Tak by se o vás v létě měli starat bradatí muži| Zdravápleť

07 Aug Takto je třeba pečovat o bradatých mužů v létě

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Pánské produkty od Fabra Comunicación

Je to už dávno, co muži tajili své kosmetické obavy a tabu péče o sebe zmizelo. Ve skutečnosti se stávají velmi populárními ovlivňovač krásy specificky zaměřené na mužské publikum a jeho zájmy, které jsou zjevně velmi odlišné od těch ženských. Jde jim například o vlasy, ale zejména o prevenci jejich vypadávání, dívky zase hledají informace o barvách, trendech a účesech. Snaží se také vědět, jak pečovat o svou bradu, a proto se youtuberům a odborníkům líbí osoba zodpovědná za blog Michellina ráda uveřejněte co nejvíce obsahu týkajícího se tohoto tématu.

Ve skutečnosti to najdeme na jeho kanálu YouTube videoklip ve které vám krok za krokem vysvětlí, jak o vousy pečovat a jakými přípravky to dělat správně.

Jak pečovat o vousy

Za prvé, influencer mluvil o klíčovém tématu: hygiena. Podle odborníka existují dva typy produktů na čištění vousů: šampon a mýdlo. „Existují specifické produkty na vousy, vlasový přípravek není tak užitečný.“ Doporučuje mýdlo na holení, protože obecně obsahují esenciální oleje a zvlhčovače, které vyživují pokožku obličeje i vousy a stimulují jejich růst. Mýdlo je podle něj pohodlnější a vytváří větší pěnu.

© The Dude Pro Cleanser Mýdlo na čištění obličeje

Druhým důležitým bodem je hydratace. Podle jeho názoru jsou nejlepší produkty pro zvlhčení vousů olej a kondicionér. Olej, zejména značka IDOL, se aplikuje na pokožku i na vousy a obsahuje přírodní oleje bohaté na vitamíny pro účinnou péči. Hydratuje, vyživuje a vytváří podmínky pro větší jemnost a lesk. Je ideální pro kratší vousy.

© IDOL Olej na vousy

A než se oholíme…

Pokud i přes péči jednoho dne dostaneme chuť na holení, je vhodné použít kosmetiku, která zvrátí negativní účinky, které může holení na pokožce způsobit: olupování, zarudnutí… idol Mají pleťovou vodu po holení, která se lehce rychle vstřebává, osvěžuje pokožku a poskytuje extra dávku hydratace.

© IDOL mléko po holení

Tři kroky: hygiena, hydratace a péče po holení. To jsou tři základní pilíře péče o bradu pro muže.

Napsat komentář