Sukin čistící gel na citlivou pleť

Nebaví mě to říkat, ale pro mě je to jedna z nich nejdůležitější kroky v každodenní rutině to je dobré čištění pokožky.

Obličej si myji ráno i večer. Na konci dne obvykle dělám celebrity dvoustupňové čištění, tak dobře známý ve světě korejské kosmetiky.

Začínám se čistící oleje buď v oleji nebo másle k důkladnému odstranění make-upové báze, bb krému nebo barevného opalovacího krému. Jelikož se jedná o mastný základ, velmi dobře odstraňuje tyto produkty, které obvykle mají mastný základ, po natažení se emulguje s trochou vody, opláchne a poté přijde druhá fáze čištění. čistící prostředek na mýdlo.

Ráno dělám jen tento poslední krok, ale pro něj hledám čistič, který „vyčistí“ ale hlavně neovlivní moji pleť. Když jej myjeme, mění se pH, a proto čím je náš odličovač ohleduplnější, tím méně bude pokožka trpět.

Za tímto účelem jsem začal hledat neagresivní gely na čištění pleti s dermis a našel jsem Sukin čistící gel pro citlivou pokožku. To byl jeden z objevů roku díky Cristine z Nude Cosmetics.

Sukin Sensitive čistící gel

  • Suma: 125 ml
  • cena: 12 € (Přímý odkaz)
  • Bez SLES/SLS
  • Bez parabenů
  • Bez minerálních olejů
  • Vyrobte barviva
  • bez zápachu
  • přísad (INCI): voda, šťáva z listů aloe barbadensiskokamidopropylbetain, decylglukosid, pentaerytrityl tetrastearát PEG-150, extrakt z ovoce cucumis sativus, extrakt z květů heřmánku pravého, extrakt z listů kamélie sinsensis, volný petrželový olej, olej z plodů psích růží, glycerin, fenoxyethanolbenzylalkohol, vanilín, extrakt z vanilky planifoliakyselina citrónová.

Sukin je australská značka kompromitovaná kosmetika s prostředím, které netestuje na zvířatech a která se zaměřuje na rozvoj vysoce výkonná kosmetika s přírodními složkami. Jak můžete vidět na fotografii níže, nemá mnoho přísad, které jsou obvykle agresivnější nebo kontroverznější.

Kromě toho je pravda, že je to velmi kompletní vzorec, i když nemá mnoho těchto složek. Jak můžete vidět, INCI je téměř zcela zelené, jelikož jako druhou složku obsahuje mnoho rostlinných extraktů nebo aloe vera.

I když na nálepce je psáno, že ano pro citlivou pokožku I já ti to říkám tučné a smíšené to dokonale snášejí. Namíchal jsem to dehydrované, myslím, že je to to nejlepší, co jsem za poslední léta vyzkoušel.

pěna I proto, že obsahuje dvě povrchově aktivní látky, jako je kokamidopropylbetain a decylglukosid, které jsou pro pokožku mnohem méně agresivní než laurylsulfát sodný (SLS) a laurylsulfát sodný (SLES).

Můj názor

Pokud jsem ti to řekl nedávno Kiehl’s Hydro Plumping Byl to pro mě jeden z objevů letošního roku 2018, do tohoto seznamu je přidán čistící gel Sukin Sensitive.

gelová textura velmi pěkné. Jelikož neobsahuje barviva, je úplně transparentní a jeho balení se zdá být velmi jednoduché díky dávkovači. Přesto, když jsem objednávala z Lookfantastic, přišel s produktem na vnější straně, díky čemuž jsem si uvědomila, že to není nejlepší balení na cesty.

pěnatakže pro ty z vás, kteří to potřebují vidět při mytí obličeje, tento produkt to splňuje 😉 ale nejlepší je pocit co se děje nic těsného a velmi čistého.

Dokonce ho používám is Foreo Luna a funguje to skvěle přísad Víc se mi to líbit nemůže. Je obtížné najít produkty z kvalitu tohoto Sukin čistícího gelu a od nynějška se stane pravidelným členem mé koupelny.

⭐Skóre: 9,8 / 10

Znali jste značku Sukin? Vyzkoušeli jste některý z jejích produktů?

Napsat komentář