Suchá pokožka: vlastnosti a péče| Zdravápleť

11. červen Suchá pokožka: vlastnosti a péče

Zveřejněno ve 14:34 v Komunikaci z kožené tkaniny

Ještě stále nevíte, jakou máte pleť? Dnes mluvíme o suché pokožce a nejlepším způsobu, jak o ni pečovat.

Aby bylo jasné z prvního řádku: ne všechny odstíny pleti jsou stejné a každý potřebuje specifickou péči, která přímo řeší to, co potřebuje. Chcete-li zjistit, jaký typ pleti máte, můžete nahlédnout do tohoto kompletního průvodce, kde načrtneme základní charakteristiky každé z nich: smíšená pleť, suchá pleť, mastná pleť, citlivá pleť… Dnes je řada Suchá kůže.

Co je suchá pokožka?

Nízký obsah tuku a sklon k dehydrataci, suchá pokožka potřebuje specifickou péči, která pomůže zachovat její bariérovou funkci a udržet tak potřebnou hydrataci. Suchá pokožka se vyznačuje pocitem pnutí, mdlým tónem, drsným dotekem, podrážděností, zarudnutím a možná i šupinatostí.

Jak o ni pečovat?

Suchá pokožka má méně skvrn, ale má tendenci rychleji stárnout. Její hydratace je klíčem k tomu, aby ji ubíhající léta nepotrestala. Postup:

– Ráno a večer naneste a hydratační a ochranný krém s výživnými aktivními složkami jako jsou rostlinné oleje.

„Pamatujte, že je to pohodlné.“ Vyčistěte jej velmi jemnými přípravky a použijte tonikum bez obsahu alkoholu.

stratifikace nebo podobně, překrývání dvou nebo více krémů je technika, kterou používají Asijci k péči o svou pleť. Je založena na aplikaci různých vrstvených ošetření. Aplikujte jedno ošetření, absorbujte jej a přejděte na další. Například ráno můžete navrch nanést hydratační krém některé hydrogelové náplastikterá zajistí a doplňková výživa. Samozřejmě, pokud cvičíte „vrstvu po vrstvě“, dělejte to dobře. Nejprve použijte nejlehčí formuli na vodní bázi (sérum, fluid) a na závěr použijte hustší nebo tučnější krémy.

O jaké produkty byste se měli starat?

Hydrogelová černá náplast na oči Hydrogelové ploténky Hydrogel

Hydrogelové náplasti Černý hydrogel na oči (7,95 EUR)

Tyto hydrogelové náplasti vytvořené pro péči o pokožku kolem očí kromě zvlhčování oblasti zabraňují únavě. Zesvětlují pokožku a zbavují ji zánětů.

Natural Cure Aqua Gel

Natural Cure Aqua Gel (29,95 EUR)

Jemný peeling s 91% vodíkem aktivované vody a plný klíčových ingrediencí, jako je extrakt z listů aloe, extrakt z listů Gingko biloba a extrakt z listů rozmarýnu. Pro okamžitě rozzářenou pleť.

Borůvkový hydratační toner

Borůvkové hydratační tonikum (12 EUR)

Frudia hydratační borůvkový toner posílí vaši pokožku a zároveň zvrátí škodlivé účinky každodenního života. Naneste na čistou tvář a masírujte, dokud se celý produkt nevstřebá.

Posilovací bělící sérum

Booster Whitening Serum (7,95 EUR)

Toto sérum je vyrobeno z přírodní organické sloučeniny 4 druhů bylin, které pročišťují pokožku, brání tvorbě melaninu, chrání pokožku před škodlivými faktory a udržují zdravý a rovnoměrný tón pleti.

Výživná a hydratační maska ​​s extraktem z granátového jablka

Výživná a hydratační maska ​​s extraktem z granátového jablka (1,99 EUR)

Vyživující a hydratační maska ​​Frudia s extraktem z granátového jablka, složená ze 46% extraktu z granátového jablka bohatého na polyfenoly, vyživuje a aktivně regeneruje pokožku.

Hydratační maska ​​na ruce

Hydratační maska ​​na ruce (3,95 EUR)

Tyto rukavice naplněné aloe vera, kokosem, mangem a sladkými mandlemi mají super uklidňující, hydratační a zesvětlující sílu. Stačí si je obléct na 20 minut a voila! Rozlučte se s napnutou suchou pokožkou i na rukou.

Přestože vám suchá pokožka způsobí více než bolest hlavy, s těmito základními radami a těmito produkty Zdravaplet ji zvládnete bez ohledu na to, co se děje.

Napsat komentář