Taylor Schilling Beauty Tips – Taylor Schilling rozhovor

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Taylor Schilling Beauty Tips – Taylor Schilling rozhovor

.

Pokud si někdy zatelefonujete s Taylor Schilling, nepropadejte panice, začne-li mizet. „Jsem v [Hollywood] Hills,“ říká se zkresleným hlasem v telefonu, „a věci jsou zde velmi rychle divné. Je to jako…“ – ještě pár vteřin chmýří – „jiná dimenze.“

Co se hodí, vzhledem k tomu, že často zabírá ta nejzvláštnější místa na světě: vězení a slávu. Protože Orange je energický antihrdin New Black Piper Chapman, Schilling hraje dlouhé podvody s vězni, kteří jí ublížili. V reálném životě („skutečném“ životě?) se paparazzi vyhýbá koupáním na Havaji.

Nyní má nový projekt s Origins. Jedná se o iniciativu Dne Země, která vyměňuje selfie za sazenice (ano, opravdu). Vypadá to takto: pokud na své fotce uděláte líbající tvář, označíte Origins a hashtagy #DoGoodCampaign a #KissThePlanet (fuj!), na vaši počest zasadí strom.

Tady je Taylorův pohled na kampaň v sociálních médiích, samostatné procházky a konverzace v jidiš na pódiu.

Proč Origins?

Je úžasné, že říkají „Použijte naše hashtagy a zasadíme strom“, že? Origins opravdu upřednostňuje přírodní produkty, což je v souladu s mými hodnotami. V poslední době je mnohem důležitější vědět, že to, co používám, neškodí planetě. Zejména v poslední době.

Proč nedávno?

Nevím! Nechci být jedním z těch, kteří říkají: „Všechno, co dělám, dělám pro planetu!“ Víš? Ale všechno ve zprávách je tak ohromující. Ve světě je právě teď tolik potřeby a tolik věcí, které si zaslouží tolik pozornosti a potřebují tolik podpory. Ale bez základu, na kterém nyní všichni žijeme, jakmile to zmizí, na ničem jiném nezáleží. Z nějakého důvodu se mi to stává velmi jasné, když stárnu. Být schopen převzít malý díl odpovědnosti a být si více vědom [the planet] v mém každodenním životě je pro mě nezbytná.

Váš Instagram je plný outdoorových fotek. Kde jsou vaše oblíbené trasy?

Musím říci, že nejsem tak nebojácný jako někteří moji přátelé. Zároveň je to jedna z mých oblíbených činností a často ji dělám. Ale mám tendenci dělat to, že jsem tvor zvyku. Najdu jedno nebo dvě místa, která jsou mimo vyšlapané kolejí [in Los Angeles] a vracet se na tato místa znovu a znovu. Pro mě je také velmi důležité najít své místo.

Samotná turistika může být zastrašující. Je nějaké místo, které bys doporučil jít sólo?

Strávil jsem tři měsíce na Kanárských ostrovech. Bylo pozoruhodné, že kamkoli jsem šel, cítil jsem se naprosto bezpečně a tak jsem si vážil přírodní prostředí, a proto se dalo jít kamkoli. Cestoval jsem za prací, takže jsem měl velké štěstí. Pokud se ale chystáte na sólo dovolenou a chcete ji strávit venku, určitě tam jeďte.

Většina hereček se učí make-up na scéně. Ale vypadáš jako ve vězení. Učíte se od svého kadeřnického a vizážistického týmu něco, co lze využít v reálném životě?

Věřte nebo ne, trvá to déle, než si myslíte, abychom vypadali, že jsme holé nebo s opravdu špatným make-upem. Udělat to na kameře trvá déle než „přirozený“ vzhled. Jedna věc, kterou jsem se naučila, je, že pečovat o svou pleť a ujistit se, že ji opravdu dobře čistím, je ta největší věc. Používání opalovacích krémů – toto posloucháte celý život, ale je tomu tak. Stále zapomínám, že ho musíte nosit s sebou! To děláte?

Ano vždy.

Jak si zapamatujete, že máte u sebe opalovací krém?

Nastavil jsem si budík na telefonu. Jako „opalovací čas“ každé tři hodiny.

Jsi třetí osoba, která mi to říká. „Musíte si na telefonu nastavit budík s opalovacím krémem.“ Když jsem to slyšel třikrát, musím to udělat.

Slyšel jsem, že váš otec byl asistentem okresního prokurátora.

Je to pravda a je úžasný. Ve skutečnosti pracoval na drogových soudech a nyní v důchodu dělá přesně to, co si myslím, že mnoho lidí v naší zemi bychom měli dělat: zařazovat děti a teenagery do programů a držet je mimo systém trestního soudnictví. Dělá fenomenální práci.

Getty Images

Takže pokud byla Piper skutečná, technicky by ji tvůj otec mohl dát do vězení.

Věřte, že ironie nás neobešla. Momentálně však jedna věc – je slavnější než já. Můžu jít kamkoli. Ve městě nosí klobouk Orange is the New Back a každý ví, kdo to je.

Jak vnímá skutečnost, že jeho dcera je nejznámějším zločincem v televizi?

Je nadšený, ale teď mu je do pláče. Pořád říká: „Taylor, měl bys se mnou trávit více času u drogového soudu!“ Ale myslím, že to bude rušivé. Všichni se ptali: „Točíme právě teď show?“

Když tě uvidí cizinci pro veřejnost, co vám říkají?

Och, obvykle se ptají, když jsem se dostal z vězení. Někteří z nich si myslí, že jsou opravdu vtipní. Ale někteří lidé jsou opravdu v rozpacích, že nejsem ve vězení. Každopádně je úžasné, že mě lidé poznávají a chtějí o show mluvit. Z toho jsem vždy nadšený.

Pravda nebo nepravda: Vaše první herecká role byla ve filmu Houslista na střeše.

Toto je pravda! Ve škole jsem hrál Zeitela ve hře Fiddler on the Roof! Složil jsem to. Můj Zeitel nebyl příliš zchátralý. [Laughing.]

Takže jste na pódiu zpívali „Matchmaker“?

Ach můj bože, už jsem někdy. A [when I got married] Rozbil jsem sklo na pódiu.

Šéfredaktor Zdravaplet

„Její krása a její mysl jsou neslučitelné.“ -William Shakespeare

.

Napsat komentář