SPA senzorický tělový peeling – Zkušební kosmetika

Péče o pleť je tou nejlepší investicí, kterou můžeme v životě udělat. Zdravá pleť je mladá pleťale především je to úhledná pokožka.

Vždy na tom trvám důležitosti z čistota ošetření obličeje, aby kosmetika, kterou později používáme, dobře pronikla. No a zanedbávat bychom neměli ani zbytek pokožky, protože je to náš největší orgán a právě ten je se vším v kontaktu.

Dobré čištění je nejen nezbytné, ale také důležité exfoliace je potřebná k odstranění odumřelých buněk které naše tělo uvolňuje každý den a které často nezmizí ani obyčejnou sprchou.

Doporučuje se to udělat intenzivní tělový peeling při každé změně ročního období. Pojďme „vyměnit kůži“ jako had.

Přes rok doma používám peelingy, ale jsou dva momenty, kdy raději zajdu na hlubší čištění do specializovaného centra a když už jsem u toho, dát si trochu hýčkání, což ani nebolí. .

Připravte svou pokožku na léto: tělový peeling

Před oficiálním otevřením sezóny pro pláže a koupaliště obvykle dělám profesionální tělový peeling v kabině. Navíc, když léto skončí, vrátím se k dalšímu, přičemž pleť nechám zcela připravenou po vystavení slunci, chlóru nebo ledku, které v těchto měsících trpí.

Nejen s peelingem čistíme pleť a odstraňte odumřelé buňky, ale s tím získáte a jasnější pleť a Hnědá mnohem krásnější a uniforma během léta.

Výhody profesionálního tělového peelingu

  • čištění pleti
  • Vyšší jas
  • jednotný bronz
  • Připravuje pokožku pro lepší vstřebávání aktivních složek krémů nebo kúr

Tělový peeling krok za krokem

Každé kosmetické centrum má svůj vlastní způsob provádění těchto tělových peelingů, ale obecně jsou všude velmi podobné.

V tomto případě mi dali předtím, než jsem začal, protože jsem SPA léčba na výběr ze 4 příchutí různé způsoby provádění „smyslové“ exfoliace. Vybrala jsem si ten s citrónovou trávou a zeleným čajem, ale jsou tam také citrusy, levandule či čokoláda?

Když už je výběr proveden, první je svléknout se a dát si nějaké papírové kalhotky, které nám dají v kosmetickém centru. Potom si lehneme na stůl, abychom začali s peelingem.

Dobře, dobře, tady se zastavím, protože jsem si jistý, že mnozí z vás si myslí, jak je trapné se svléknout! nebo wow, nechci si drhnout celé tělo! Jsem si vědom, že skromnost existuje, ale mějte na paměti, že odborníci, kteří tam pracují, vykonávají svou práci důsledně, tak jako lékař dělá příslušná vyšetření pro vyhledávání nemocí, stará se o nás člověk, který pracuje v kosmetickém centru. kůži a je to něco úplně normálního, co by nás nemělo šokovat. A po tomto objasnění (myslím, že je třeba) pokračovat.

Jak už jsem vám řekl, je to a peeling po celém těle. I když na fotkách je světlo po celou dobu léčby Hrano s relaxační hudbou a svíčkami, vytvoření atmosféry klidu a relaxu.

Peeling se provádí pomocí a peeling na bázi cukru takže je velmi příjemný a vůbec neškodí pokožce. Je to potěšení! Pokud jste to nikdy nezkoušeli, vřele doporučuji.

Nohy, hrudník, břicho, záda, hýždě… vše se peelinguje velmi opatrně. Neumíte si představit, jak dobrý je peeling na vašich rukou. Je to ideální čas k odpočinku a relaxaci.

být SPA senzorický peeling Myslela jsem si, že vůně bude výraznější, ale během celé léčby jsem si toho moc nevšimla.

Po peelingu nám nechává málo času vytáhněte cukr ze sprchya po osprchování se převlečte do županu a vraťte se do nosítek, protože začíná druhá fáze této kúry, a proto je neméně příjemná: masáž.

S přírodní olej dělat relaxační masáž na celém korpusu co je „třešnička na dortu“?. Nakonec máte plně hydratovaná pokožka a velmi, velmi hladká.

Můj názor

Takovou mušličku jsem měl poprvé před 5 lety a za ten první rok si pamatuji, že bronz vydržel mnohem déle. Moje pleť byla živější a od té doby jsem se o to vždy snažila před létem.

Minulý rok jsem to například kvůli práci a cestování nedala a můžu vás ujistit, že moje pleť byla mnohem matnější.

Po ošetření jas a měkkost jsou zřejmé av mém případě je jednotnost bronzu velmi viditelná. Jedinou nevýhodou je, že na to, abych byl SPA, jsem si nevšiml příliš mnoho zápachu.

Je to hodina relaxu, která je fenomenální. S exfoliace a následná masáž tělo je velmi hydratované a velmi uvolněné proto ho doporučuji nejen pro benefity, které tělový peeling na tělo může mít ale i pro chvíle klidu, které při něm věnujeme.

východ ošetření těla má cenu 34,90 € a udělal jsem to v Ana Manau kosmetické centrum v Zaragoze se spolehlivými odborníky (facelift a barvení řas je to nejlepší, co jsem vyzkoušela), kteří vám kdykoli poradí as velmi pečlivým ošetřením. A jeho slogan už říká „Starejte se o mě pomalu, protože spěchám“

Zkoušeli jste někdy tělové peelingy?

Chcete-li slevu 10 € na první ošetření v ANA MANAO, napište mi na Instagram, Facebook nebo mi zanechte komentář k tomuto příspěvku a já vám pošlu kartičku přítele se slevou.

Napsat komentář