Suchý olej Bioderma Photoderm Bronze SPF50

S tímto neobvyklým létem jsem se loučil s tím, co bylo mým hlavním opalovacím krémem. Pro letošní rok 2020 jsme si vybrali Bioderma Photoderm Bronze SPF50+ v mastné textuře a suchém povrchu vždy s vysokou ochranou.

Přiznám se, že když jsem viděl vaše INCI, věděl jsem, že to chci vyzkoušet. Zdálo se mi perfektní chránit se přidáním oleje, který zanechává na pokožce saténový nádech.

Ale nebudu se do toho míchat a ukážu vám jeho ingredience a povím vám o mých zkušenostech s ním, protože musím přiznat, že se mi líbil z mnoha důvodů.

Bioderma Photderm Bronze SPF50 + tělový opalovací krém

  • Suma: 200 ml
  • cena: Přibližně 15 EUR (Přímý odkaz)
  • přísada INCI: dicaprilil éter, dicaprilil karbonát, diethylamino hydroxybenzoyl hexyl benzoát, homosalat, ethylhexylmethoxycinamát, ethylhexylsalicylát, ethylhexyltriason, bis-ethylhexyloxyfenol metoxyfenyltriasintyrosinový olej, tokoferylacetát, olej ze semen Cylindrica luffa, kyselina olejová, tokoferol, bht, parfém (parfém).

Jako vždy, když mluvím o opalovacích krémech, opalovací krém nechávám ve fialovém. Na rozdíl od jiných chráničů má tento Photoderm Bronze SPF 50+ od Biodermy dost krátký INCI, protože to, že je v olejovém formátu, věci zjednodušuje a už není třeba přidávat přísady, které smíchají olejovou fázi s vodní a jiné. typy komponent, jako jsou regulátory viskozity nebo stabilizátory pH.

S tímto chráničem budeme mít a velmi kompletní UVA a UVB ochrana a je vhodný i pro citlivou pokožku, neboť poskytne ochranu a zároveň mírně stimuluje opálení.

Výrobce to uvádí lze použít na suchou nebo vlhkou pokožku ale tady doporučuji vždy když se dá natřít nasucho. Pokožka bude trošku mastnější, ale myslím, že ochrana je jednotnější. Mastnost nám však umožňuje aplikovat ochranu přímo po opuštění vody, aniž bychom čekali, až zaschne.

je sprej Velmi to usnadňuje, ale i tak se mi to líbilo nejméně, protože když už máte ruce mastné, po prvním nanesení je obtížné trefit o něco silněji a dá se to is jinými dávkovači, než máte vy. Bioderma v to. Photoderm SPF 50+ 400ml Tělový opalovací krém ve spreji usnadňuje použití (nechám ho tam ????).

Mé názory na Bioderma Photoderm Bronze SPF50 + suchý olej

Jak jsem vám řekl na začátku, na tomto opalovacím přípravku se mi líbilo mnoho věcí a začnu jimi:

  • Formát oleje: Je to poprvé, co používám opalovací olej, ale povzbudilo mě to pro jeho vysokou fotoochranu, to, že má SPF50+, je pro mě plus a myslím si, že je úspěch mít takový produkt.
  • Je to suchý dotek: I když při aplikaci vypadá lepkavě, velmi dobře se integruje s pokožkou, ale naprosto nezmizí. Je mi to ale jedno, protože mi to dává další výhodu.
  • Saténový dotek na pokožce: v létě se nám zejména pokožka vysušuje, takže pokud si nanesete Bioderma Photoderm Bronze SPF50+, nejenže budete mít dobrou ochranu před sluncem, ale vaše ruce a nohy budou mít takový nádech, jako kdybyste měli ponožky a vaše pokožka vypadá krásně.
  • Vhodné pro citlivou pokožku: to, že jej může používat i citlivá pleť, je dalším pozitivním bodem a ještě více teď, když má spoustu pleti tuto tendenci.
  • Je nekomedogenní a hypoalergenní: proto je vhodný pro použití na všechny typy pleti a nezpůsobuje alergie.

Co se týče zrychlení opálení, pravdou je, že jsem nepostřehla velký rozdíl oproti jiným létům, ve kterých jsem používala jiné opalovací krémy. Ale opravdu si myslím, že dobře chrání a že plní spoustu funkcí, které všichni v opalovacích přípravcích hledáme, takže letos jsem měla totální úspěch a myslím, že pokud se příští rok nenajde nikdo, koho bych chtěla víc, budu určitě to udělej. opakovat.

⭐Skóre: 9/10

Použil to tady už někdo? Řekněte mi o svých zkušenostech a chcete-li to doporučit ostatním, jsou to uši, no, oči. ????

Napsat komentář