Specialistka na tvář Meghan Markle prozrazuje, jak dosáhnout zářivé pleti ještě před svatbou

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o Specialistka na tvář Meghan Markle prozrazuje, jak dosáhnout zářivé pleti ještě před svatbou

.

Navzdory svému královskému postavení (a bohatství), které jí dává možnost požádat o make-up od předních světových umělců v oblasti krásy, Kate Middleton proslavila svou vlastní proměnu ve svůj svatební den – jemné kouřové oči a růžové rty – poté, co údajně absolvovala několik hodin školení. od vizážistky celebrit Arabelly Preston.

Není tedy žádným překvapením, že příští nevěsta Meghan Markle před jejím velkým dnem požádala přítelkyni a odbornici na krásu londýnskou kosmetičku Nicolu Joss, aby jí pomohla v oddělení krásy.

Před svatbou Markle 19. května na zámku Windsor Joss, která hvězda Suits dříve připisovala své „vytvarované“ lícní kosti a čelist Jossovým masážním ošetřením obličeje, řekla Marie Claire, že se při léčbě nevěst ráda zaměřuje nejprve na nápravné práce. aknózní pleť před svatbou.

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete najít v jiném formátu nebo naleznete více informací na jejich webové stránce.

„Máte-li problematickou pleť a potřebujete nápravu, například pokud máte akné nebo jizvy, musíte začít pracovat na své rutině nejméně čtyři nebo pět měsíců před vaším velkým dnem, každé dva týdny navštěvovat kosmetičku, aby vaši pleť v nejlepším možném stavu,“ přiznává.

Joss pak navrhuje zkrátit návštěvy kosmetičky na tři týdny, „ale přesto byste mezi těmito návštěvami měli absolvovat pravidelné masáže.“

Getty Images

Tvrzením, že Jossova péče o obličej je nejlepší na světě na jejím již neexistujícím blogu o životním stylu The Tig, je pravděpodobné, že Markle už bude chodit na masáže doma, jak jí doporučil odborník.

„Chcete začít s pravidelnými masážemi od úplného začátku vaší cesty péče o pleť, protože to nejen pomáhá zbavit se tlaku na váš obličej, ale skutečně to pomáhá zlepšit texturu, když masírujete dobrý, čistý olej na obličej,“ říká Joss. .

Zde je návod, jak znovu vytvořit Markleovu DIY příručku na obličej:

Tento obsah je importován z Instagramu. Stejný obsah můžete nalézt v jiném formátu nebo najít více informací na jejich webové stránce.

Poté, co se Markle natrvalo přestěhovala do Spojeného království, údajně dostala rady ohledně krásy od nové nejlepší kamarádky Victorie Beckham. Joss jí ovšem také doporučil, aby si dala klid, pokud jde o nanášení množství produktů na pleť před svatebním dnem.

„Všechna nápravná opatření, jako je kyselý peeling, intenzivní mikrodermabraze nebo laserová terapie, by se měla provádět tři až pět měsíců před svatbou, ne však blíže,“ vysvětluje specialista na obličej.

„Poslední dva měsíce před svatbou by se měly zaměřit na to, aby byla pokožka klidnější a hydratovaná, a ne na agresivní ošetření obličeje, protože nápravné postupy mohou trvat spoustu času, než se zotaví a vyléčí.“

Getty Images

Výsledkem je, že Joss navrhuje, aby si nevěsty jako Meghan dávaly čas, pokud jde o přípravu pokožky na svatební den.

„Tohle je doba, kdy chcete být k pokožce velmi jemní a používat pouze jednoduché výživné produkty, jako je hydratační maska, jemná masáž a kryoterapie,“ přiznává.

Megan [Markle] má tu nejúžasnější pleť,“ říká. „Opravdu se o sebe stará a myslím, že je to vidět.“

Můžeš to udělat znovu, Joss!

.

Napsat komentář