Solární anti-aging SPF 50 5 bodů5

Je velmi obtížné najít opalovací krém, který bude hydratovat a. Je to proto, že složení se liší od běžného hydratačního krému. Mnohé opalovací krémy obvykle obsahují složky, které mají dosti adstringentní účinek, který nepodporuje hydrataci.

I když to není běžné, vždy se najdou výjimky jako např. Solar Antiaging SPF50 5 bodů5 který respektuje ochranu před sluncem a zároveň hydratuje. Používám ho už více než měsíc a byl jsem velmi překvapen, nejen účinkem, ale také složkami, které se nyní chystám rozebrat, protože už teď vytvářím „úzkost“ na více než jeden, co když? ????

5bodový 5 opalovací krém na obličej proti stárnutí

  • Suma: 50 ml
  • cena: cca 19 € v lékárnách
  • přísada INCI: šťáva z listů aloe barbadensis, homosalat, Oktokrylenaqua, Butylmetoxybenzoylmetanethylhexyl salicylát, Kyselina fenylbenzimidazolsulfonovámaltodextrin, C12-C15 alkylbenzoát, propandiol, cetylalkohol, cetylfosfát draselný, škrob Zea Mays, Extrakt z listů Lippia Citriodora, Výtažek z ovoce Olea Europaea (Triterpene)., Ovocný extrakt z Olea Europaea (Hydroxytyrosol), glyceryl undecylenát, Hyaluronát sodnýkaprylové / kapřice triglyceridy, Oxid titaničitýglyceryl kaprylát, cetearylalkohol, Tokoferylacetátxantanová pryž, hydroxid hlinitý, kyselina stearová, cetearylglukosid, kyselina fytová, kyselina citrónová, sorban draselný, benzoan sodný.

V fialový uvést na opalovací krémy že v tomto případě Jsou chemické i fyzikální. pro dostatečné pokrytí UVA a UVB paprsků.

Jak vysvětluje 5point5, je to opalovací krém textura séra s velkou mocí antioxidační, hydratační a proti stárnutí vhodné pro každodenní používání během celého roku.

Ale začněme od začátku. Jeho textura séra je pravdivá velmi snadné a aplikuje se skvěle. Jeho finiš není matný, zanechává na pleti lesk, tento aspekt mě nezajímá, dokonce se mi líbí, ale jelikož vím, že mnohým z vás ne, tak vás varuji.

velké zatížení antioxidanty dává jí to hydroxytyrozol což je aktivní složka, která je extrahována z oliv a bude bojovat proti oxidačnímu poškození, přičemž podle více studií chrání pokožku před UVA paprsky a modrým světlem ze zařízení, jako jsou počítače, mobilní telefony nebo tablety.

Následuje s antioxidanty 5bod 5 mluví o sešívané. Neznal jsem ho a tak jsem zjišťoval, která z INCI ingrediencí se mu shoduje. Značka vysvětluje, že omezuje aktivitu melanocytů, působí protizánětlivě a zlepšuje bariérovou funkci a hydrataci pokožky.

The verbascozid Je to glykosid přítomný v některých rostlinách patřících mezi fenylpropanoidy. Jednou z těchto rostlin je citrónová verbena co v tomto seznamu složek odpovídá Extrakt z listů Lippia Citriodora.

Třetí složka antioxidantem ve vzorci je vitamín E. (Tokoferylacetát), což je vždy velmi užitečné při snižování oxidačního poškození.

Nakonec jsem zvýraznil v seznamu ingrediencí Kyselina hyaluronová hydratovat a Aloe vera který je na prvním místě a který pomůže tvrdit pokožku pro její protizánětlivou sílu.

Také jsem tě měl velmi rád kontejner. Není to ten typický, na který jsme zvyklí opalovat, protože je naprosto krycí a kov Je to úspěch, protože velmi dobře udržuje produkt. Navíc jeho dávkovač je fantastický.

Další věc, která se mi líbí je, že za tímto opalovacím krémem 5point5 se skrývá charitativní věc a to, že za každý zakoupený opalovací krém 5 punto5 daruje 1 euro nevládní organizaci Beyond Suncare která vyrábí a distribuuje specifický opalovací krém, který vyhovuje potřebám pokožky komunity albínů v Africe.

Mé názory na opalovací krém SPF 50 od 5 punto5

Jsem velmi spokojen s objevem, nezkoušel jsem nic od 5 punto5 a tato značka slibuje!

Jak víte, svou pokožku si musíte chránit 365 dní v roce, protože záření je přítomno každý den. Vím, že mnoho z vás jsou líné používat tolik produktů a toto může být řešení, protože dobře chrání a hydratuje. Nemá žádnou barvu, takže navrch můžete nanést make-up nebo použít barevný opalovací krém.

Je vhodný pro všechny typy pleti, i když jsem přesvědčen, že právě suchá pleť dokáže z jeho účinku a textury vytěžit nejvíc. Ale no tak, moje je smíšená, jde mi to výborně.

Skvěle se nanáší, je bez parfemace (pozitivní bod) a pleť je hydratovaná a chráněná na dlouhé hodiny. Ano, opravdu! Přesto je opětovná aplikace stále povinná, takže by se měla opakovat každé 2 nebo 3 hodiny, zvláště pokud je vystavena slunečnímu záření. Pokud se nenalíčíte, není to velký problém, protože kromě toho, že se ochráníte před paprsky, pleť také rehydratujete, což je podle mě velké plus.

Určitě se zopakuji a vy, vyzkoušeli jste to?

⭐Skóre: 9/10

Jaký opalovací krém používáte po celý rok?

Napsat komentář