Špatná holka? L’Oréal Infallible Total Cover| Zdravápleť

03 Mar Špatná tvář? L’Oréal Infallible Total Cover

Zveřejněno ve 12:43 v Mariin make-up

Ahoj Veri!!

Jistě jste již viděli reklamu na nejnovější vydání L’Oréal, the Základ Infallible Total Cover, pod heslem #YoTeCubro. Je to báze pod make-up s vysokým krytím a pohodlnou texturou pro nošení. Dnes vám povíme všechny podrobnosti!

Totální neomylné pokrytí Je to základ pod make-up vhodný na obličej i tělo. Má ultra bohatou pigmentaci, která spolu s prodlužitelnou texturou umožňuje snadnou aplikaci a dlouhotrvající make-up s velmi vysokým krytím.

L’Oréal Infallible Total Cover se dodává v šesti různých odstínech s různými podtóny, které nám pomohou najít dokonalý odstín. Je nekomedogenní a má přirozenou povrchovou úpravu.

Podkladová báze dokonale kryje zarudnutí, jizvy po akné, kožní skvrny… a dokonce i tetování, pokud ji zkombinujeme s paletkou korektorů. Plnopokryvný korektor.

Je to paletka korektorů s velkým krytím a dlouhou výdrží.

The Úplné krytí L’Oréal Total Cover Sestává z pěti korektorů, mezi kterými najdeme:

  • 3 různé odstíny Beige pro sjednocení pleti a korekci drobných nedokonalostí.
  • 1 fialový tón pro zesvětlení tmavých oblastí a nažloutlých nebo hnědých kruhů. Toto je předchozí krok pro béžový korektor.
  • 1 odstín zelené k potlačení zarudnutí způsobeného akné, podrážděním nebo rosaceou. Je to předchozí krok na základně make-upu.

Zde je několik obrázků, jak tento systém vypadá na kůži:

Na obrázcích, tón 22což přibližně odpovídá NC20.

Jak vidíte, je to skvělá zpráva pro pleť se sklonem, která nechce působit nepřirozeně…s produkty L’Oréal Infallible Total Cover můžeme mít krásnou svěží pleť se všemi zakrytými místy a to po celý den. dlouho!

Napsat komentář