Sváteční kampaň 2020: More Than Deep Skin– tvůj kosmetický blog Napsala Andrea

Nelze jednoduše říci: rok 2020 vyzval ty nejoptimističtější z nás.

A přesto, když vklouzneme do období dovolených, je téměř přirozené hledat náznaky naděje všude, kde se dá. Naděje je základní živinou pro naše buňky, pro naši duši.

Naděje je také základním aspektem krásy a toho, co krása a její rituály dávají každému z nás. Může to být tak jednoduché: spokojenost s nanesením hloubkové kondicionační masky na vlasy a ve skutečnosti nechat ji nerušeně působit doporučených 10 minut. Může to být ten moment po vyhlazení séra a zkoumání naší tváře v zrcadle, když si představíme něco jasnějšího, i když tou zářivější věcí je prostě povrch našich lícních kostí. Tyto malé akty skromné ​​produktivity by mohly být impulsem, který potřebujeme, abychom ke dni přistupovali s poněkud větším optimismem. málo? Ano. Ale je tady něco. Je to začátek.

V kráse, jako ve všem, existují falešné naděje a magické myšlení a někdy vám mohou pomoci překonat obtížné chvíle. Ale v Dermstoru dáváme přednost ukotvení naděje ve skutečné, vědecky ověřené a ověřené realitě. Nabízíme profesionální, odborné produkty na pleť, vlasy a tělo s legitimními složkami, které opravdu ovlivňují váš vzhled a pocit. Vybíráme ty nejlepší, nejefektivnější a oceněné produkty, abyste se nemuseli divit, pochybovat nebo si dělat domácí úkol, abyste je sami zhodnotili.

Věříme každému produktu, který nabízíme; naším cílem je předat tuto důvěru i vám. Naděje na světlejší budoucnost. Naděje naplněná.

Napsat komentář