velmi dobrý konkurent i přes vysokou cenu.

⭐Skóre: 7,5/10

Která z těchto masek z The Body Shop je vaše oblíbená vůně?

Napsat komentář