Tajemství zářivé pleti Joea Bidena

V tomto článku budeme hovořit o Tajemství zářivé pleti Joea Bidena

.

Getty Images

Getty Images

Včera se viceprezident Joe Biden prakticky zastavil v talkshow Rachel Ray, aby mohl moderátor položit otázku, kterou se už dlouho chtěla zeptat:

Ray: „Máš tu nejzářivější a nejdokonalejší pleť, jakou jsem kdy viděl. Opravdu chci vědět, jaký druh hydratačního krému používáte. Miluji hydratační krémy!”

Biden: „Na pokyn Jill, asi před pěti lety, řekla, že bych měl používat Clinique, a existuje pánský Clinique s SPF 20. Bála se o mou tvář, takže dělám všechno, co mi Jill řekne.“

Úžasný. I když jsme si nevšimli ohromujícího lesku v Bidenově tváři předtím, než nás na to Ray upozornil, jsme ohromeni. Navíc milujeme také hydratační krém od Clinique; tváří v tvář spřízněným duším! Žár, Joe, žár.

Hlavní editor

Sally je šéfredaktorkou Marie Claire, kde dohlíží na pokrytí všech věcí, o kterých čtenáři Marie Claire chtějí vědět, včetně politiky, krásy, módy a celebrit. Do Marie Claire přijela z Zdravaplet.com, kde byla vedoucí redaktorkou. Dříve Sally pracovala pro The Cut na NYMag.com a absolvovala Boston College s titulem z angličtiny. Její oblíbený Harry Potter je Fénixův řád.

.

Napsat komentář