Světle bílý korekční pleťový toner Kiehl’s

Pokud existuje značka kosmetiky, která mě většinou nezklame, tak Kiehl’s. Znám ji léta a vždy jí důvěřuji v péči o pleť. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah.

Ten, který vám dnes přináším, je pleťový toner z řady Clearly Corrective White který léčí nedokonalosti, aby podpořil sjednocení tónu pleti vitamín C a mnoho dalších ingrediencí, které popíšu níže.

* Před pár týdny ji přeformulovali a v obchodě ji najdete pod názvem Clearly Corrective Brightening & Soothing Treatment Water

Čistící a uklidňující ošetřující voda Kiehl’s

  • Suma: 200 ml
  • cena: 45 eur
  • vitamín C
  • Bez parabenů
  • Vyrobte barviva
  • bez zápachu
  • odolný vůči nečistotám
  • přísad (INCI): Aqua, glycerin, dipropylenglykol, butylenglykol, denaturovaný alkoholmethylglucet-10,3-o-ethyl, kyselina askorbová, fenoxyethanol, citrát sodnýppg-6-decyltetradeceth-30, kyselina citrónová, hydroxypropyl, tetrahydropyrantriol, propylenglykol, Kyselina salicylováxantanová guma, levandulový olej angustifoliaedta disodická, linalool, extrakt z kůry citrusů tachibana, extrakt z kořene paeonia suffruticosa.

Kiehls o tomto produktu vysvětluje, že kromě poskytování hydratace pleti pomáhá redukovat skvrny díky vitamín C. Je to tonikum pro každodenní použití (ráno a večer).

Koupil jsem si ho jako náhradu za předchozí tonikum, Nyní roztoky vitamínu C a Acaiprotože hledáme jiný podobný toner.

V tomto případě, jak vidíte, je na vrcholu seznamu ingrediencí voda, glycerin a různá rozpouštědla s éterickými oleji, která v tomto případě slouží k rozptýlení levandulový olej (levandulový olej angustifolia) nesporná vůně celé této řady Clearly Corrective White. Takže pro ty z vás, které nesnášejí vůni levandule, nedoporučuji ani jeden z produktů, jelikož vůně je výrazná.

V žlutá Položil jsem tě „pochybnější“ ingredience. Jak linalool což je alergen, který zesiluje vůni. Ve prospěch tohoto tonika je však třeba poznamenat, že je to jediný alergen na seznamu, což je úspěch.

The denaturovaný alkohol Je to složka, které se většinou vyhýbám, ale v tomto případě musím říct, že pokožku nevysušuje a vůbec jsem si nevšimla, že by byla poškozená, právě naopak. Ve stejném řádku a propylenglykol Používá se jako ředidlo a to slavně jsem už vyzvedl fenoxyethanolkonzervant, který nahrazuje parabeny, ale je prý škodlivější než jeho předchůdci.

Nakonec najdeme ingredience jako Kyselina salicylová (kyselina salicylová), která pomáhá lépe čistit pokožku a pomáhá depigmentaci, neboť se jedná o BHA (beta hydroxykyselinu).

Jako přírodní složku obsahuje i levandulový olej extrakt z pivoňky (výtažek z kořene paeonia suffruticosa) známý antioxidanty který ve směsi s vitamínem C inhibuje tvorbu melaninu a tím zabraňuje vzniku skvrn.

Ale přejděme k nejdůležitější výhodě tohoto tonika Kiehls: k vitamín C. V celém vzorci se vyskytuje v různých formách, najdeme to jako kyselina askorbová a citrát sodný. A jak jsem vám již řekl v Post Sesderma Vitamin C Ser Je to jeden z nejsilnějších antioxidantů, se kterým pozoruji krátkodobé výsledky.

Objevuje se iv INCI kyselina citrónová ale v tomto případě se používá jako konzervační látka. Kromě toho můžete vidět na konci seznamu složek extrakt z citrusové kůry tachibana což je extrakt získaný ze slupky druhu mandarinky, který také zvyšuje účinek vitamínu C.

Můj názor

Jak můžete vidět na fotografii výše, jde oa transparentní a velmi tekutý toner. Jím všechna tonika, používám je sprej. Mám vaporizér, který naplním jakýmkoli tonerem, který právě používám, a popráším jím celý obličej. Takto se produkt používá více, další možností je nanesení tleská rukama ale myslím si, že bavlněná verze je ta, u které se plýtvá nejvíce produktem.

Po ranním očištění obličeje Aplikuji tento toner proti skvrnám od Kiehl’s a nechala jsem zaschnout a pak jsem mi dala sérum. Po vyčištění pleti se o to postará toto tonikum upravte pH pokožka se vyhýbá pocitu napínání, který zůstává po umytí obličeje.

S aplikací těchto produktů pokožka si zachovává svou hypolipidickou bariéru, zatímco aktivní složky jako vitamín C nebo kyselina salicylová zesvětlují pokožku a zabraňují jejímu poškození což způsobuje během celého dne volné radikály na kůži.

V mém případě ho používám jen ráno, protože večer provádím jiný typ ošetření. Myslím, že je to velmi dobrý produkt ale zdá se mi nadměrný jeho cena. Přesto je pro běžného člověka stále mimo dosah vitamín C, který vám dodá jas na kůži, zatímco ošetřit skvrny a zabraňuje objevení se nových, tato možnost je velmi dobrá.

⭐Skóre: 8/10

Zkoušeli jste tento toner? Znali jste kolekci Clearly Corrective White od Kiehls?

Napsat komentář