Tatcha Reviews: Přehled top 10 produktů péče o pleť Tatcha– Tipy, jak pečovat o pleť

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Tatcha Reviews: Přehled top 10 produktů péče o pleť Tatcha

.

Tatcha je japonská kosmetická značka, která nabízí zjednodušený přístup k péči o pleť. Spojují přírodní složky s japonskými tradicemi a nejnovějšími technologiemi a vytváří luxusní produkty péče o pleť. Základem řady péče o pleť Tatcha je Hadasei-3, patentovaná směs tří superpotravin proti stárnutí.

Je tedy Hadasei-3 opravdu tajemstvím krásné a mladistvé pleti? Abychom odpověděli na tuto otázku, budeme muset vyhodnotit výzkum Hadasei-3, jakož i podpůrné klíčové složky v produktech péče o pleť Tatche. Budeme také sdílet recenze Tatche, abyste si mohli udělat představu o tom, co si zákazníci o těchto produktech skutečně myslí.

Stojí péče o pleť Tatche za ty peníze?

Častou otázkou u této značky je, zda produkty stojí za ty peníze.

Dle našeho názoru produkty Tatcha stojí za ty peníze, ale existují i ​​jiné značky, které nabízejí vyšší hodnotu.

Jednou ze značek je Carrot & Stick, čistá značka péče o pleť, která dokonale vyvažuje šetrnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy.

Úvodní balíčky Carrot & Stick poskytují vynikající hodnotu za peníze, protože můžete kombinovat 3 produkty v plné velikosti v hodnotě až 240 USD za 88 USD.

Jakých je 10 nejlepších produktů péče o pleť Tatche?

Prvním produktem Tatcha byly originální japonské kosmetické papírky Aburatorigami, což jsou stejné papíry, jaké používají gejši. Potom byly vyvinuty čistící prostředky, zvlhčovače, séra, masky, esence a další.

Dnes je vodní krém Tatcha nejoblíbenějším produktem značky. Níže poskytneme podrobnosti o vodním krému Tatcha a dalších nejprodávanějších produktech péče o pleť Tatcha.

Tatcha vodní krém

Jedna z prvních věcí, kterých si všimnete, pokud vyzkoušíte Tatcha Water Cream, je krásná gelovo-krémová textura, která je super luxusní. Rychle se vstřebává do pokožky a nezanechává pocit mastnoty ani lepkavosti. Namísto toho je pokožka okamžitě jemnější, hladší a lépe hydratovaná.

Složení obsahuje na antioxidanty bohaté Hadasei-3, jakož i japonský šipek a japonskou leopardii lilii jako klíčové složky.

Podle značky dokáže japonský šipek vyvážit pokožku a snížit výskyt pórů, zatímco japonská leopardí lilie může pomoci minimalizovat přebytečný maz, uklidnit problémovou pokožku a stimulovat regeneraci pokožky.

Bohužel skutečnost, že vodní krém Tatcha je balen v dóze, znamená, že tyto jemné složky časem ztratí svou účinnost v důsledku opakovaného vystavení světlu a vzduchu, když se dóza otevře.

Ještě jeden problém: v tomto zvlhčovači je několik dráždivých látek, včetně vůně a zlata.

Sečteno a podtrženo: Lehký zvlhčovač, který pomáhá okamžitě vyhladit a zvlhčit pokožku, ale zahrnutí potenciálních dráždivých látek (jako je vůně a zlato) nám brání doporučit tento produkt.

Pleťový krém Tatcha Dewy

Pleťový krém Tatcha Dewy má hustou texturu podobnou pleťovému mléku, která je ideální pro lidi se suchou pokožkou, smíšenou pleť nebo pro každého, kdo upřednostňuje hydratační krém s bohatší texturou.

V tomto složení jsou tuny změkčovadel, včetně vysoké koncentrace skvalánu, jednoho z našich oblíbených změkčovadel. Squalane je super lehký, nemastný a rychle proniká do pokožky, přičemž zanechává pokožku jemnou a okamžitě hydratovanou.

V tomto složení je také mnoho antioxidantů a rostlinných extraktů, včetně Hadasei-3, slézového květu a extraktu z kořene ženšenu.

Ale jak s vodním krémem Tatcha, is tímto produktem je několik problémů. Jedním z nich je balení do nádob, které není ideální pro antioxidační produkty.

Druhým problémem je zahrnutí vůně a zlata, což může vést k citlivosti pokožky.

Sečteno a podtrženo: Tatcha Dewy Skin Cream je bohatý hydratační krém, který obsahuje změkčující složky pokožky, antioxidanty a zklidňující rostlinné látky, ale zahrnutí potenciálních dráždivých látek (jako je vůně a zlato) nám brání doporučit tento produkt.

Tatcha Silk Canvas Primer

Podklad Tatcha má hedvábnou texturu podobnou pleťovému mléku, která lehce klouže po pokožce a vytváří jemný, matný povrch.

Složkou s nejvyšší koncentrací v tomto primeru je cyklopentasiloxan, typ těkavého silikonu. Díky tomu se podkladová báze na pleti hezky roztírá a vytváří hedvábnou hladkost. Pojem „těkavý“ znamená, že složka nezůstává na pokožce, ale ihned po aplikaci se odpaří.

Pokud je váš tón pleti střední až tmavý, možná budete váhat před vyzkoušením této Tatcha podkladové báze kvůli světle růžové barvě této podkladové báze, ale nebojte se, po smíchání úplně zmizí.

Pokud jde o výkon, tato nadace Tatche je to pravé. Účinně rozmazává viditelnost pórů, vrásek a drobných nedokonalostí a vytváří hladkou a rovnoměrnou pleť. Mnohé recenze Tatch uvádějí, že můžete nosit pouze tento základ – žádný make-up!

Sečteno a podtrženo: Hedvábný základ, který rozmazává póry, linky a jemné skvrny a vytváří jemný matný povrch.

Hloubkové čištění Tatcha

Tatcha Deep Cleanser je denní čistící gel, který se napění do krémové pěny, aby odstranil nečistoty a mastnotu bez vysušení.

Jako většina čistících prostředků, složení obsahuje povrchově aktivní látky, jako je kokosyl glutamát sodný a kokosový betain.

Molekula povrchově aktivní látky má jeden hydrofilní (přitahovaný k vodě) konec a jeden lipofilní (přitahovaný k oleji) konec. To umožňuje povrchově aktivním látkám přitáhnout a suspendovat oleje, nečistoty a jiné nečistoty, které se nahromadily na pokožce, a poté je smýt.

Tyto povrchově aktivní látky jsou kombinovány s japonskou lufou, přírodní složkou, kterou japonské ženy používají po staletí. Mletá vlákna tohoto ovoce odstraňují odumřelé kožní buňky a čistí póry, zatímco výtažek z ovoce pokožku vyživuje.

Bohužel, tato mycí kapalina má dost vysokou koncentraci vůně – je to osmá složka na seznamu! I když vůně jistě poskytuje příjemný zážitek při používání tohoto čistícího prostředku, pamatujte, že vůně nepůsobí dobře na vaši pokožku.

Sečteno a podtrženo: Pěnivý čistící gel, který kombinuje povrchově aktivní látky a japonské ovoce luffa na čištění, exfoliaci a snížení ucpání pórů.

Podstata Tatcha

Jedním z mála produktů Tatcha péče o pleť, který je bez parfemace, je The Essence, lehké mléko určené k použití po vyčištění pleti a před jinými produkty péče o pleť.

Jediná klíčová složka v tomto složení je majetkem značky Hadasei-3. O podrobnostech Hadasei-3 budeme diskutovat v sekci Klíčové složky níže.

Zatím vězte, že aplikace této vysoce koncentrované dávky Hadasei-3 má za cíl zvýšit účinky jiných produktů péče o pleť, obnovit povrch a hydratovat pro základní, kyprou a jemnou pokožku.

Sečteno a podtrženo: Neparfémovaná tekutá esence, která obsahuje pouze Hadasei-3 a údajně pomáhá jiným produktům péče o pleť fungovat lépe.

Tatcha Silk Pivoňkový oční krém

Tento oční krém Tatcha má tlumící texturu mléka, která se při aplikaci rozplývá a okamžitě pomáhá vyhladit a rozmazat jemné linky a vrásky.

Jak už název napovídá, hedvábí je jednou z klíčových složek tohoto očního krému. Hedvábí se skládá ze dvou hlavních proteinů – sericinu a fibroinu – které jsou podobné struktuře aminokyselin lidské kůže. Hedvábí pomáhá zlepšit rovnováhu hydratace a zároveň udržuje pokožku velmi hladkou.

Existuje také extrakt z japonské bílé pivoňky, který podle značky pomáhá posilovat ochrannou bariérovou funkci pokožky tím, že poskytuje „pečeť“, která umožňuje nejtenčí pokožce kolem očí udržet vlhkost, aby se snížila suchost a citlivost.

Opět jsme zklamáni z vůně ve složení, zejména proto, že se jedná o oční krém!

Shrnutí: Krém pod Tatcha Silk Peony eyes kombinuje výtažek z hedvábí s výtažkem z japonské bílé pivoňky pro podporu hydratované a pružné pokožky.

Polská rýže Tatcha

Tatcha Rice Polish je vodou aktivovaný peeling, který začíná jako prášek a mění se v krémovou pěnu, která jemně odlupuje pokožku.

Vzorec obsahuje mikrokrystalickou celulózu a rýžový prášek, což jsou jemná abraziva, která odlupují svrchní vrstvy pokožky, odstraňují odumřelé kožní buňky, které se často mohou hromadit a zanechávají naši pokožku matnou.

Obsahuje také povrchově aktivní látky, které čistí pokožku a Hydrolyzed Silk vyživuje a vyživuje pokožku, čímž zabraňuje vysušování a olupování.

A je to jeden z mála produktů péče o pleť Tatche, který je bez parfemace!

Sečteno a podtrženo: Tatcha Rice Polish obsahuje jemnou abrazivní mikrokrystalickou celulózu a rýžový prášek, které odlupují pokožku a zanechávají ji jasnější a hladší.

Tatcha čistící olej z kamélie

Tento čistící a čistící prostředek 2 v 1 obsahuje olej z rýžových otrub a olej z kamélie, které vyživují pokožku, jemně rozpouštějí oleje a odstraňují voděodolný make-up.

Když používáte oleje na odstranění mastného make-upu a kožního mazu, používáte chemický princip zvaný „jak se rozpouští jako“. Oleje v podstatě rozpouštějí jiné materiály s podobnou chemickou strukturou.

Výrobek obsahuje malé množství vůně, ale jelikož se jedná o smývatelný výrobek, existuje menší riziko podráždění.

Sečteno a podtrženo: Odstraňovač make-upu a čistící prostředek 2 v 1, který používá olej z rýžových otrub a olej z kamélie k rozpuštění přebytečného oleje a make-upu.

Tatcha Luminous Dewy Skin Mist

I když to není nutné ve vaší každodenní péči o pleť, mlha na obličej může jistě oživit vaši pokožku, když odpoledne vypadá poněkud unaveně a mdle. Tatcha Luminous Dewy Skin Mist je hedvábný, rychle se vstřebávající hydratační krém ve spreji, který byl speciálně vyvinut tak, aby zanechával váš obličej jemný, orosený a osvěžený.

Vzorec obsahuje antioxidanty Hadasei-3 bohaté na antioxidanty, jakož i vyživující olej z kamélie a výtažky z lékořice a ženšenu zklidňující pokožku.

Značka tvrdí, že kyselina hyaluronová je klíčovou složkou této mlhy, ale pokud se podíváte na seznam složek, hyaluronát sodný (forma soli kyseliny hyaluronové) je téměř poslední na seznamu. To znamená, že ve vzorci je velmi nízká koncentrace této složky.

Ve skutečnosti je v tomto složení více vůně než hyaluronát sodný! A i když se vaše smysly mohou těšit z vůně této mlhy, pamatujte, že nepůsobí dobře na vaši pokožku!

Sečteno a podtrženo: Hedvábný, rychle se vstřebávající hydratační krém ve spreji, který kombinuje Hadasei-3 se zklidňujícími a zvlhčujícími složkami, aby vytvořil orosenou, zářivou záři.

Mycí rýže Tatcha

Tatcha Rice Wash je krémový čistící prostředek, který je navržen tak, aby smýval nečistoty bez poškrábání pokožky.

Vzorec obsahuje složky podobné Tatcha Rice Polish, jako je mikrokrystalická celulóza, rýžový prášek a povrchově aktivní látky. Tyto složky spolu pomáhají odstraňovat odumřelé kožní buňky a odplavují přebytečný maz a nečistoty.

Bohužel tento čistící prostředek Tatcha má velmi vysokou koncentraci vůně. Ve skutečnosti je v tomto složení více vůně než Hadasei-3!

Sečteno a podtrženo: Silný vonný čistič, který obsahuje mikrokrystalickou celulózu, rýžový prášek a povrchově aktivní látky.

Je vodní krém Tatcha pro vás ten pravý?

Již víte, že nejoblíbenějším produktem této značky je Tatcha Water Cream. Ale to, že je produkt populární, ještě neznamená, že je pro vás vhodný. Než začnete předvádět tento hydratační krém, zde je souhrn nejdůležitějších faktorů, které je třeba zvážit:

 • Klíčové ingredience? Hadasei-3, japonská divoká růže a japonská leopardí lilie
 • Typ pleti? Normální, tučné, smíšené
 • textura? Lehký gel-krém
 • Vůně? Ano
 • Bez hrůzy? Ano (avšak mateřská společnost Unilever není)
 • Výdaj? 68 dolarů za 1,7 unce
 • Hodnocení EHS? 6

Jak používat vodní krém Tatcha?

Vezměte zlatou lžičku vodního krému Tatcha velikosti perly. Vmasírujte do obličeje, krku a dekoltu pohyby vzhůru. Používejte každý den, ráno i večer.

Jaké jsou klíčové složky produktů péče o pleť Tatche?

Hadasei-3 je výrazná složka, kterou naleznete v celé kolekci pleťové kosmetiky Tatcha. Je to kombinace tří japonských superpotravin proti stárnutí:

 • Červené řasy z Okinawy
 • Uji zelený čaj
 • Japonské rýžové otruby

Jelikož se jedná o jedinečné složky, které pravděpodobně nenajdete v žádném jiném produktu péče o pleť, níže vám každou z nich podrobně vysvětlíme.

Okinawské červené řasy jsou bohaté na přírodní polysacharidy, což jsou molekuly cukru, které dokážou absorbovat velké množství vlhkosti. Tato přírodní řasa také poskytuje prospěšné živiny, jako jsou mastné kyseliny, bílkoviny a téměř všechny potřebné vitamíny. Studie ukázaly, že červené řasy Okinawa mohou zlepšit zadržování vody a bariérovou funkci při lokální aplikaci na pokožku.

Zelený čaj Uji je další klíčovou složkou Hadasei-3. K izolaci základních aktivních látek ze zeleného čaje Uji bez použití tepla nebo chemikálií používá Tatcha patentovaný proces sonické extrakce. Podle značky to produkuje extrakt, který je 12krát účinnější než běžné extrakční metody.

Zelený čaj je bohatým zdrojem epigalokatechin galátu nebo EGCG, typu polyfenolu, který je obecně považován za jeden z nejsilnějších dostupných antioxidantů. EGCG snižuje podráždění a zarudnutí pokožky a působí na volné radikály, zejména ty, které jsou způsobeny oxidačním poškozením způsobeným UV zářením.

Podle publikace v časopise Colloids and Surfaces B: Biointerfaces jsou „katechinové molekuly, jako je epigalokatechin-3-galát (EGCG), schopny potlačit biomolekulové poškození způsobené UV zářením, pravděpodobně prostřednictvím molekulárních mechanismů spojených s buněčnými membránami.“

Poslední složkou, která tvoří komplex Hadasei-3 proti stárnutí, jsou japonské rýžové otruby, známé také jako komenuka. Tato rýže je známá jako nejlepší rýže v Japonsku pro svoji vynikající chuť a kvalitu.

Komenuka je bohatá na inositol a gama oryzanol, které jsou antioxidanty a výživnými zvlhčovači. Je základním zdrojem vitamínů A, B2, B12 a E, jakož i přirozeně hydratačních bílkovin.

Konečně japonské rýžové otruby obsahují vysokou koncentraci antokyanových antioxidantů. Je známo, že antokyany pomáhají pokožce regenerovat a chránit ji před stresem, znečištěním a poškozením UV zářením, čímž podporují zdravější vzhled pokožky.

Co se týká zbytku ingrediencí používaných v produktech Tatcha Skin Care, všimli jsme si, že značka používá osvědčené a pravdivé ingredience jako skvalán, kaméliový olej, glycerin a různé rostlinné extrakty.

Upozorňujeme, že produkty péče o pleť Tatcha nejsou 100% přírodní. Značka ve svých produktech zahrnuje bezpečné syntetické složky, jako jsou syntetická změkčovadla a silikony.

Například Tatcha a Tatcha Luminous Dewy Skin Mist obsahují vysoké koncentrace silikonů, jako je dimetikon a cyklopentasiloxan. Silikony zlepšují roztíratelnost produktu a zároveň poskytují hedvábnou hladkou pokožku.

Upozorňujeme také, že téměř všechny produkty péče o pleť Tatche obsahují vonné látky. I když tyto složky dodávají produktu příjemnou vůni, je důležité si uvědomit, že tyto vonné složky vaší pokožce nijak nepomáhají. Proč je tedy vůně problémem v péči o pleť? Pojďme se podívat na vědu.

Všechny vonné složky (přírodní i syntetické) dodávají vůni těkavou reakcí a tato přirozená reakce téměř vždy způsobí alergickou reakci pokožky. Ve skutečnosti podle publikace z roku ve vědeckém časopise Zánět kůžetéměř 80 esenciálních olejů způsobilo kontaktní alergii.

I když nemáte úplnou odpověď na některou složku, k poškození může dojít každý den. V konečném důsledku může krátkodobě způsobit mírné kožní problémy a dlouhodobě horší.

Kolik stojí produkty péče o pleť Tatche?

Produkty péče o pleť Tatcha jsou cenově dostupné; nejsou levné ale směšné drahé. Například Tatcha Water Cream a Dewy Skin Cream stojí 68 dolarů za 1,7 unce, zatímco Tatcha Rich Polish stojí 65 dolarů za 2,1 unce.

Kde koupit produkty péče o pleť Tatche?

Produkty péče o pleť Tatcha se prodávají na webové stránce značky, jakož iu mnoha online prodejců třetích stran, jako jsou Sephora, QVC, Amazon a další. Výrobky péče o pleť Tatcha se také prodávají na mnoha různých fyzických místech po celém světě. Můžete se podívat na webovou stránku značky a najít nejbližší obchod, který prodává produkty péče o pleť Tatche.

Jaká jsou pravidla vrácení zboží Tatcha?

Zásady vrácení zboží společnosti Tatcha říkají, že za domácí objednávky na Tatcha.com můžete získat plnou náhradu do 90 dnů.

Je Tatcha Cruelty zdarma?

Tatcha je bez krutosti. Žádný z jejich produktů ani složek není testován na zvířatech. Tatcha je však ve vlastnictví společnosti Unilever, mateřské společnosti, která provádí testování na zvířatech, vyžaduje-li to zákon.

Je Tatcha veganská?

Tatcha může nabízet produkty vhodné pro vegany, ale není to 100% veganská značka, protože některé z jejích produktů používají složky živočišného původu, jako je včelí vosk, med, karmín, mateří kašička, perly a deriváty hedvábí.

Tatcha recenze

Recenze Tatcha na webové stránce značky jsou obecně velmi pozitivní. Produkt s největším počtem recenzí je Tatcha Water Cream, který po 2 300 zákaznických hodnoceních získal průměrné hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček.

Existuje mnoho nadšených 5hvězdičkových recenzí Tatcha Water Cream od zákazníků, kteří oceňují, jak jemná je jejich pokožka po použití tohoto produktu a jak dobře minimalizuje vzhled pórů.

Například jedna recenze Tatch říká: „Vodní krém činí moji pokožku tak jemnou a vůbec ne mastnou. Byl jsem ohromen tím, jak dobře snížil viditelnost pórů na mém obličeji. Když ho používám, moje tvář není lepkavá, jak to dělají některé hydratační krémy, a zanechává pěkný povrch pro nanášení make-upu, pokud mám chuť, nebo jen tak, že si nechám tvář odhalenou.“

I když není mnoho negativních recenzí na vodní krém Tatcha, ty, které jsme četli, pocházely od zákazníků, kteří byli z produktu zklamáni, protože si nevšimli žádný rozdíl na své pleti.

Jedna recenze například říká: „S mou pokožkou se nic nestalo. V podstatě moje pleť vypadá stejně jako předtím, ale používám celý rituál jako čistící přípravek, sérum, rýžový lak a také vodní krém od Tatchy.“

Existuje také několik recenzí Tatch od zákazníků, kteří po použití The Water Cream zaznamenali výpadky.

Například jeden recenzent řekl: „Jsem rád, že mám malou velikost tohoto produktu. Opravdu HROZNÉ, pokud máte citlivou pokožku a máte tendenci být mastná. Není to něco, co dodá lesk pod váš make-up, je to produkt, který zvýrazní jakékoli nedokonalosti pleti a rozetře podklady. Strhl mi i tvář. NEDOPORUČUJEME pro citlivou pokožku.“

Dalším produktem s více pětihvězdičkovými recenzemi je Tatcha Dewy Skin Cream, který získal průměrné hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček po více než 1600 zákaznických hodnoceních. Existuje mnoho pozitivních recenzí, které komentují, jak dobře Tatcha Dewy Skin Cream hydratuje vaši pokožku po celý den. Zdá se, že funguje dobře pro lidi s velmi suchou pokožkou a některé recenze dokonce říkají, že pomáhá při ekzémech. Existuje také mnoho recenzí, které uvádějí, jak tento krém činí pokožku hladkou a dodává pokožce zdravý lesk.

Například jedna velmi pozitivní recenze Tatcha Dewy Skin Cream říká: „Vřele doporučuji pleťový krém. K získání jemné, kypré a vlhké pleti není potřeba mnoho. Čím déle jej používáte, tím je efektivnější.“

Na Tatche Dewy Skin Cream existuje spravedlivá směs negativních recenzí, přičemž někteří zákazníci po použití tohoto produktu pociťují akné a jiní tvrdí, že je na jejich pokožce mastný a mastný.

Existují také recenze, které uvádějí, že pleťový krém Tatcha Dewy nefunguje dobře pod make-up. Například jeden recenzent říká: „Koupil jsem si to před několika týdny v naději, že mi to pomůže hydratovat moji suchou tvář. I když ji zpočátku hydratuje, není ideální jako podkladová báze, jelikož mi na tváři nesedí a mám pocit, že i podkladovou bázi odstraňuje. Existují levnější krémy na suchou pokožku, které jsou mnohem lepší.“

Náš verdikt

Celkově věříme, že produkty Tatcha Skin Care jsou dobře formulovány, i když bychom chtěli, aby značka formulovala své produkty bez parfemace.

Pros

 • Produkty obsahují prospěšné složky (skvalán, olej z kamélie, ženšen a další rostlinné extrakty)
 • Produkty mají luxusní texturu
 • Spousta pozitivních recenzí Tatch
 • Tatcha je bez krutosti

Zápory

 • Téměř všechny produkty péče o pleť Tatcha obsahují vůni
 • Balení dózy znamená, že jemné složky (například antioxidanty) se časem degradují, když jsou vystaveny světlu a vzduchu

Jaké jsou alternativy k produktům Tatcha?

Pokud hledáte produkty péče o pleť, které dokážou bojovat proti známkám stárnutí, doporučujeme vám Carrot & Stick. Carrot & Stick maximalizuje použití účinných složek a minimalizuje použití povrchových složek, výsledkem čehož jsou pokročilá řešení péče o pleť, která pomáhají podporovat zdravou a mladší vypadající pleť.

Bibliografie:
Colloids Surf B Biointerfaces 1. ledna; 173: 312-319.
de Groot AC, Schmidt E. Esenciální oleje, část IV: Kontaktní alergie. Infekce kůže. , 27 (4): 170-175. doi: 10.1097 / DER.0000000000000197

Napsat komentář