Suchý olej Nuxe Prodigious Oils

Během historie kosmetiky vždy existovaly produkty, které se staly kultovní kosmetikou. Parfém Channel Nº5, balzám Elizabeth Arden 8 hodin a dlouho atp. se kterými bych mohl strávit celé dny.

Existují produkty, které fungují, a proto mají velkou legii příznivců po celé planetě. Dnes vám přináším můj názor na jeden z produktů z toho exkluzivního seznamu.

The suchý olej Nuxe Prodigious Oils byla to jedna z prvních kultovních kosmetických přípravků, které jsem si koupila. Dodnes si pamatuji, když mi bylo 20 a začínala jsem ve světě kosmetiky, touhu po tom, abych si ji mohla koupit. Ale samozřejmě pro dívku těsně po pubertě nebylo utrácení více než 20 eur na olej prioritou.

Olej na vlasy a obličej Nuxe Huile Prodigieuse

  • Suma: 100 ml
  • cena: 21,70 € (Přímý odkaz)
  • 98,1% přírodních složek
  • bez silikonů
  • Na vlasy, tvář a tělo
  • Bez oleje/tekutého parafínu
  • přísad (INCI): triglyceridy kyseliny kaprylové / kapřice, makadamový olej integrifoliadecyloleát, polyglyceridy kyseliny olejové / linolové / linolenové, Olej ze švestek amygdalus dulcis (sladké mandle)., olej ze semen corylus avellana (lískový ořech)., olej ze semen kamélie oleiferaparfém / parfém, olej ze semen kamélietokoferol, olej ze semen arganie, olej ze semen borago officinalistokoferylacetát, helianthus annuus (slunečnicový) olej ze semen.extrakt z listů rosmarinus officinalis (rozmarýn), polyglyceryldiisostearát-3, kyselina askorbová, extrakt z plodů solanum lycopersicum (rajčata), benzylsalicylát, linalool, citron, citronellol, geraniol, [N2214/A].

Nuxe je a francouzská značka kosmetiky velmi zaměřené na výrobu přírodní kosmetika. Velice si uvědomuje péči o životní prostředí, používání recyklovatelných obalů a kvalitních produktů.

Na své webové stránce vysvětluje, že jeho „skvělý olej“ Byl jedním z průkopníků v této oblasti suché oleje. A faktem je, že slavný olej má už 25 let a před čtvrtstoletí je stále tak příjemný jako první den. Navíc nyní kromě dvou velikostí (50 ml a 100 ml) je k dispozici také jedna se zlatými flitry, díky kterým je pleť mnohem jasnější.

Největší silou tohoto oleje je nepochybně jeho účinek zvlhčující a vyživující. Je to také a multifunkční kosmetika takže to funguje tak dobře drahé, jak pro tělo nebo pro vlasy. Je to proto, že jde o suchý olejneboli nepřilnavý olej resp zanechává pocit mastnoty na kůži. Olejů s touto vlastností „nepromastit“ pokožku je vícero a jedním z nich je právě ten, který se objevuje na druhé pozici mezi složkami. Úžasný olej.

Dodává se v krásné čtvercové skleněné nádobě s sprej. A uvnitř různé rostlinné oleje, kombinované, aby poskytly výživu a hydrataci pokožce a vlasům.

The makadamiový olej (makadamový olej integrifolia) je ten s nejvyšším množstvím, následovaný mandlový olej (olej z prunus amygdalus dulcis), že z arašídy Olej ze semen Corylus avellana (lískový ořech), dva druhy kaméliový olej (olej ze semen kamélie oleifera a olej ze semen kamélie japonské), arganový olej (olej ze semen argania spinosa), brutnákový olej (olej ze semen borago officinalis) a Slunečnice (olej ze semen Helianthus annuus).

Všechny tyto oleje mají skvělé hydratační vlastnosti. Mnohé z nich, jako například kamélie a borje, navíc poskytují nejen výživu, ale také vitamíny, které pomáhají oddálit stárnutí pokožky.

Úžasné využití nuxového oleje

Musím se přiznat, že jsem blázen do „multifunkčních“ produktů 😉 Velkou výhodou je, že kosmetiku lze použít na obličej i tělo či vlasy.

Úžasné uhlí pro dívku

Moje pleť je smíšená a nikdy jsem ho na tvář nepoužívala, ale předpokládám, že lidé se suchou pokožkou jej bez problémů zvládnou. Jako všechny oleje používané na obličej, i tento by se měl nanášet pohyby směrem vzhůru od středu obličeje k vnější straně.

Úžasné uhlí pro tělo

Tady s vámi můžu dlouho mluvit. Líbí se mi způsob, jakým pokožka odchází, s jemným, ale velmi krásným leskem. Navíc to není umělý lesk, jaký nabízejí slídy (glitry), je to hydratační lesk.

Pokud jsou místa, která jsou někdy sušší, jako jsou lokty nebo kolena, naneste trochu víc. Používám ho zejména na dekolt a ruce, když jdu ven na párty a chci, aby pleť vypadala šťavnatě. Nebo, jak už jsem zmínila, jak výživný olej na sušší části těla. Přiznám se, že při jeho ceně ho nepoužívám k hydrataci celého těla tak, jako bych to dělala například tělovým mlékem.

Úžasné uhlí na vlasy

A toto je využití, které podle mě dávám tomuto úžasnému oleji Nuxe nejvíc. Použil jsem ho na pokožku hlavy jako kúru před mytím. A také jako tmel na tipy po vysušení a stylingu vlasů.

K dokončení účesu vám postačí jeden nebo dva stříknutí, nahřejte v ruce a naneste od středu délky ke konečkům.

Chcete-li intenzivnější ošetření, budete muset použít větší množství a vmasírovat jej do celých vlasů. Potom můžete použít teplo horkým ručníkem na 20-30 minut a poté si umýt vlasy jako obvykle.

Můj názor

Je to kultovní produkt, který nikdy nebude chybět v mé koupelně. Vím, že existují také jiné značky, které prodávají oleje tohoto typu, ale momentálně je to ten, který jsem vyzkoušel a funguje mi.

Má velmi příjemnou, pudrovou vůni. V mém případě se přiznám, že se mi to nelíbí, ale znám mnoho lidí, kteří to brzdí.

Sprej, který zapracoval, se mi zdá být úspěšný na sprejování suchého oleje, produkt se používá mnohem víc a nepřehání.

Jak už jsem vám řekla, pohled na pleť mi definitivně zůstal. Velice krásný lesk hydratované pokožky, což je fantastické. Velmi dobře se natahuje a jak jsem již zmiňovala, přestože jde o nelepivý olej, i když je olej viditelný na dotek, není to takový lepkavý nebo poněkud lepkavý pocit.

Kombinace ingrediencí je velmi dobrá a na produktu je to vidět. Takže pokud jste nezkoušeli suchý olej, doporučuji. Za jediné minus bych označila cenu, která je přidrahá na to, s jakou částkou přichází, ale jako kultovní kosmetický předmět lze učinit výjimku?

⭐Skóre: 8,5/10

Jaký je pro vás „nejúžasnější“ olej?

Napsat komentář