Tato nová kosmetická značka činí kosmetiku přístupnou lidem se zdravotním postižením realitou

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Tato nová kosmetická značka činí kosmetiku přístupnou lidem se zdravotním postižením realitou

.

Britská značka Grace Beauty právě spustila svoji misi zpřístupnit kosmetiku lidem se zdravotním postižením. Na začátek představili tři doplňky, které můžete připevnit na tyčinky řasenky a v budoucnu to plánujete rozšířit na další produkty.

Existují tři doplňky řasenky, všechny za 8 £ nebo přibližně 11 dolarů. Bezpečné uchopení (na obrázku výše) je pryžové a flexibilní a podle webové stránky Grace Beauty „poskytuje lepší kontrolu pro všechny typy uživatelů.

Ring Grip je užitečný pro ty, kteří se obávají, že ztratí úchop nebo zvednou sluchátko po dopadu na podlahu. „Elastický materiál přesně sedí na většině řasenek na trhu a prsten bude dostatečně velký i pro ty největší prsty,“ říká Grace Beauty.

Grace Beauty

Čtvercová rukojeť je pogumovaná, která se připevňuje na obě strany tyče a usnadňuje otevírání a držení produktu prsty, které by se jinak kolem něj nemohly omotat.

Grace Beauty

Na nově vytvořené stránce Instagramu už sledovatelé sdílejí, jak jsou nadšeni, že se toto příslušenství dostane na trh. „Moje nervová funkce se za posledních šest měsíců zhoršila a vzdal jsem se make-upu. Kdysi jsem ani nebyl běžný každodenní uživatel, ale tohle mě dělá tak šťastným, že se rozpláču,“ napsal uživatel @vklowry.

„To je úžasné. Kvůli hEDS, artritidě a třesce jsem se prakticky vzdal většiny make-upu,“ sdílený uživatel @kburnard. „Líbí se mi myšlenka The Ring Grip tak moc, protože kromě toho, že ho dokážu lépe držet, nemusím se obávat , že ho hodím přes místnost.“

„Mám fibromyalgii a je pro mě obtížné aplikovat make-up, protože to může být bolestivé, chtěl bych to vyzkoušet,“ napsal uživatel @kiera_leannemcc.

Instagram

Grace Beauty Tools jsou dostupné na předobjednávku již nyní a celosvětově se začnou prodávat 3. června. Společnost také vyzvala lidi, aby se připojili k jejich komunitě, aby poskytli zpětnou vazbu o budoucích produktech a zajistili, že kosmetický průmysl nenechá nikoho pozadu.

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy se podílela na produkci dokumentu Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaného na Webby Award, a hostila seriál Beauty Haul s miliony zhlédnutí. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář