Starověký čínský nástroj krásy přebírá váš informační kanál Instagram

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o Starověký čínský nástroj krásy přebírá váš informační kanál Instagram

.

Přesuňte se, nefritové válečky: informačnímu kanálu Instagramu dominuje nový nástroj krásy. Seznamte se s nástrojem na obličej Gua Sha, elegantně tvarovanými krystaly jadeitu a růžového křemene, známými jako „přirozený facelift“. Elegantně zakřivené zařízení, které nedávno zaplnilo vaše kanály, existuje již po staletí.

„Gua Sha je starodávná tradiční čínská medicína, při které se seškrabuje kůže, aby se záměrně vytvořila dočasná terapeutická petahie. [bruising]“ vysvětlil Dr. Lamis Hamdan, dermatolog, zakladatel a generální ředitel Shiffa, starodávné řady kosmetických produktů. „Nástroje se používají ke škrábání kůže a typ a tvar nástroje závisí na ošetřované oblasti, ale tradičně se používá buvolí roh. kus nefritu nebo dokonce mince byl použit jako nástroj Gua Sha,“ říká.

Je pravděpodobné, že jste v #topshelvie nikdy neviděli buvolí roh používaný jako nástroj gua shu, jelikož dnešní praxe se liší od jeho původní podoby, ale stále můžete získat stejné výhody.

Takže, co je obličejová guashe?

Facial gua sha je nástroj používaný v masážní technice, který, podobně jako nefritový váleček, slibuje, že vaše pokožka bude zářivější a zdravější. Podporuje krevní oběh a přirozenou drenáž lymfatických uzlin. „Konturuje a zjemňuje obličej, uvolňuje svalové napětí (v důsledku čehož vypadáte unaveně, staře a rozzlobeně), zlepšuje krevní oběh a napíná pokožku,“ vysvětluje Hamdan. Fanoušci produktu také najdou úlevu od bolesti čelisti, jasnější pokožku a schopnost zmírnit bolesti hlavy.

Jak používat kvaš na obličej?

Základní technika zahrnuje škrábání, obvykle pohybem vzhůru, vysvětluje Hamdan. „Pro tvář je škrábání dlouhým tahem nahoru a ven,“ říká.

Začněte umístěním ploché strany nástroje na spodek krku a posouvejte směrem nahoru pod úhlem 45 stupňů směrem k vaší tváři. Nářadí si také můžete položit naplocho na rameno nebo bradu a posunout jej až na místo, kde se potýká vaše čelist a ucho. Neustále opakujte kroky po celém obličeji pohybem nahoru.

Doktor Hamdan také doporučuje před použitím namazat obličej olejem. Obvykle se doporučuje tradiční třezalkový olej.

Několik důležitých věcí k zapamatování:

Se všemi nástroji krásy zní některé věci příliš dobře, aby to byla pravda. Doktor Hamdan nám nechal několik odborných rad předtím, než začnete škrábat.

  • Nepoužívejte tento nástroj, pokud máte vyrážky, popáleniny od slunce, řezné rány nebo problémy s krvácením, protože to není bezpečné.
  • Produkt není třeba skladovat v chladničce. Chlazením nástroje má chlad tendenci stahovat cévy; Pro tuto techniku ​​opravdu chcete dostat krev na povrch.
  • Přístroj čistěte jemným čisticím prostředkem a vodou každých pár dní a rychle vysušte.
  • Nesdílejte nástroje a pokud potřebujete sterilizovat nástroj, použijte produkt, jako je Milton’s Solution.

Máte-li zájem vyzkoušet si starodávný kosmetický nástroj nebo jen chcete skvělý Gram, pořiďte si Facial Gua Sha z galerie níže.

KORA Organics Růžový křemen Srdíčko na obličej Gua Sha
SKIN GYM Pomůcka pro tvarování kůže v posilovně Jade Gua Sha

Kredit: zdvořilost

SKIN GYM Skin Gym Růžový křemen Gua Sha Sculpty Tool

Kredit: zdvořilost

Minimální krása Rose Quartz na tvář Gua Sha Tool

Kredit: zdvořilost

Mount Lai Gua Sha Face Lift Tool

Chloe Hall je kurátorkou veškerého kosmetického pokrytí na Zdravaplet.com. Věděla, že chce být krásná v momentě, kdy se Donna Summer dostala na její obrazovku, a od té doby se žene za dokonalými diskotékovými stíny. Jejím oblíbeným místem je průsečík krásy s moderní kulturou, ať už jde o hudbu, filmy nebo sociální sítě. Najdete ji v Brooklynu s jejím mopslíkem nebo v sekci komentářů Rihanny.

.

Napsat komentář