Stárnoucí pokožka a kožní skvrny

S přibývajícím věkem se na pokožce začínají projevovat známky zhoršování. jako je ztráta pevnosti a pružnosti. Stále zde kosmetika co může pomoci předcházet vráskám a předčasné stárnutí prodloužením optimálního stavu pokožky.

Je důležité znát a mít tuto kosmetiku, která nám pomůže, ale je to také důležité zabraňuje a zabraňuje vzniku skvrn protože jakmile je na naší kůži proces odstraňování je mnohem komplikovanější. Mnohem lepší je tedy vsadit na včasnou prevenci, než litovat škodu.

V příspěvku tedy popíši některé z nich Faktory, které jsou určujícími faktory při výskytu tmavých skvrn na kůži znát je a ocenit jejich účinek. Takto je zohledníte a budete vědět, jak chránit svoji pokožku 365 dní v roce.

Jaké faktory způsobují skvrny na kůži

sluneční záření

Největší škody, které můžeme naší pokožce způsobit, je s nadměrné slunění. Spálení od slunce je příčinou kožních skvrn, protože jste už určitě slyšeli, že „pokožka má paměť“, no, je to tak, a možná se letos spálíte a skvrna z toho spálení nebude. až o 5 let později, ale všechny nekontrolované expozice mají následky na kůži. Slunce a genetika jsou proto jedním z nejdůležitějších faktorů při vzniku tmavých skvrn na pokožce.

Kontaminace

V současnosti je kontaminace je dalším z příčiny předčasného stárnutí epidermis. Pokud není pokožka správně chráněna, tyto malé suspendované částice, které jsou škodlivé pro dýchací systém, poškodí také naši pokožku.

Z tohoto důvodu je důležité, že Čištění obličeje po dni mimo domov. Pokud se budeme řídit a dvojité čištění, které odstraňuje nečistoty z obličeje, stopy opalovacího krému, make-upu, potu atp.. zbavíme kůži všech těch škodlivých molekul. A pokud ji budeme stimulovat a aby regenerace proběhla rychle, budeme mít déle mladší pleť.

příjem léků

Existují drogy jako např. antikoncepční pilulky a další hormonální regulátor schopen zlepšit vzhled skvrn na kůži. A jelikož se tohoto léku ve většině případů nevzdává, doporučujeme vám používat dobrý opalovací krém, abyste se co nejvíce vyhnuli oxidačnímu poškození.

To je zapotřebí rozhodněte se pro vysokospektrální opalovací krémy Pokrývají spektrum UVB, UVA, infračerveného i viditelného světla. Také opětovné nanášení opalovacího krému každé dvě hodiny je nezbytné, chceme-li se vyhnout skvrnám a melasmu.

zneužívání kosmetiky

A ano přátelé, ačkoli nám kosmetika pomáhá oddálit stárnutí pleti, v mnoha případech může její nesprávné použití urychlit vznik fleků na naší pokožce.

Bude jen málo lidí, kteří by neznali slavnou rodinu hydroxykyselin, které jsou již běžné ve všech našich kosmetických rutinách. Problém s používáním těchto kyselin je v tom působením kyseliny glykolové je například poskytnutí chemického odlupování pokožky který odstraňuje povrchové vrstvy odstraněním jemných výrazových linií, stop nebo povrchových skvrn. Ale právě pro tuto činnost exfoliace pokožky, která zůstává na povrchu, je mnohem jemnější pokožka a méně opálená na to, co je Je důležité jej hydratovat a chránit před vnějšími vlivy. Proto je povinné, aby po použití kyselin během dne byla pokožka chráněna opalovacím krémem. A dokonce pozastavit používání těchto kyselin během slunečních období, jako je jaro nebo léto.

Zkrátka, jak jsem zmiňoval na začátku příspěvku, nejdůležitější je prevence. vyhýbání se centrálním hodinám dne a expozicím bez ochrany před sluncem. provést a kontrolované užívání drog a nad používat kosmetiku vědomým způsobem a vždy vám poradí odborníci. Protože se říká, že je lepší předcházet než léčit.

Napsat komentář