Tajemství středního texturizátoru vody

O vlasy se starám, to ano. Zejména v posledních letech, kdy jsem se ho rozhodla hýčkat tak, jak si zaslouží Kvalitní produkty. V tomto období jsem zjistil, jaké to pro mě je nejlepší vysoušeč vlasů. Díky němu už mé vlasy netrpí as můj běhoun Cloud Nine Tvoří dokonalou kombinaci pro péči o jemné a jemné vlasy, jako jsou ty mé.

Kromě těchto spolehlivých zařízení je důležité je používat produkty péče o vlasy v naší vlasové rutině. Z tohoto důvodu jsem zde dnes, abych vám řekl o jednom, který jsem objevil před 4 lety a který je nezbytný v mé koupelně a v mém životě❣.

Navíc bych si dovolila říct, že odkdy jsem to objevila, na tvarování vln nepoužívám nic jiného. Pro mě je to PRODUKT napsaný velkými písmeny. je to on Střední texturizátor od Secrets of Water.

Poznání tajemství vody

A jelikož toto je první příspěvek, který věnuji produktu této značky (už jsem vás upozorňovala, že ne poslední, protože jsem vyzkoušela téměř všechny?) vysvětlím jaká jsou tajemství vody a já ti řeknu o co jde jeho filozofiese kterým se cítím velmi ztotožněný.

Tajemství vody je specializovaná kosmetická značka, která se zrodila s cílem tvořit produkty a kúry, které neškodí pokožce a vlasům, bez toxických látek a to vše se společným spojením, které je pověstné Apa Biopolar™.

Tato voda poskytuje molekuly, které jsou strukturovány tak, aby vytvářely pořádek na buněčné úrovni az tohoto důvodu jsou produkty Secretos del Agua zodpovědné za léčí kožní a kapilární poruchy, obnovuje rovnováhu pokožky a vlasy.

Tato voda se získává procesem, který se provádí o čistá horská minerální voda ve kterých se ředí specifická množství určitých přírodních látek, které stimulují růst buněk. Podobně se na tuto vodu aplikují procesy emise fotonů, jejichž výsledkem je biopolární voda.

Přirozené vlny ve vlasech díky texturizátoru Secretos del Agua

Ve výrobcích z styling Co nabízí? Tajemství vody existuje tři texturizátory (měkký, střední a silný) který, jak už název napovídá, víceméně poznamená vlny na vlasech a vytvoří různé úpravy.

Vyzkoušel jsem všechny tři a řeknu vám, ale dnes se zaměřím na ten, který jsem používal nejvíce: střední textura. Podle značky díky ní vytvoříte flexibilní textury s ovládáním a smyčku zvětšíte reproduktorem. Zároveň se vyživuje vlasový kořínek, čímž se zlepšuje jeho výživa.

Texturizátor je tekutý krém a téměř průhledný který se nanáší na všechny vlasy (i na kořínky) s vlhkými vlasy. Natírá se jako obvykle pěnou nebo modelovacím krémem a můžete ho buď nechat zaschnout na vzduchu nebo zvýšit jeho funkci difuzérem (co já dělám).

  • Suma: 200 ml
  • cena: přibližně 26 € (u kadeřníka)
  • přísad (INCI): voda (aqua)*, polyquaternium-10, glycerin, hydrolyzovaný sójový protein, kokomoniumchlorid hydroxyetylcelulóza, hydrolyzovaný rýžový extrakt, extrakt z kořene arctium lappa, extrakt ze semen trigonella foenum graecum, extrakt z listů hedera radikal kvasnicový fermentát, pantenyl hydroxypropyl stearimonium chlorid, sklerociová pryž, parfém, kyselina sorbová, sorban draselný.

Chtěl jsem, abyste trochu pochopili vizi této značky, jelikož její produkty jsou odlišné od těch, které běžně najdeme na trhu. Zvláštnost, pro mě mimořádná, zejména vycházející z toho, že za jejími formulacemi jsou důležité vědecké studie.

A z toho důvodu Váš INCI je jiný podobné, ale komerčnější produkty. V první řadě, podíváme-li se na jeho složky, vyzdvihl bych velké množství účinných látek, které mají a které jsou nezbytné, chceme-li, aby produkt něco udělal.

Hodně se řeklo o „policajti » (v dobrém i špatném) Nejsem chemik a neumím zhodnotit jeho funkci ve vzorci, ale jako odborník na testování kosmetiky a zda funguje nebo ne, mohu zaručit, že je to jedna z mála účinných ingredience, které je můžete použít, pokud chcete vlasy chránit před zdroji tepla (žehlička, fén, slunce…).

The hydrolyzovaná sója a rýže Mají také ochrannou funkci, která také zabraňuje pomačkání nebo pomačkání. A to je pro kudrnaté vlasy velmi důležité.

Následováno mnoha rostlinné extrakty Jak extrakt z lopuchu, pískavice řecké nebo extrakt z břečťanu které zmírňují zánět pokožky hlavy a běžně se používají k ošetření suché nebo citlivé pokožky hlavy.

Na závěr zdůrazňuji PANTENOL který je také skvělým spojencem proti vráskám a poskytuje vlasům větší hydrataci, díky čemuž jsou jemnější a lesklejší.

Můj názor na texturovací médium Secretos del Agua

Jak jste již možná usoudili, pokud ho používám již 4 roky, bude to proto, že ho MILUJI!

Líbí se mi tvůj vzorec, líbí se mi filozofie značky a co ještě mám rád to je funguje to!. Před nalezením jsem používala pěny, které vlasy vysušily a spolu s fénem byla zaručena „spálenina“.

Pak jsem přešla na stylingové krémy plné silikonů a desítek zbytečných ingrediencí, které mi akorát zanechávaly vlasy špinavé a se spoustou zbytků.

Dokud nepřišel texturizátor Secretos del Agua? Co nejvíc vyniká, je povrchová úprava. S jemným texturizátorem je rozlišení nižší. Prostředí využívám pravidelně déle označí vlnu a také déle vydržía ten silný je pro silnější smyčku.

Je jasné, že používáte ten, který používáte nezanechává zbytky na vlasech a jemné vlasy jako já se mi nezdají tak špinavé a těžké.

The Finiš je velmi přirozený a především si všimnete zdravé a hydratované vlasy. Myslím si, že je to skvělý produkt, nemluvě o tom, jak je populární. Každý kelímek mi určitě vydrží více než půl roku (a pokud ne, používám ho den).

Není třeba používat velké množství, se třemi pumpičkami je více než dost pro všechny vlasy. Navíc si vlasy vysuším difuzérem a poté je kadeře ještě lepší a je velmi přirozená s velmi pěknou vlnou.

The Produkty Secretos del Agua se kupují v kadeřnictví a některých kosmetických centrech. V ní Web Můžete vidět ty, kteří jsou vám nejbližší.

⭐Skóre: 9,7 / 10

Znali jste tajemství vody?

Napsat komentář