Tajemství červeného koberce vizážistky Kylie Jenner Hrasha Achemiana

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Tajemství červeného koberce vizážistky Kylie Jenner Hrasha Achemiana

.

Hrush Achemian, známý jako @styledbyhrush a Kardashian-Jenners glam guru, byl v centru našeho kosmetického radaru. Stojí za některými z nejlepších rodinných vzhledů a je zodpovědná za některé Kylieine návody k líčení na její webové stránce/aplikaci. „Jedna věc, kterou chci objasnit, je, že všechno musíte nosit s jistotou,“ říká Hrush. „Pokud si jistý, jak vypadáš, budeš vypadat krásně bez ohledu na to.“ Tady, uprostřed sezóny červených koberců (nemluvě o týdnu módy v New Yorku), jsme se Hrush zeptali na její nejlepší tipy, jak udělat make-up tak, aby vypadal a zůstal bezvadný v jakémkoli světle, bez ohledu na to, jak drsné, horké nebo nebylo jasné.

1. Obočí je na prvním místě

Když vaše obočí vypadá dobře, nezáleží na tom, co ještě máte na tváři. Jsou-li však vypnuty, mohou působit rušivě. I když na mé tváři není žádný jiný make-up, moje obočí bude připraveno. Ráda si kreslím na obočí ještě před nanesením hydratačního krému, protože když je obočí mokré, neabsorbuje barvu tak jemně. Ráda dosahuji lehkého přirozeného efektu. Nesnáším, když si lidé překreslují obočí. Mohou být velké, ale nemusí to být bumerangy ve vaší tváři. Miluji obočí Cary Delevingne. Takto by mělo obočí vypadat.

2. Přidejte ochranu před sluncem

Nezapomeňte snížit SPF ve svém hydratačním krému a podkladu. Když jste pod jasným světlem, opravdu nechcete mít na tváři příliš mnoho SPF, protože budete mít retrospektivní efekt a budete vypadat bledě. Můžete nakonec vypadat jako duch. Kiehl’s Ultra Facial Moisturizer dobře hydratuje a dobře drží podklad.

3. Naneste rozjasňovač pod podkladovou bázi

Miluji konturování světle červeného koberce, ale miluji strobing, protože opravdu vytváří dojem, že váš základ je jen pleť. Strobing tady byl vždy, ale myslím si, že je velmi krásné mít základ, protože vytváří určitý druh optické iluze. Prosvítá přes podkladovou bázi, takže se jen lesknete a může být přesvědčivá, že podkladovou bázi ani nemáte.

4. Příprava s magnesiovým mlékem

Světlo dokáže váš make-up doslova roztát. Můžete jít jedním směrem a odejít druhým. Pokud před nanesením čehokoli na obličej použijete magnéziové mléko, vytvoří jakousi plastovou vrstvu, takže základ se nikdy nevstřebá do pokožky. Většinou zakrývá tvář. To zajišťuje, že vaše základna zůstane na svém místě bez ohledu na to, v jakém světle se nacházíte.

5. Bronz je nová černá (pro oči)

Myslím si, že bronz je nejlepší volba, protože stříbro může vypadat příliš ponuře a příliš mnoho černé může způsobit, že budete vypadat jako mýval. Na obrázcích můžete být nepředvídatelní. Bronzová a hnědá jsou vaší nejlepší zárukou, že budete vypadat dobře v jakémkoli světle. Na červeném koberci nikdy nechcete být překvapeni. Tuto sezónu je mou nejoblíbenější paletou matných očních stínů Tartelette Amazonian Clay.

6. Investujte do primeru na rty

Stejně jako náš obličej potřebuje základní nátěr, miluji používat i základní nátěr na rty. Když jsou naše rty natřené, vše zůstane na svém místě mnohem déle. Aby rty zůstaly hladké, vždy si rty nejprve vydrhnu a poté nanesu ChapStick, abych se ujistil, že jsou hydratované. Na závěr vždy nanesu na rty světlý průsvitný pudr, aby se rtěnka neroztekla. A to je tak důležité: vždycky říkám pít přes brčko.

Jeannie ráda píše o kráse a kultuře. Žijíc mezi Kuala Lumpur, Londýnem a New Yorkem získala velmi pečlivě vybraný make-up a averzi k natahovacím džínám.

.

Napsat komentář