Tady je první pohled na soupravu rtů Kylie Jenner

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Tady je první pohled na soupravu rtů Kylie Jenner

.

Kylie Jenner rty jako Helen of Troy. Je pravda, že nevyprovokovaly celou válku, ale roztomilé maličkosti (velké? Omlouváme se, Kylie) způsobily obrovský chaos, který zahrnoval mnoho příčin a následků (najděme si chvilku a vzpomeňme si na množství rtů, které byly rozbité během #Kylie Jenner Challenge). Bylo tedy jen otázkou času, kdy mladší Kardashian-Jenner inkasuje své slavné #branky.

Hvězda televizní reality show připisuje svůj působivý šmrnc profesionální přeměně, která ve skutečnosti stojí 40 minut, která zahrnuje několik odstínů a vrstev rtěnky (i když přiznává, že dostala malou pomoc v oddělení baculaté rtěnky), aby odtrhla rty od běžného člověka. Úplně líbám Kardash:

Vývojový tým mediální platformy

A teď nám poskytne nástroje k tomu, abychom si udělali vlastní ústa větší než život: Kylie’s kit na rty. Jenner nám tento víkend představila produkt na Instagramu, měla na sobě světle hnědou rtěnku a požádala nás, abychom zůstali naladěni:

Kylie si loni v srpnu dala ochrannou známku „Kylie’s Lip Kit… For The Perfect Pout“, což MTV poukazuje na to, že to bylo ještě předtím, než začal ten humbuk na rty, takže osmnáctiletá slečna na tom už nějaký čas pracuje. A možná, přišel s námi na rtech? Protože možná před rokem bychom byli v úžasu nad linií rtů Kylie Jenner, ale teď se neumím dočkat, kdy strávím 40 minut před zrcadlem nanášením rtěnky, lesku a oční linky, abych udělala nepořádek. Podívej, nikdy nebudu nosit mimo domov. Ale určitě to udělá skvělou selfie?

Hlavní editor

Sally je šéfredaktorkou Marie Claire, kde dohlíží na pokrytí všech věcí, o kterých čtenáři Marie Claire chtějí vědět, včetně politiky, krásy, módy a celebrit. Do Marie Claire přijela z Zdravaplet.com, kde byla vedoucí redaktorkou. Dříve Sally pracovala pro The Cut na NYMag.com a absolvovala Boston College s titulem z angličtiny. Její oblíbený Harry Potter je Fénixův řád.

.

Napsat komentář