Světelná terapie Neutrogena Léčba skvrn po akné

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se Světelná terapie Neutrogena Léčba skvrn po akné

.

S akné jsem se potýkala od svých 14 let a naučila jsem se přijmout svou porážku, když cítím, že se blíží hluboký cystický pupínek. Znám ten vrták: den-dva mi to vře pod kůží, vyplouvá na povrch jako jasně červené bolavé místo, vydrží tam až dva týdny a pak konečně zmizí. Pokud mi můj dermatolog nedá kortizonovou injekci, bude to můj osud. Potom jsem narazil na geniální léčbu akné od Neutrogeny Light Therapy.

Zařízení ve stylu pera za 20 dolarů je přenosnou sestrou oblíbené celoobličejové LED masky značky. Nanesete jej na problémová místa a necháte dvě minuty dopadat modré a červené světlo přímo na pokožku. Jakkoli bych k tomu byl skeptický, tuto technologii již dlouho používají v ordinaci kosmetologové a dermatologové.

Neutrogen

„Červená [light] snižuje zánět a podporuje krevní oběh, zlepšuje hojení ran a stimuluje tvorbu nového kolagenu a modré [light] ničí bakterie způsobující akné a snižuje tvorbu mazu mazovými žlázami,“ říká dermatolog z New Yorku Dr. Robin Gmirek. Vysvětluje, že když je modré světlo absorbováno chemikálií v těle zvanou porfyrin, vytváří teplo, které zabíjí bakterie P. acnes. a „omráčí“ mazové žlázy, aby produkovaly méně mazu. Mezitím červené světlo snižuje produkci cytokinů, které způsobují zánět v mazových žlázách, takže pokožka vypadá skvrnitá.

Joanna Vargas, specialistka na tvář Michelle Williams, Julianne Moore a dalších celebrit, dodává: „Je dokázáno, že LED světlo zvyšuje energii v živých tkáních, takže stimuluje tvorbu kolagenu, snižuje zánět a urychluje hojení těla o 300 %. procent.“ Začleňuje světelnou terapii do všech ošetření obličeje a těla svých klientů bez ohledu na typ pleti a tvrdí, že také pomáhá stimulovat produkci kolagenu a elastinu. „LED světlo je ideální pro citlivou pokožku,“ říká „Může zahušťuje pokožku, posiluje stěny kapilár, aby se snížilo zarudnutí, a je protizánětlivý, takže udržuje pokožku klidnou a zdravou.“

Když jsem měla hormonální vyrážku na bradě, používala jsem bodovou kúru třikrát denně (doporučené použití je dvakrát denně): hned, když jsem se vzbudila a umyla si tvář, když jsem přišla domů z práce a těsně před spaním. Byla to jediná nová věc, kterou jsem přidal do své rutiny. Jako kouzlo to zkrátilo můj typický dvoutýdenní život s pupínky na snesitelné dva dny (a už přes noc jsem viděl snížení). Navíc mi chyběla ta nepěkná část, kde se pupínek mění na bílou tečku a místo toho pupínek jen oteče. Když jsem pocítil další vyrážky, okamžitě jsem použil světelné pero a viděl jsem, že mé pupínky se viditelně zmenšily.

Ostatní bodová ošetření, která jsem vyzkoušel – nálepky s kyselinou salicylovou, čajovníkový olej, dokonce i zubní pasta – mi všechny selhaly. Teď už nemusím nechat pupínky jen tak vyskakovat – můžu se bránit.

ředitel krásy

Cristina Rodulfo je ředitelkou krásy pro zdraví žen. Dohlíží na tiskové a digitální pokrytí krásy a je expertkou na testování produktů, identifikaci trendů a zkoumání průniků krásy, wellness a kultury. Před Women’s Health pracovala filipínsko-americká rodačka z New Yorku a absolventka NYU pro Zdravaplet.com čtyři roky. Jako hlavní redaktorka krásy se podílela na produkci dokumentu Beat: How Drag Queens Shaped the Beauty Industry, nominovaného na Webby Award, a hostila seriál Beauty Haul s miliony zhlédnutí. Nikdy se neumí rozhodnout, zda si dát ofinu, nebo ne, cítí se nahá bez okřídlených očních linek a nikdy nezahálí při běhu na maratonu v New Yorku.

.

Napsat komentář